Ефективно керуйте своїми бізнес-завданнями з Monday.com

Categories:

Ведення бізнесу передбачає роботу над списком щоденних пріоритетів для досягнення бажаного кінцевого результату.

Керування завданнями – це спосіб гарантувати, що ви завжди працюєте над завданнями високого пріоритету та є максимально ефективними.

Це може здатися легким, але відстежувати масштабні проекти складно, а застосовувати до малих проектів ще складніше.

Якщо ви працюєте з великою кількістю членів команди, вам потрібно мати програмне забезпечення для керування завданнями.

У цьому блозі будуть розглянуті різні аспекти керування завданнями та визначено, як подолати проблеми з програмним забезпеченням керування завданнями.

Що таке керування завданнями?

Управління завданнями є важливою частиною будь-якого успішного проекту. Без належного керування завданнями важко переконатися в тому, що всі завдання виконуються вчасно та проект залишається за планом.

Правильний спосіб керувати проектами — зосередитися на виконанні пріоритетних завдань і створенні конвеєра майбутніх завдань.

Управління завданнями передбачає планування, організацію та визначення пріоритетів завдань для досягнення основних етапів. Це включає створення списку завдань, призначення завдань членам команди та встановлення термінів. Також важливо стежити за прогресом і за потреби вносити зміни до плану.

Хоча керувати проектами та керувати командами може здатися легким, на вашому шляху ви можете зіткнутися з багатьма труднощами.

Давайте детально розглянемо деякі з цих проблем керування завданнями.

Проблеми в управлінні завданнями

Управління будь-яким проектом пов’язане з багатьма проблемами.

Вам потрібно створити та вирівняти декілька завдань у систематичному порядку. Хоча вам також потрібно подбати про призначення завдань, спілкуватися з членами команди та дотримуватись термінів виконання проекту.

Давайте розглянемо деякі поширені проблеми в управлінні завданнями.

 • Відсутність командної співпраці: без належної системи управління членам команди важко співпрацювати над поточними та майбутніми завданнями.
 • Неналежний обмін інформацією: належне та точне спілкування є основою успішного завершення проекту. Завдяки цьому члени команди можуть працювати разом, а бізнес-учасники можуть бути в курсі поточних проектів.
 • Неналежна організація завдань: важко відстежувати призначені завдання в таблицях Excel і перевіряти виконані завдання у разі затримки термінів.
 • Командні конфлікти: успішне управління проектом вимагає синхронізації між лідерами та виконавцями. Однак відсутність орієнтації, неправильне спілкування та непорозуміння можуть спричинити конфлікти в команді. У довгостроковій перспективі це стає значною перешкодою, і фокус зміщується з роботи на інші непродуктивні думки.
 • Неоднозначність у розподілі завдань: відсутність системи управління проектом створює неоднозначність у розподілі завдань. Це може призвести до призначення завдань членам, які не відповідають необхідним навичкам, і призвести до провалу проекту.

Щоб подолати труднощі керування завданнями, ви можете обрати платформу на зразок Monday.com

Це хмарний робочий інструмент, де команди можуть створювати робочі процеси та структурувати потік проектів.

Monday.com на 100% не містить коду, тому кожен, хто бере участь у проекті, може легко вносити зміни, наприклад створювати завдання, встановлювати терміни виконання, пріоритети та додавати коментарі.

Настав час дослідити деякі функції Monday.com, які допоможуть вам краще організувати проекти.

  Як клацнути правою кнопкою миші на будь-якому Mac за допомогою трекпада, миші або клавіатури

Візуальні інформаційні панелі

Інформаційні панелі Канбан у понеділок дозволяють вам і вашій команді візуалізувати стан справ у будь-який момент.

Ви можете використовувати часову шкалу, календар, діаграми та інші види, щоб відстежувати прогрес від початку до найдрібніших деталей.

Інструменти даних Monday дозволяють визначати пріоритети завдань, обмінюватися файлами та візуально перевіряти робочий статус членів вашої команди. Таким чином ви зможете приймати кращі рішення щодо того, як рухатися вперед із своїми проектами.

Завдяки простому у використанні інтерфейсу ви можете швидко створювати власні інформаційні панелі та миттєво встановлювати бюджети.

автоматизація

Monday.com пропонує достатньо автоматизації без коду, щоб заощадити час на непотрібних зустрічах і отримувати оновлення вручну електронною поштою. Натомість ви можете створювати робочі процеси для різних команд і синхронізувати терміни виконання завдань із Календарем Google.

Ви також можете інтегрувати Monday із популярними програмами автоматизації сторонніх розробників, як-от Zapier, для створення спеціальних тригерів. Кожного разу, коли запускається подія, вона автоматично створює новий елемент на панелі інструментів у понеділок.

