Ефективно керуйте своїм багатством за допомогою особистого капіталу techukraine.net

Personal Capital — це провідна цифрова платформа управління капіталом з інтелектуальним робо-порадником для управління грошима та інвестиціями.

Пошук інвестицій в Інтернеті, пошук банків, які пропонують високі процентні ставки, і робота на вашій роботі не можуть іти рука об руку. Тому з’явилися різні портали управління капіталом, щоб заповнити порожнечу та допомогти таким зайнятим професіоналам, як ви, керувати своїми грошима та інвестиціями.

Однак потрібно багато досліджень, щоб вибрати один інструмент управління капіталом із тисяч доступних на сучасному ринку. Ми провели широке дослідження та виявили, що інструмент служби управління капіталом Personal Capital є перспективним за функціями, функціями, гнучкістю та безпекою.

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися все, що вам слід знати про особистий капітал і чому ви повинні вибрати підписку на цю платформу управління грошима.

Зміст

Що таке управління капіталом?

Управління капіталом є продуктом фінансових послуг. Такі постачальники послуг пропонують персоналізоване управління грошима та інвестиціями, інвестиційні ідеї, податкове планування, юридичну допомогу, планування майна тощо.

Оскільки інвестування грошей супроводжується ризиками, ви повинні дослідити ринок, перш ніж вкладати гроші в банк, акції, фонди чи облігації. Але, якщо ви зайнятий професіонал, вкладати час у фінансові дослідження неефективно. Ось і послуги з управління капіталом.

Це найсучасніша та персоналізована форма фінансового консультування. Агентства з управління капіталом наймають фінансових експертів для управління портфелями своїх клієнтів. Ці менеджери створюють індивідуальні пропозиції щодо портфоліо для клієнтів на основі їхньої схильності до ризику.

Коротко кажучи, управління капіталом – це фінансовий консультаційний бізнес, який допоможе вам збільшити свої гроші. Такі послуги зазвичай призначені для заможних осіб, які можуть інвестувати мільйони доларів США.

Як послуги з управління капіталом допомагають користувачам?

 • Проаналізуйте наявні інвестиції, доходи, збитки тощо.
 • Виконайте дослідження ринку акцій, цінних паперів грошового ринку, облігацій, боргових зобов’язань, ощадних рахунків тощо, щоб знайти найбільш прибуткові варіанти інвестування
 • Диверсифікуйте свої інвестиції в різні сектори промисловості, товари та ринки, щоб зменшити ризики, які стоять за вашими інвестиціями
 • Проаналізуйте податкові ставки та податкові пільги, щоб допомогти вам заощадити на податках, інвестуючи у податкові фінансові продукти
 • Допомогти вам із юридичними питаннями, якщо ви отримаєте юридичні повідомлення від фінансових установ і регуляторів
 • Виконує функції довіреності для торгівлі на фондовому ринку
 • Приймає рішення про інвестиції та деінвестування в реальному часі, коли ринок коригує свій курс

Коротше кажучи, служба управління капіталом допомагає вам подолати зростаючі темпи інфляції та примножити ваші гроші.

Що таке особистий капітал?

Personal Capital – це агентство з управління капіталом для бізнесменів, професіоналів і заможних осіб (HNWI). Його спеціалізація полягає в ексклюзивних фінансових послугах, які є поєднанням інвестиційних експертів і технологій.

Агентство розпочало свою діяльність у 2009 році як платформа управління цифровими інвестиціями для зайнятих професіоналів. Пізніше Empire Retirement придбала агентство у 2020 році та зробила його одним із найкращих варіантів управління капіталом у США.

  Найміть найкращого фотографа для вашої ідеї на мільйон доларів [9 Resources]

На момент написання статті Personal Capital управляє активами на суму понад 20,50 мільярдів доларів США в різних фінансових інструментах.

Понад 33 500 клієнтів довіряють платформі Personal Capital Wealth Management для бездокументарних інвестицій у різні класи активів. Не кажучи вже про те, що понад 3,40 мільйона людей планують своє фінансове життя на цій технологічній платформі.

Як особистий капітал допомагає вам керувати багатством?

#1. Безкоштовні фінансові інструменти

Personal Capital пропонує вам кілька видатних фінансових інструментів безкоштовно, які інакше вам довелося б купувати у розробників програмного забезпечення для управління капіталом. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися, вказавши основні та дійсні дані про себе на порталі Get Free Tools.

