Етичний спосіб створення реалістичних голосових клонів

Кожен голос унікальний зі своєю вродженою частотою, гармонійною структурою, висотою, інтенсивністю, гучністю, плавністю, вимовою та артикуляцією.

Ось чому немає двох схожих голосів. Існує занадто багато різних факторів, які слід враховувати. Однак уявіть собі можливість зробити клон голосу.

Клонування голосу означає створення людської копії голосу, створеної за допомогою штучного інтелекту. Ось що може зробити програмне забезпечення для клонування голосу ШІ. Такі інструменти, як Мерф.А.І може відтворювати голоси та передавати їм людські емоції, такі як щастя, гнів, смуток, нервозність тощо.

Якщо ви втомилися від одноманітних роботизованих оповідань у ваших сценаріях або хочете інструмент для перетворення тексту в аудіо за допомогою голосу реальної людини, Murf.AI — ваш хлопець. У цій публікації я розглядаю інструмент на основі його сфери роботи, продуктивності, функцій та інших аспектів.

Що таке Murf.AI?

Мерф.А.І це програмне забезпечення для клонування голосу на основі штучного інтелекту, яке може імітувати людський голос і клонувати його аспекти.

Інструмент може створювати власні голоси для різних цілей, таких як аудіокниги, подкасти, реклама, маркетинг, анімаційні відео, сценарії, презентації тощо.

Якщо вам потрібно позичити чийсь голос, скажімо, Деніела Редкліффа, для розповіді про Гаррі Поттера в аудіокнизі, який краще вибрати голос, ніж голос самого Гаррі Поттера? 🪄

Хоча сам Деніел не може бути голосом культового персонажа, його голосовий клон може завдяки можливостям штучного інтелекту та підробленому голосу.

Техніка клонування аудіо дозволяє копіювати будь-який голос, регулюючи його швидкість, висоту, частоту та тон, серед іншого, щоб використовувати голос як і як вам потрібно без обмежень!

Крім того, інструмент дозволяє вносити значні зміни в голос, який ви клонували, і змінювати голос за кадром, не перезаписуючи цільовий голос більше одного разу. Це залишає багато місця для гнучкості.

Переваги клонування голосу за допомогою Murf.AI

Клонування голосу в реальному часі може допомогти вам кількома способами, будь то для бізнесу чи особистого використання.

#1. Персоналізовані голосові помічники

Уявіть собі Alexa або Siri, тільки той голос, який ви виберете, будь то голос знаменитості, вашої коханої людини або голос, створений ШІ. Murf.AI дозволяє створювати унікальний голос і персоналізувати вашу взаємодію з голосовим помічником.

Це може покращити ваш досвід використання штучного інтелекту, оскільки це буде знайомий голос, який буде говорити з вами, будь то ваш, друг чи ваша улюблена знаменитість – мертва чи жива.

Читайте також: Найкращі програми для зміни голосу для телефонних дзвінків [Android and iOS]

#2. Використання синтетичного голосу людьми з вадами мовлення

Клонування голосу штучним інтелектом може бути цікавим, але також може бути надзвичайно корисним, якщо його використовувати правильно. Один із найкращих способів використання цієї технології — допомогти людям із вадами мовлення повідомити про свої проблеми, коли візуальні підказки не допомагають.

Скажімо, людина, яка важко розмовляє, має поговорити з кимось під час розмови. Звичайно, вони не зможуть повідомити про свої обмеження власним голосом, але вони можуть використати для цього спеціальний синтетичний голос.

Знання, що вони тепер мають засоби повідомити про свої потреби, також додасть їм більше впевненості.

#3. Озвучування та дикторський текст

Один із найкращих способів використовувати штучне інтелектуальне клонування голосу для озвучування та оповідання. Модель штучного інтелекту може перетворювати текст на мову за допомогою наявного голосу або абсолютно нового змішаного голосу.

Відтепер справжніх знаменитостей закликають оповідати аудіокниги. Але з такою кількістю проектів важко знайти ідеальний голос для кожного героя. Саме тут ШІ може виявитися неоціненним. Ви можете керувати будь-яким власним голосом, додавати емоції та інтонацію до підроблених голосів і використовувати його для оповідання аудіокниг, маючи можливість додати голосу справжній характер.

Так само його можна використовувати для дублювання мультфільмів та аніме та додавання драматичних голосових аспектів. Якщо ваша компанія планує запустити маркетингову кампанію з анімаційними відео, ви можете використати технологію клонування голосу, щоб дати своїй компанії та бренду власний голос.