Це означає відсутність ручного створення завдань. Простенька!

Інтеграції

Понеділок розуміє, через який біль проходять керівники проектів, об’єднуючи розділені комунікаційні потоки.

Щоб подолати цю постійну травму, Monday пропонує плавну інтеграцію з вашими улюбленими інструментами спілкування, як-от Slack, Microsoft teams, Outlook та багатьма іншими, щоб покращити можливості робочого процесу.

Наприклад, їх інтеграція з Gmail дозволяє перетворювати електронні листи на дії та інформувати команду про розмови.

Канбан і робочий процес Ганта

Канбан — це візуальний метод оптимізації робочого процесу вашої команди.

Це допомагає вам відображати дані у легкому для розуміння форматі стовпців і допомагає швидше приймати рішення. Крім того, членам команди легко використовувати та синхронізувати зміни в режимі реального часу.

Крім того, інформаційні панелі Kanban — це чудовий спосіб відстежувати ітерації та відставання, щоб ви могли контролювати етапи.

А за допомогою діаграм Ганта ви можете перетворити електронні таблиці на розумні візуальні дошки, які допоможуть відстежувати важливі дати, етапи та залежності. Тож ви можете бути впевнені, що все буде зроблено вчасно та відповідно до ваших високих стандартів.

Випадки використання Monday.com

Тепер, коли ви знаєте про особливості Monday, давайте подивимося, як ви можете використовувати Monday.com для роботи з проектами.

Розробка програмного забезпечення

Управління циклами спринту та дотримання гнучкої методології має вирішальне значення для галузі розробки програмного забезпечення.

Є крайні терміни виконання поточних завдань і впорядкування майбутніх завдань. Щоб бути ефективними, ви повинні коригувати та розставляти пріоритети завдань у режимі реального часу.

Monday допомагає вам планувати, розставляти пріоритети та керувати спринтами, створювати дорожні карти та ділитися баченням продукту із зацікавленими сторонами. Ви також можете автоматизувати призначення завдань і схвалення дизайну продукту та інтегрувати їх із такими інструментами, як GitHub.

Маркетинг і контент-планування

Компанії витрачають багато часу на створення маркетингових кампаній.

Зазвичай цей процес передбачає схвалення ідей, творчі супутні матеріали та часті зустрічі з копірайтерами та дизайнерами для внесення змін.

За допомогою Monday.com ви можете контролювати всі свої маркетингові кампанії на одній інформаційній панелі. Їхні візуальні дошки допомагають вам швидше приймати рішення та інформують усіх про зміни та розклади кампаній.

  Як змінити країну свого Apple ID, не вводячи спосіб оплати

Замість того, щоб писати електронні листи про зміни, ви можете писати безпосередньо у файлах, щоб уникнути повторного оновлення статусу. Крім того, у понеділок ви можете вільно підключатися до своїх улюблених програм, таких як Adobe Photoshop, Acrobat тощо.

Людські ресурси та операції

Завдяки системі керування персоналом Monday відділи кадрів можуть відстежувати процес набору персоналу та згладити процес адаптації.

Без належної системи управління персоналом відділу кадрів знадобився б помічник для проведення щоденних нарад, планування співбесід і відстеження повсякденної роботи співробітників.

Щоб додати більше, Monday надає готові шаблони HR для відстеження відвідуваності, відпусток і збереження інформації про співробітників. Ви навіть можете інтегрувати такі платформи, як Slack, LinkedIn і Gmail, щоб автоматично імпортувати дані співробітників.

Платформа Sales CRM

Monday.com служить централізованою системою для спілкування з вашими клієнтами. Ви можете використовувати програмне забезпечення CRM, інтегруючись із своєю електронною поштою, створюючи шаблони електронної пошти та надсилаючи відповіді електронною поштою з єдиної інформаційної панелі.

Крім того, ви можете автоматизувати повторювані завдання продажу, як-от дзвінки та зустрічі, установлювати нагадування та відстежувати надіслані електронні листи для отримання нових потенційних клієнтів.

Як і будь-який інший інструмент Saas, доступний на ринку, Monday.com також має багато переваг і деякі недоліки. Незважаючи на те, що переваги переважають недоліки, усунути їх важливо, перш ніж вибирати будь-який інструмент.

Давайте спершу розглянемо плюси Monday.com.

плюси

 • Monday.com має простий для розуміння інтерфейс, досить простий у використанні, і його можна легко масштабувати в міру зростання вашої компанії без проблем.
 • Налаштування одним клацанням миші перемикає між різними видами візуалізації, такими як Гантт, Канбан, календар і шкала часу.
 • Monday пропонує готові шаблони для планування кампаній, адаптації клієнтів, керування контактами, керування завданнями, відстеження відвідуваності та багато іншого.
 • Надійна платформа для організації інформації про проекти, співпраці з командами, додавання та призначення завдань, а також надання доступу до проектів усім в організації.
 • Вбудована інтеграція з такими популярними інструментами спілкування, як Slack, Zoom, Shopify, Gmail, Календар Google, Dropbox та багато інших.