Ви можете отримати ряд інструментів управління грошима, як-от:

 • Розрахунок вашого власного капіталу
 • Планувальник заощаджень
 • Фінансове бюджетування
 • Аналіз грошових потоків

#2. Служба довгострокового фінансового планування

Сервіс довгострокового планування допоможе спланувати вихід на пенсію, навчання дітей, придбати нерухомість тощо.

Це ще не все! Це також допоможе вам перевірити свою інвестиційну стратегію на довгострокову перспективу. Якщо є якісь недоліки, ви отримаєте пропозиції експертів.

Не кажучи вже про те, що служба аналізу комісій допомагає вам шукати комісії на ваших інвестиційних рахунках, через які витікають ваші заощадження.

#3. Централізуйте всі грошові та інвестиційні рахунки

Ви можете зібрати всі фінансові рахунки в одному місці. Тоді ви зможете відстежувати зростання своїх заощаджень з однієї простої фінансової панелі.

#4. Оптимізація податків

Це допоможе вам мінімізувати податковий тягар відповідно до правил і норм IRS. Наприклад, інструмент розміщує ваші високоприбуткові цінні папери на кількох захищених від оподаткування рахунках, щоб мінімізувати податок на відсотки та капітал.

#5. Динамічний розподіл активів у портфелі

Ваше фінансове життя змінюється з часом. Стратегія розміщення активів 2022 року не залишиться актуальною в найближчі роки.

Personal Capital дивиться на цілісне уявлення про ваші інвестиції та прибутки. Він динамічно коригує активи вашого портфеля відповідно до змін ваших життєвих цілей, місцевого ринку цінних паперів і глобальної фінансової діяльності.

#6. Страхування FDIC

Ви отримуєте гарантію Федеральної корпорації страхування депозитів на суму до 1,5 мільйона доларів, коли інвестуєте або заощаджуєте гроші за допомогою Personal Capital.

#7. Грошовий рахунок без комісій і відмінних прибутків

Ваші гроші на рахунку Personal Capital Cash приносять до 2,70% річного відсотка прибутку (APY) і накопичуються щодня. Ви бачите нарахування відсотків у перший робочий день місяця у своєму обліковому записі програми.

#8. Розумна інвестиційна стратегія

Інструменти особистого капіталу та фінансові менеджери створюють найкращу стратегію заробляння грошей для експоненціального зростання ваших заощаджень.

Переваги

 • Попросіть експертів перевірити ваш інвестиційний портфель і оптимізувати його для кращого прибутку
 • Використовуйте безкоштовні інструменти управління фінансами та капіталом
 • Страхування накопичувального рахунку FDIC
 • Зручне управління капіталом у мобільних і веб-додатках
 • Отримайте доступ до панелі керування грошима будь-де в Інтернеті, щоб купувати чи продавати інвестиційні продукти відповідно до ринкових змін
 • Заощаджуйте гроші від витоків, як-от купівля фінансових продуктів із високою комісією, сплата штрафів за недотримання вимог, сплата додаткових податків тощо

Далі ми розглянемо особливості особистого капіталу.

особливості

Безкоштовна панель фінансових інструментів

Інформаційна панель Personal Capital Dashboard — це фінансовий агрегатор для всіх грошових рахунків, таких як чеки, заощадження, позики, інвестиції, кредитні картки, страхування, іпотека, пенсійний план тощо.

Після того, як ви імпортуєте всі свої інвестиційні рахунки, ви зможете використовувати наступні функції на панелі інструментів:

 • Місячне та річне бюджетування
 • Моніторинг грошових потоків
 • Аналіз вашого 401(k)
 • Відстеження криптовалют
 • Отримання персональних фінансових консультацій
 • Розрахунок чистої вартості

Інвестиційні стратегії

Personal Capital побудував свою інвестиційну методологію на мінімізації ризиків, зважуванні секторів і стилів, а також оптимізації податків. Зазвичай радники створюють індивідуальний портфель на основі ваших унікальних фінансових цілей і ситуації.

