techukraine.net iOS Ефект глибини не працює на екрані блокування iOS 16? Спробуйте ці 7 виправлень

Ефект глибини не працює на екрані блокування iOS 16? Спробуйте ці 7 виправлень

Categories:

Оновлення iOS 16 від Apple принесло безліч нових функцій для iPhone, але перероблений екран блокування з підтримкою ефекту глибини займає головну роль. Коли це працює, це покращує зовнішній вигляд ваших шпалер.

Однак ви можете запитати, чому ефект глибини не працює під час вибору шпалер. Цей посібник покаже вам, як виправити ефект глибини на екрані блокування iPhone, якщо він не працює.

Що таке ефект глибини на екрані блокування iOS 16?

Автор зображення: Яблуко

Щоб розрізнити об’єкт і фон, ваш iPhone з iOS 16 використовує обробку зображень на основі ШІ. У результаті екран блокування має багатошаровий ефект.

Основний об’єкт виходить на передній план, а годинник переміщується між переднім і заднім планами, виділяючи об’єкт. Однак, залежно від розташування об’єкта, невелика частина годинника на екрані блокування обрізається.

Наприклад, якщо ви виберете шпалери з собою на передньому плані та чудовим фоном, годинник на екрані блокування буде між вами та фоном.

Вимоги до ефекту глибини екрана блокування на iPhone

Перш ніж вирішувати проблеми з Depth Effect на вашому iPhone, переконайтеся, що ви виконали необхідні умови. Що вам знадобиться для роботи ефекту глибини на вашому iPhone:

 • iOS 16 або новішої версії, встановленої на вашому iPhone
 • iPhone SE (2020), iPhone XR або новішої версії
 • Відповідні шпалери з помітним переднім планом

Depth Effect покладається на процесори A12 Bionic або новіші iPhone, щоб відокремити передній план і фон від шпалер. Отже, якщо у вас немає підтримуваного iPhone, Depth Effect просто не працюватиме.

Поради щодо усунення несправностей ефекту глибини, який не працює на екрані блокування iOS

Для функції ефекту глибини насамперед потрібен iPhone із процесором A12 Bionic. Якщо ви виконали всі вимоги до ефекту глибини та не можете його запустити, спробуйте ці поради щодо усунення несправностей, щоб переконатися, що він знову працює.

  Виправте список програм, який не відображався в додатку "Налаштування" в iOS 10

1. Оновіть свій iPhone

Оскільки ефект глибини є програмною функцією, вона може мати помилки, оскільки вона знаходиться на початкових етапах. Іноді Apple випускає виправлення цих помилок з останніми оновленнями iOS, що є однією з причин, чому вам потрібно оновити iOS на своєму iPhone.

Тому краще перевірити наявність оновлень і встановити їх на свій iPhone. Ось як перевірити наявність останньої версії iOS і встановити її на свій iPhone:

 • Відкрийте налаштування на своєму iPhone.
 • Перейдіть до Загальні > Оновлення ПЗ.
 • Натисніть «Завантажити та встановити», якщо доступне нове оновлення.
 • Зачекайте, поки воно закінчиться, і виберіть «Установити», коли завантажиться оновлення. Ваш iPhone перезавантажиться та встановить останнє оновлення iOS. Після перезапуску перевірте, чи працює ефект глибини.

  Якщо на вашому iPhone немає нових оновлень, спробуйте наведені нижче виправлення.

  2. Увімкніть ефект глибини на екрані блокування

  Можливо, ви вимкнули параметр «Ефект глибини», навіть якщо встановили відповідні шпалери на екрані блокування. Ефект глибини не працюватиме, якщо ви вимкнули цю опцію. Ось як його ввімкнути:

 • Відкрийте налаштування.
 • Виберіть «Шпалери» та торкніться «Налаштувати» під шпалерами «Екран блокування».
 • Натисніть меню з трьома крапками внизу праворуч і виберіть у контекстному меню «Ефект глибини».
 • Торкніться Готово після ввімкнення.
 • Ефект глибини має працювати на фоновому малюнку екрана блокування вашого iPhone, якщо він був вимкнений раніше.

