Заблокуйте посилання “Mailto:” і скопіюйте адресу електронної пошти в буфер обміну [Chrome]

Categories:

Ви часто знайдете кнопку «Зв’язатися з нами» на багатьох веб-сайтах, особливо на тих, які призначені для надання підтримки або надсилання відгуків, насправді є посиланнями «Mailto:». Посилання Mailto: автоматично відкриває ваш поштовий клієнт за замовчуванням. Для користувачів Windows це може бути Outlook, Thunderbird або нова програма Mail у Windows 10. Для користувачів macOS це може бути клієнт електронної пошти за замовчуванням Mail. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб посилання Mailto: не відкривали клієнт електронної пошти, або вам не пропонувалося б вибрати, як обробити запит на посилання, NoMailto: — це розширення Chrome, яке варто перевірити. Він робить дві речі; він зупиняє Mailto: посилання від відкриття вашого клієнта електронної пошти, і дає вам можливість просто скопіювати адресу електронної пошти в буфер обміну. Ось як це працює.

  Як автоматично сортувати закладки за алфавітом у Firefox

Вам потрібно лише встановити NoMailto: і продовжити перегляд. Коли ви натискаєте кнопку або посилання, яке є посиланням mailto:, з’явиться спливаюче вікно. Спливаюче вікно має два варіанти; Скопіюйте в буфер обміну та Відкрити за замовчуванням.

Якщо натиснути «Відкрити за умовчанням», розширення дозволить відкрити програму електронної пошти за замовчуванням. Якщо ви натиснете «Копіювати в буфер обміну», розширення скопіює адресу електронної пошти з посилання mailto: у ваш буфер обміну.

NoMailto: не ідеальний. Незважаючи на чудову концепцію розширення, воно має свої помилки. Здається, він не працює для всіх типів посилань mailto:. Під час тестування ми виявили, що він не зміг заблокувати деякі посилання mailto: від відкриття клієнта електронної пошти або підказки нам вибрати, яка програма має обробляти запит.

  Як отримати оновлення Spring Creators

В інших випадках спливаюче вікно розширення не з’являлося в центрі сторінки, як слід. Натомість нам довелося трохи прокрутити вниз, щоб насправді побачити його та використати. Якщо ви не знаєте, де його шукати, ви можете просто подумати, що розширення не працює.

NoMailto: є відкритим вихідним кодом, тому будь-хто, хто хоче допомогти виправити ці помилки, і, можливо, створити надбудову Firefox, яка виконує те саме, може захотіти перевірте це на Github.

Встановіть NoMailto: із Веб-магазину Chrome