  9 рішень для перетворення мовлення в текст для особистого та ділового використання

Принцип інвестування включає такі ключові елементи:

 • Персоналізація
 • Динамічний розподіл портфеля
 • Ребалансування
 • Оптимізація податків
 • Розумне зважування

Управління інвестиційним рахунком

Personal Capital пропонує різні інвестиційні рахунки. Ви можете вибрати такі варіанти, як інвестиційні рахунки, що підлягають оподаткуванню, рахунки спільного інвестування, спрощена пенсія працівникам (SEP), довірчі товариства, IRAs для відновлення, плани 529, 401(k) тощо.

Ви також можете додати зберігачів рахунків, спеціальних фінансових консультантів і захист інвестицій.

Мобільні програми «Особистий капітал».

Також є мобільний додаток для користувачів iOS і Android. На головному екрані відображається наступне:

 • Графік, що показує вашу чисту вартість
 • Відповідальність та активи
 • Залишки на різних рахунках

Завантажити: Особистий капітал для Android | iOS

Рівні управління капіталом

Ця служба управління капіталом відкрита для громадян США, які планують інвестувати свої заощадження та пенсійні кошти через керовані послуги на суму від 100 тисяч доларів США та більше. Отже, ви можете назвати Personal Capital платформою для фінансових консультацій преміум-класу. Нижче наведено переважаючі рівні управління капіталом особистого капіталу:

Інвестиційна служба

Якщо ви заробите інвестиційні активи на суму від 100 до 200 тисяч доларів США або почнете інвестувати з цієї мінімальної максимальної суми, ви потрапите на рівень інвестиційних послуг.

Цей рівень надає основні фінансові послуги, але обмежені, як зазначено нижче:

 • Фінансове керівництво за допомогою безкоштовних інструментів і спільної команди консультантів
 • Консультаційні послуги через аналіз інвестицій, фінансове та пенсійне планування
 • Інвестиційні послуги через послуги Smart Weighting і Personal Strategy
 • Оптимізація оподаткування, ребалансування портфеля та моніторинг портфеля
 • Реалізація портфеля біржовими фондами (ETF)

Управління активами

Цей рівень призначений для клієнтів, які дозволять Personal Capital управляти інвестиційними активами на суму від 200 тисяч доларів до 1 мільйона доларів. Знайдіть нижче послуги цього рівня:

 • Фінансове керівництво: спеціалісти з фінансів, два спеціальні радники та інструменти
 • Консультаційні послуги: фінансове планування, планування виходу на пенсію, аналіз інвестицій, фінансові рішення щодо таких продуктів, як акції, страхування, житло, компенсація тощо.
 • Інвестиційні послуги: розумне зважування, особиста стратегія, управління портфелем, як-от моніторинг, ребалансування, оптимізація податків тощо.
 • Впровадження портфеля: ETF та окремі акції

Приватний клієнт

Це найвищий рівень особистого капіталу, який користується всіма послугами цієї платформи без обмежень. Щоб потрапити на цей високопрестижний рівень, ви повинні інвестувати або керувати інвестиційними активами понад 1 мільйон доларів. Ось ексклюзивні послуги, які ви можете очікувати:

 • Фінансове керівництво: спеціалісти, спеціальні радники, інвестиційний комітет та інструменти
 • Консультаційні послуги: пенсійне планування, фінансове планування, аналіз інвестицій, фінансові рішення, планування капіталу, аналіз прямих інвестицій, аналіз хедж-фондів та приватні банківські послуги
 • Інвестиційні послуги: інтелектуальне зважування, особиста стратегія, управління портфелем, як-от моніторинг, ребалансування, оптимізація оподаткування тощо, а також створення застарілого портфеля
 • Реалізація портфеля: ETF, окремі акції, інвестиції приватного капіталу (5 мільйонів доларів США та більше) та індивідуальні облігації (лише в певних ситуаціях)

Ціноутворення

Його модель ціноутворення пропонує вам неперевершену економію порівняно з усіма іншими додатками для управління капіталом. Перш за все, ви повинні знати, що він не стягує з вас наступне, ніж його конкуренти:

 • Плата за підписку на додаток або програмне забезпечення
 • Попередня плата за налаштування програм і інструментів
 • Одноразова плата за фінансове програмне забезпечення
 • Приховані комісії
 • Торгові комісії або брокерські контори
 • Комісії за грошові операції
 • Залишкові комісії

Personal Capital стягує щорічну комісію за управління капіталом. Комісія синхронізована з комісією за активи під управлінням (AUM), запропонованою федеральними та державними фінансовими регуляторними органами США.