Це буде набагато доступніша альтернатива найму агентства або фрілансера, щоб дублювати вас. Ви можете використовувати той самий голос (або виправити новий) знову і знову для різних відео.

Інструменти клонування голосу зі штучним інтелектом залишають багато місця для модифікації, тож у вас будуть різні голосові функції, з якими можна пограти.

#4. Синтез мовлення

Використовуючи штучне інтелектуальне клонування голосу, ви також можете перетворити будь-який текст на мову, використовуючи голос на свій смак. Це може допомогти дітям з вадами зору або читання отримати кращий досвід навчання. Цю технологію також можна використовувати для написання стенограм зустрічей або перетворення текстів на аудіо для презентацій.

#5. Економічно ефективним

Murf.AI робить озвучування та дубляж дуже доступними. Якщо ви розрахуєте витрати, які ви понесете, щоб:

 • Найняти фрілансера
 • Час, який вам доведеться витратити на планування з ними
 • Поінформуйте їх про те, що потрібно
 • Очікування доставки
 • Очікуємо необхідні зміни

Ви зрозумієте, наскільки економічною та тимчасовою може бути Murf.AI. З інструментом клонування голосу вам не доведеться платити за окрему особу; ви можете отримати індивідуальний голос за невелику плату. Більше того, голос, створений штучним інтелектом, набагато легше налаштовується, ніж голос людини, і має достатньо можливостей для налаштування.

Ви також не повинні давати це довге резюме. Лише кілька вказівок щодо того, що ви шукаєте, і ви отримаєте персоналізовані голоси на екрані за лічені хвилини. Він скасовує всі кроки, які ви б зробили під час роботи з людиною, яка озвучує голос, і закриває послідовний потік аудіовмісту за допомогою Murf.AI.

Інструменти клонування штучного інтелекту також можуть надати унікальний голос для чат-ботів і аватарів, зберегти голос для майбутніх поколінь і відкрити можливості для більш творчого вираження, серед багатьох речей.

Особливості Murf.AI

Murf.AI — один із найпотужніших інструментів для клонування голосів. Це може допомогти створити чудові та реалістичні оповідання для маркетингових та інших цілей. Ось деякі з основних функцій Murf.AI і чому вам потрібно використовувати програмне забезпечення для всіх ваших потреб клонування голосу.

#1. Клонування голосу

Murf.AI може клонувати людську мову за допомогою короткого слухового зразка. Використовуючи зразки, ви можете створити цифровий голос на свій смак і імітувати емоції та інтонації, щоб вони здавалися справжніми.

Ви можете використовувати клонований голос для створення голосу за кадром, аудіозаписів і розповідей, змінюючи його швидкість, висоту, частоту та емоції, щоб отримати бажані результати.

#2. Налаштування

Платформа залишає простір для серйозного налаштування голосу, де ви можете регулювати висоту, емоції, вокальний стиль і частоту. Ви також можете додати такі фактори, як контрольовані паузи, наголос на певних словах або складах, дихання та фонову музику, щоб додати більше привабливості аудіозаписам.

Оскільки Murf.AI підтримує простий інтерфейс перетягування, все можна зробити без проблем.

#3. Кілька мов

Murf.AI підтримує різні мови та варіанти діалектів, із понад 100 мов на вибір. Деякі з мов включають:

 • французька
 • Німецький
 • Іспанська
 • російський
 • португальська
 • датська
 • арабська
 • Хінді
 • голландська
 • тамільська
 • китайський
 • корейська
 • Японський
 • турецька
 • румунська
 • фінська
 • норвезька

Ви можете клонувати будь-який голос кількома мовами, крім англійської, і використовувати його для різноманітних проектів.

#4. Зміна голосу

Ще одна чудова функція Murf.AI — це програма зміни голосу, яка може змінювати голос за кадром. Ви можете ввести свої уподобання разом із аудіозаписом або зразком, і на основі вашої підказки ви можете налаштувати голос, тон і ефекти, щоб зробити голос більш привабливим, дружнім або будь-яким іншим.

Реальні випадки використання Murf.AI

Murf.AI — це інструмент, який можна використовувати для різних цілей, будь то щоденний, особистий чи бізнес. Він може генерувати ультрареалістичний голос за кадром і аудіо, які можуть змусити кращих із нас чухати голови, гадаючи, чи говорить це справжня людина, чи штучний інтелект.