мінуси

 • Їхній мобільний додаток часто не синхронізується з веб-додатком у режимі реального часу, тому вам потрібно кілька разів оновити сторінку, щоб отримати оновлений вигляд.
 • Обмежена автоматизація з електронною поштою та функцією відстеження електронної пошти недоступна через Pulse.
 • Хоча доступно багато інтеграцій, йому не вистачає повної інтеграції функцій із Salesforce та іншими популярними сторонніми платформами в доступних планах.
 • У планах початкового рівня відсутні такі важливі функції, як приватні дошки, автоматизація та багато базових інтеграцій. Деякі інші програми для керування завданнями пропонують ці функції у своїй безкоштовній версії.

Monday.com доступний у п’яти тарифних планах, які ви можете вибрати:

Індивідуальний план

Якщо ви починаєте свій бізнес і в команді лише два члени, ви можете скористатися безкоштовною версією Monday.com.

В рамках індивідуального плану ви можете отримати доступ до 3 дошок, понад 200 шаблонів, 20 типів стовпців і повних документів.

Базовий план

Базовий план – найкращий вибір, якщо ви група з кількох учасників. Він доступний і коштує лише 8 доларів США за місце на місяць для керування дошками командної діяльності.

Базовий план включає пріоритетну підтримку клієнтів, необмежену кількість безкоштовних переглядів і доступ до функцій індивідуального плану.

  Як викривити текст у PowerPoint

Стандартний план

Стандартний план є найпопулярнішим для співпраці з вашою командою та підвищення загальної продуктивності.

Цей тарифний план надає вам доступ до перегляду часової шкали та Ганта, перегляду календаря, автоматизації процесу налаштування та інтеграції платформи.

Про план

З планом Monday’s Pro ви можете спростити складний процес і отримати доступ до всіх функцій Monday.com.

Цей план коштує 16 доларів США за місце на місяць і дозволяє створити інформаційну панель, на якій можна об’єднати до 10 панелей.

План підприємства

Корпоративні плани можуть допомогти масштабувати процеси автоматизації та інтеграції. Ви можете створити інформаційну панель, яка поєднує в собі до 50 дошок.

Хоча Monday.com очолює список програмного забезпечення для управління проектами, є й інші подібні програми Saas, які ви можете спробувати.

Ось список наших трьох найкращих альтернатив Monday.com.

Clickup

ClickUp — це ще одне дивовижне програмне забезпечення для управління проектами, спеціально розроблене для віддалених робочих груп. Це проста у використанні платформа, яка пропонує майже всі функції, доступні на Monday.com.

ClickUp допомагає вашій команді залишатися продуктивною та організованою та без зусиль співпрацювати на візуальних дошках. Члени команди можуть створювати спринти, спілкуватися в чаті, призначати завдання, додавати коментарі та документи, розподіляти ресурси, встановлювати терміни та отримувати сповіщення про все в одному місці.

Wrike

Wrike — це рішення для керівників проектів, яким потрібна допомога в зборі та організації вимог до проекту, створенні планів проекту та візуалізації графіків на діаграмі Ганта.

З Wrike легко вносити зміни в плани проекту в міру просування роботи, і всі залучені команди отримають сповіщення про будь-які зміни.

Smartsheet

Smartsheet — чудовий варіант, якщо ви шукаєте корпоративну хмарну програму, яка допоможе керувати роботою та співпрацювати. Завдяки мільйонам користувачів у всьому світі Smartsheet довіряють багато компаній.

Програма Smartsheet схожа на електронну таблицю, що робить її легкою у використанні та знайомою для багатьох людей. Він підходить для відстеження завдань, каналів продажів, планування завдань і оптимізації бізнес-процесів.

Ви можете використовувати Smartsheet для автоматизації робочого процесу, співпраці над вмістом, керування проектами, реєстрації активності, планування, відстеження даних у реальному часі тощо.

Резюме

Ми спробували надати короткий огляд Monday.com і того, як він може допомогти вам ефективно оптимізувати ваші бізнес-завдання.

Сподіваємося, наша стаття була для вас корисною та ви готові легко організувати свої проекти на Monday.com. Він простий у використанні, доступний і йому довіряють сотні компаній у всьому світі.

Так чого ви чекаєте? Перевірте зараз у понеділок.

Ви також можете дослідити найкращий спосіб керувати роботою з продажів за допомогою CRM для продажів у понеділок.