Ось табличне представлення річних зборів за керування рахунком (усе включено):

  Як групувати малюнки та фігури в MS Word

Річні комісії за управління Тип облікового запису: Інвестиційні послуги та управління капіталом0,89% Перші 1 дол. СШАРічні комісії за управління Тип облікового запису: приватні клієнти 0,79% Перші 3 мільйони доларів 0,69% Наступні 2 мільйони доларів 0,59% Наступні 5 мільйонів доларів 0,49% Понад 10 мільйонів доларів

Особливості безпеки особистого капіталу

Оскільки платформа працює з реальними грошовими операціями на рахунках заощаджень, інвестицій та цінних паперів, Personal Capital використовує найкращі функції безпеки ІТ-індустрії.

Він використовує кілька рівнів цифрової безпеки у своїх центрах обробки даних. Не кажучи вже про те, що надійна команда безпеки завжди стежить за кожною діяльністю своїх серверних ферм.

Основні заходи безпеки цієї платформи:

 • Багатофакторна автентифікація на етапі входу в комп’ютер або мобільний додаток за допомогою SMS-коду, PIN-коду та сканування відбитків пальців
 • Шифрування AES-256 пропонує шифрування корпоративного рівня даних під час передачі чи зберігання
 • Багаторівневе управління ключами
 • Personal Capital не продає дані користувачів стороннім майнерам даних
 • Спеціальна дослідницька група з питань кібербезпеки розбирається з найновішими фінансовими шахрайствами в Інтернеті
 • Програма винагород за безпеку для незалежних етичних хакерів
 • Співпрацюємо з такими світовими лідерами компаній з кібербезпеки, як VeriSign, Norton і Envestnet Yodlee

Альтернативи

Наразі ви ознайомилися з фінансовими інструментами, функціями, функціями та оплатою послуг управління капіталом Personal Capital. Тепер настав час з’ясувати, наскільки потужним є особистий капітал, переглянувши його конкурентів нижче:

Comarch Wealth Management

Comarch — це програмне забезпечення для управління капіталом для менеджерів із зв’язків із клієнтами, менеджерів капіталу, аналітиків і кінцевих клієнтів. Це просто інструмент без будь-яких послуг, пропонованих експертами. Вам потрібно буде найняти менеджера капіталу, який буде керувати цим інструментом від вашого імені.

Організації та асоціації працівників переважно використовують цей інструмент для управління грошима та інвестиціями, оскільки ці організації мають своїх експертів з фінансів.

Addepar

Addepar допомагає фінансовим консультантам і менеджерам із капіталом допомагати своїм клієнтам у сучасному підході з такими функціями:

 • Візуалізуйте та аналізуйте дані портфоліо
 • Фірмові звіти
 • Перебалансування портфеля та торгівля
 • Індивідуальний ребаланс для вибраних активів
 • Фінансове прогнозування та моделювання

Цей інструмент безпосередньо не пропонує управління капіталом, але використовується фінансовими менеджерами та керівниками цієї галузі.

Отже, особистий капітал має бути вашим першим вибором, оскільки ви отримуєте програмне забезпечення та послуги для управління капіталом за одну підписку.

Заключні думки

У сучасному світі управління капіталом є вимогою часу. Де б ви не працювали і не заробляли, ваші гроші постійно втрачають свою купівельну спроможність. Отже, ви повинні інвестувати свої гроші в правильні фінансові продукти, щоб подолати інфляцію.

Не кажучи вже про те, що вам потрібно розумно інвестувати в безпечні фінансові продукти для довгострокових і короткострокових цілей збільшення багатства.

Personal Capital пропонує все необхідне для розумних і прибуткових інвестицій, не виходячи з дому чи роботи. Крім того, портал використовує найсучасніші засоби безпеки для захисту ваших грошей, цінних паперів, облігацій тощо.

Ви можете зареєструватися зараз, щоб користуватися чудовими перевагами та заощаджувати на автомобіль, дім, навчання дитини чи пенсію. Заощаджуйте і багатійте!

Далі ви можете перевірити особисті фінансові інструменти та програми для управління багатством.