Ось деякі з реальних випадків використання інструменту клонування голосу AI:

#1. Маркетингова кампанія

Один із основних способів використання Murf.AI — маркетинг. Якщо ви хочете просувати свій бренд, продукт або послуги, немає кращого способу зробити це, ніж візуальний вміст.

Письмовий вміст хороший, але аудіо та відео краще зв’язуються з аудиторією. Murf.AI може створити реалістичний власний голос, який можна використовувати як фоновий звук для будь-якого відео. Ви можете створити анімаційне відео для цілей передвиборчої кампанії та використати голос за кадром, щоб зробити позначку.

Програмне забезпечення може імітувати голос існуючої людини чи знаменитості або створювати абсолютно новий голос. Користувальницькі голоси працюють краще для кампанії бренду, ніж будь-що інше, оскільки ви можете дати своєму бренду реальний голос, а не просто метафорично.

#2. Електронне навчання

Голоси, створені за допомогою Murf.AI, можна використовувати для створення курсів електронного навчання, для яких ви можете перетворити свій текст на аудіо, щоб зробити навчання більш інтерактивним для студентів.

Скажімо, ви написали статтю, журнал або книгу. Ви можете створити новий курс для захоплюючого навчання та розширити можливості студентів із вадами зору, перетворивши текстовий вміст на аудіовміст. Це також відкриє нові шляхи для ваших студентів.

#3. Розваги

Спеціальні голоси можна використовувати для озвучення анімаційних відео, ігор та іншого цифрового вмісту, де можна використовувати голос. Ви можете запустити власний подкаст або створити канал YouTube із анімацією та спеціальними голосами.

Це було б особливо корисно для людей, які мають ідеї щодо вмісту, але не мають впевненості, щоб використовувати власний голос чи обличчя перед аудиторією.

#4. Аудіокниги

Аудіокниги — це новий тренд, який розвивається сьогодні. Однак можливості озвучення аудіокниг досить обмежені. Деякі з найвідоміших книг розповідають знаменитості, а інші – окремі художники та фрілансери. Це може бути досить дорогим завданням – найняти когось іншого для ваших аудіо потреб.

Murf.AI робить оповідання аудіокниг простим і цілком доступним. Це дозволяє надати кожному персонажу книги унікальний голос і індивідуальність, оскільки ШІ дозволяє серйозно налаштовувати голоси. Ви також можете надати емоцій голосу, додавши розраховані паузи, вдихи, зітхання та задихання, роблячи аудіо максимально реалістичним.

Це дає вам більшу автономію над вмістом.

Обмеження використання Murf.AI

Оскільки в цьому світі немає нічого ідеального, Murf.AI також має обмеження. Воно може творити з вами чудеса, якщо використовувати його правильно, але ви повинні пам’ятати про деякі його обмеження, щоб максимально використати програмне забезпечення.

#1. якість

Murf.AI може створювати високоякісні природні та людські голоси, але він має деякі обмеження якості. Оскільки це лише інструмент штучного інтелекту, він не забезпечить якість, яку ви очікуєте від професійного створення аудіо.

Хоча деяке редагування може покращити якість, воно не буде рівним професійному виробництву.

#2. Точність

Ви можете використовувати Murf.AI, щоб клонувати голоси будь-якої людини, включно зі знаменитостями, але він може не вловити всі нюанси людської мови, такі як темп, точні емоції та інтонація. Отже, ви повинні бути вибірковими щодо типу вмісту, для якого ви використовуєте AI.

#3. Етичні проблеми

Зайве говорити, що одним із головних обмежень використання штучного інтелекту для клонування голосів реальних людей, будь то хтось із ваших знайомих чи відома особа, є етичні проблеми.

Будь-хто зі злими намірами може імітувати голос і використовувати його для поширення будь-якого повідомлення, яке може погано відобразитися на тому, кому належить цей голос. Життєво важливо використовувати програмне забезпечення з дотриманням етичних норм і не використовувати його, щоб завдати шкоди чи очорнити будь-кого, маніпулюючи їхнім голосовим клоном і використовуючи його проти них.

Заключні думки

Murf.AI — це найпотужніший інструмент клонування голосу з широким потенціалом для особистого та бізнес-використання. Створивши клон голосу, ви можете створити бібліотеку аудіоконтенту, включаючи подкасти, анімаційні відео, аудіокниги та озвучення мультфільмів і аніме.

Під час використання програмного забезпечення важливо враховувати етичні вимоги. Зробивши це, ви зможете повністю використати потенціал надійного голосового інструменту AI.

Далі ознайомтеся з інструментами штучного інтелекту для клонування голосу.