Електростанція розумного дому з подвійними лінзами, відстеженням AI

Ключові висновки

 • Eufy Indoor Cam S350 має подвійні лінзи з опціями 4K і 2K, що забезпечує чудову якість зображення.
 • Функція відстеження штучного інтелекту автоматично повертає/нахиляє, щоб стежити за людьми та домашніми тваринами.
 • З додатковою карткою microSD до 128 ГБ підписка на хмарне сховище не потрібна.

Більшість внутрішніх камер не зовсім відомі розширеними та найсучаснішими функціями. Але Eufy Indoor Cam S350 руйнує цю форму, приносячи такі технології смартфона, як подвійні лінзи, роздільна здатність 4K і штучний інтелект, щоб захистити ваш дім. Незважаючи на одну істотну проблему, камера є високоякісним вибором для безпеки розумного будинку.

Eufy Indoor Cam S350

Eufy Indoor Cam S350 поєднує найкраще з обох світів технологій камери. Налаштування з подвійним об’єктивом включає опцію ширококутної зйомки 4K і телефото 2K. Поєднання цих двох може незабаром забезпечити до 8-кратного гібрида. Можливість панорамування/нахилу дозволяє оглянути своє місцезнаходження на 360 градусів. Обидва об’єктиви забезпечують чудову якість зображення в будь-яких ситуаціях, у тому числі в темряві. Завдяки функціям ШІ камера може автоматично панорамувати/нахиляти, щоб стежити за людьми та домашніми тваринами. Використовуючи додаткову картку microSD, ви можете локально зберігати відео замість того, щоб платити за опцію хмари.

Торгова марка Eufy

Роздільна здатність 4K/2K

Підключення Wi-Fi

Сумісність програми Так

Нічне бачення Так

Керування віссю 360 градусів по горизонталі, 75 градусів по вертикалі

Інтеграції Amazon Alexa, Google Home

Потрібний концентратор №

Прожектор №

Пам’ять microSD

Двосмуговий динамік Так

Виявлення руху Так

Потрібна підписка? Немає

Режим конфіденційності Так

Вага 1,21 фунта

плюси

 • Камера з подвійним об’єктивом із ширококутним 4K і опцією телефото 2K
 • Панорамування/нахил для огляду місця на 360 градусів
 • Висока якість зображення
 • AI допомагає відстежувати людей і домашніх тварин
 • Дводіапазонний Wi-Fi 6
 • Локальне сховище з додатковою карткою microSD

мінуси

 • Немає підтримки HomeKit
 • Це дорожче, ніж більшість інших внутрішніх камер
 • Підтримується лише карта microSD на 128 ГБ

Подвійні лінзи, роздільна здатність 4K забезпечують чудову якість відео

Джером Томас / MakeUseOf

Ви ніколи не сплутаєте Indoor Cam S350 з будь-якою іншою внутрішньою камерою безпеки. Він трохи нагадує мініатюрний WALL-E з його елементом, що обшиває стелю — подвійними об’єктивами камери, що виходять із верхньої частини тонкого блоку.

  Як знайти ідентифікатор повідомлення для електронної пошти Gmail [Chrome]

Вбудовані елементи керування поворотом/нахилом дозволяють бачити повний огляд на 360 градусів того, що відбувається у вашому домі. Вертикальне панорамування/нахил — це дуже гарні 75 градусів, що повинно дозволити вам буквально бачити від підлоги до стелі.

Камера ліворуч — це ширококутний об’єктив 4K із кутом огляду 130 градусів. Праворуч — телеоб’єктив 2K із 3-кратним оптичним збільшенням. Оптичне масштабування значно краще, ніж цифрове масштабування, і забезпечує набагато кращу якість зображення. Працюючи разом, обидві камери забезпечать вам 8-кратний гібридний зум.