  3. Видаліть віджети з екрана блокування

  Віджети екрана блокування також є частиною нових функцій в iOS 16. Якщо ви розмістите будь-які віджети на екрані блокування, ефект глибини не працюватиме. Здається, це помилка багатьох користувачів iOS 16. Вам потрібно буде видалити віджети з екрана блокування. Ось як це зробити:

    Як налаштувати Центр керування в iOS
 • Відкрийте програму Налаштування.
 • Перейдіть до «Шпалери» та виберіть «Налаштувати» під екраном блокування.
 • Торкніться будь-якого віджета, а потім значка мінус (-), щоб видалити віджет на екрані блокування.
 • Натисніть «Готово», коли видалите всі віджети екрана блокування.
 • Видалення віджетів екрану блокування має автоматично активувати функцію ефекту глибини. Якщо ні, дозвольте опцію ефекту глибини на екрані блокування.

  4. Спробуйте інші шпалери для екрана блокування

  Вам знадобляться шпалери з об’єктом, який може досягати годинника на екрані блокування. Крім того, шпалери повинні мати прийнятну роздільну здатність, щоб функція ефекту глибини працювала.

  Деякі шпалери, навіть із помітним і чітким об’єктом на передньому плані, можуть не працювати з ефектом глибини. У таких випадках краще переключитися на інші шпалери.

  Однак, якщо ви хочете зберегти поточні шпалери, вам потрібно внести деякі зміни. Ви можете використовувати онлайн-інструменти, щоб розмити частини зображення, особливо фон, щоб зробити передній план більш помітним.

  Спробуйте встановити відредаговані шпалери, і ефект глибини має почати працювати. Якщо ні, перейдіть на інші шпалери.

  Крім того, ви можете шукати в Google дивовижні шпалери з ефектом глибини. Однак перевірте r/deptheeffectшпалери Спільнота Reddit для деяких надійних шпалер, які працюють із ефектом глибини.

  5. Перевірте формат файлу шпалер

  З якоїсь причини функція ефекту глибини в iOS погано працює з форматами PNG. Наразі він без проблем підтримує лише формати JPEG і HEIC. Якщо ви не знаєте, як перевірити формат файлу шпалер, дотримуйтеся цих інструкцій:

 • Відкрийте програму «Фото» на своєму iPhone.
 • Виберіть фотографію, формат файлу якої ви хочете перевірити.
 • Торкніться кнопки «Інформація» (i) унизу або проведіть пальцем угору по зображенню.
 • Ви знайдете формат файлу безпосередньо біля метаданих зображення під опцією «Налаштувати». Якщо ви бачите PNG як формат файлу, ідеально буде конвертувати зображення PNG у JPG на вашому iPhone.

    CameraTweak 2 додає жести, таймер та багато іншого до програми камери iOS 7

  6. Змініть положення теми шпалер

  Шпалери мають автоматично переключитися на ефект глибини, коли ви виберете відповідні шпалери. Однак це не завжди так працює. iOS може не відокремити передній план від фону, враховуючи, що це алгоритм AI.

  Іноді вам потрібно обережно змінити розташування шпалер, щоб ефект глибини працював. Ось як ви можете перемістити ваш поточний фоновий малюнок блокованого екрана:

 • Відкрийте налаштування на своєму iPhone.
 • Перейдіть до «Шпалери», а потім «Налаштуйте» під шпалерами «Екран блокування».
 • Повільно перетягніть шпалери двома пальцями, поки вони не опиниться прямо під годинником на екрані блокування.
 • У результаті Depth Effect повинен почати працювати сам. Якщо ні, вам доведеться шукати кращі шпалери для ефекту глибини.

  7. Перезавантажте iPhone

  Перезапуск або перезавантаження — найкращий спосіб виправити програмну помилку на будь-якому пристрої. В крайньому випадку вам слід перезавантажити iPhone, щоб перевірити, чи вирішить проблему. На щастя, є способи перезавантажити iPhone, навіть якщо кнопки не працюють.

  Після перезавантаження iPhone Depth Effect має працювати ідеально. Якщо це все ще не працює, найкращим вибором буде спробувати різні шпалери.

  Використовуйте ефект глибини на своєму iPhone без проблем

  Сподіваємося, ви нарешті змусили ефект глибини працювати з шпалерами вашого iPhone. Це чудовий спосіб перевизначити екран блокування, зробивши його унікальним для iPhone. Крім того, Depth Effect працює з кількома форматами зображень і фільтрами.

  Однак він не ідеальний, оскільки він знаходиться на початкових етапах і може мати такі проблеми протягом певного часу. Отже, ви повинні переконатися, що ви вибрали відповідні шпалери для Depth Effect.

  Окрім таких відомих функцій, як налаштування екрана блокування, iOS 16 також представила деякі чудові функції, які ви знайдете, лише якщо копнути глибше.