Налаштування камери як частини вашого розумного дому займає лише кілька хвилин. На щастя, Eufy містить як USB-кабель камери, так і адаптер живлення, тож вам не доведеться шукати додатковий вдома чи витрачати більше грошей. Після завантаження програми безпеки Eufy для iPhone або Androidви пройдете кілька кроків, щоб додати S350.

Ще однією з переваг моделі є підтримка дводіапазонного Wi-Fi 6. Такого немає на багатьох кімнатних відеокамерах. Ця підтримка повинна забезпечити першокласну якість зображення та швидкість під час керування камерою вдома чи будь-де.

За кілька хвилин камера буде налаштована та готова до роботи. Для розумного будинку камера підтримує як Amazon Alexa, так і Google Home, але не підтримує Apple HomeKi. Це, безумовно, розчаровує, оскільки багато інших камер Eufy пропонують сумісність із платформою розумного будинку Apple.

Особливо коли камера має такий широкий спектр функцій, як S350, відсутність підтримки HomeKit обмежить її аудиторію.

У програмі Amazon Echo Show або Alexa вам потрібно буде додати навик Eufy, перш ніж продовжити. Використовуючи додаток Alexa або Echo Show, ви можете звести щипки, щоб наблизити сцену. Але зауважте, що функція повороту/нахилу не підтримується на початковому етапі. Для цього вам знадобиться використовувати додаток Eufy.

Я користуюся камерою близько двох тижнів у своїй вітальні, і вона легко забезпечує найкращу якість зображення з камери для кімнат, якими я коли-небудь користувався. Я використовую його у своїй вітальні, яка займає більшу частину мого будинку. Це прямокутна форма, і часто важко побачити все, що відбувається за допомогою традиційної внутрішньої камери.

Indoor Cam S350 вирішує всі ці та інші проблеми. Багато камер з поворотом/нахилом зазвичай мають менше поле огляду, ніж камери з фіксованим об’єктивом. Але з ширококутним об’єктивом 4K я можу легко бачити більшу частину кімнати, навіть не потребуючи використання панорамування/нахилу.

  Як повторно інсталювати Microsoft Visual C++ Redistributable

Коли настає час панорамування/нахилу, програма Eufy надає простий джойстик. Простий дотик перемикає з 1-кратного на 3-кратне збільшення за допомогою об’єктива 4K.

Щоб роздивитися ще ближче, перемкніться на 3x, а потім збільште зображення за допомогою звичайного жесту. Ви побачите 8-кратне збільшення на екрані, коли камера має максимальне збільшення.

Якість зображення на об’єктиві 4K була вражаючою. Протягом яскравого дня та навіть за допомогою нічного бачення я міг бачити найдрібніші деталі, як-от час на моєму годиннику та температуру, встановлену на термостаті в кімнаті.

Коли я вперше почав користуватися камерою, я подумав, що на об’єктиві камери є якийсь пил або інше сміття, яке спричинило невелику чорну пляму. Після ближчого огляду камери я зрозумів, що це просто діра від цвяха в стіні.

При збільшенні об’єктив 2K був майже таким же хорошим. Я не сумніваюся, що якби я поставив камеру у більшій кімнаті, я міг би легко збільшити масштаб і точно побачити, що відбувається.

Використовуйте штучний інтелект для відстеження людей, домашніх тварин і навіть плачу

Джером Томас / MakeUseOf

Незважаючи на те, що ручне керування чудове, ще однією першокласною функцією камери Indoor Cam S350 є широкий спектр функцій штучного інтелекту, тому камера може автоматично панорамувати/нахиляти та знімати те, що ви хочете.

У додатку Eufy ви можете вибрати між параметрами запису руху, спричиненого людиною, домашньою твариною чи чимось іншим. А завдяки штучному інтелекту камера автоматично панорамуватиметься та нахилятиметься, щоб стежити за людиною чи пухнастим другом у кімнаті. Якщо ви створюєте зони активності, відстеження розпочнеться лише за рухом у цих зонах. Коли рух припиниться, камера повернеться в стандартне положення.

Хоча я трохи скептично ставився до того, наскільки добре буде працювати ШІ, це чудова функція, яка працювала бездоганно. Коли вдома порожньо, обидві мої собаки зазвичай проводять час на диванах, де встановлено камеру, і це фантастично бачити записи, які слідують за ними до затишного простору.

Indoor Cam S350 також ідеально підходить для використання в якості камери спостереження за дитиною. Виявлення шуму AI може повідомити вас про плач або інші звуки в дитячій кімнаті. Коли ви виявите плач, ви навіть можете ввімкнути функцію Round-Look, щоб побачити, що відбувається в кімнаті.

Немає потреби в підписці на хмарне сховище

Джером Томас / MakeUseOf

  Як очистити кеш на iPhone

Ще одним недоліком при пошуку внутрішньої чи зовнішньої камери відеоспостереження є запис відео. Деякі виробники вимагають використання хмарного сховища з щомісячною платою за доступ до записаного відео.

Але за допомогою додаткової картки microSD ви можете зберігати відео локально й не хвилюватися про цю плату. Моя єдина претензія щодо опції Eufy полягає в тому, що вона підтримує лише карти ємністю до 128 ГБ, тоді як інші камери з локальним сховищем можуть приймати карти ємністю до 512 ГБ. Це може стати проблемою, якщо ви хочете отримати доступ до великої кількості записаного відео.

Якщо ви не хочете мати справу з локальним сховищем, Eufy пропонує один із найдоступніших варіантів на ринку. Базовий план, який охоплює один пристрій і зберігає відео до 30 днів, коштує 2,99 доларів на місяць. Окрім вартості, ще одним недоліком хмарного сховища є те, що відео зберігається лише з максимальною роздільною здатністю 1080p.

За допомогою карти microSD ви можете записувати та переглядати повне відео 4K.

Eufy Indoor Cam S350: дорогий, але чудовий вибір для деяких розумних будинків

Незважаючи на те, що камера Indoor Cam S350 більш ніж удвічі дорожча за деякі аналогічні моделі, її якість відео не має собі рівних. Налаштування подвійного об’єктива разом із повним панорамуванням/нахилом і відстеженням AI завжди гарантуватимуть, що за вашим домом спостерігатимуть. А можливість використовувати власну картку microSD для зберігання записаного відео допомагає зняти додаткову щомісячну плату за опцію хмари.

Хоча відсутність підтримки HomeKit розчаровує, особливо за такої ціни, будь-хто, хто готовий використовувати Amazon Alexa або Google Assistant, повинен розглянути варіант Eufy для використання в розумному домі.

Eufy Indoor Cam S350

Eufy Indoor Cam S350 поєднує найкраще з обох світів технологій камери. Налаштування з подвійним об’єктивом включає опцію ширококутної зйомки 4K і телефото 2K. Поєднання цих двох може незабаром забезпечити до 8-кратного гібрида. Можливість панорамування/нахилу дозволяє оглянути своє місцезнаходження на 360 градусів. Обидва об’єктиви забезпечують чудову якість зображення в будь-яких ситуаціях, у тому числі в темряві. Завдяки функціям ШІ камера може автоматично панорамувати/нахиляти, щоб стежити за людьми та домашніми тваринами. Використовуючи додаткову картку microSD, ви можете локально зберігати відео замість того, щоб платити за опцію хмари.

Торгова марка Eufy

Роздільна здатність 4K/2K

Підключення Wi-Fi

Сумісність програми Так

Нічне бачення Так

Контроль осі 360 градусів по горизонталі, 75 градусів по вертикалі

Інтеграції Amazon Alexa, Google Home

Потрібний концентратор №

Прожектор №

Пам’ять microSD

Двосмуговий динамік Так

Виявлення руху Так

Потрібна підписка? Немає

Режим конфіденційності Так

Вага 1,21 фунта