Електронний лист про врегулювання колективного позову AMC є законним, але чи воно того варте?

Ключові висновки

  • Особи, які підписалися на послуги AMC або користувалися ними в період з 18 січня 2021 року по 10 січня 2024 року, можуть отримати компенсацію в результаті врегулювання судового процесу проти AMC Networks.
  • Ви можете подати претензію безпосередньо через офіційний веб-сайт AMC VPPA Settlement або завантажити форму претензії та надіслати її поштою зі штемпелем до 9 квітня 2024 року.
  • Оскільки розрахунковий клас складається з 11,4 мільйона передплатників, а розрахунковий фонд становить 8,3 мільйона доларів, кожен постраждалий користувач може отримати менше 1 долара.

Чи отримували ви електронний лист щодо врегулювання колективного позову проти AMC Networks, у якому стверджувалося, що ви маєте право на компенсацію? Не бійтеся: цей електронний лист справжній і не причетний до вас. Натомість це стосується судового позову проти AMC Networks за ймовірне зловживання даними користувачів і того, як ви можете отримати свою частку виплати.

Чому ви отримали електронний лист із врегулюванням колективного позову AMC?

Якщо ви отримали електронний лист із врегулюванням позову від AMC, швидше за все, ви були зареєстровані або підписані на такі послуги AMC, як AMC+, Shudder, Acorn TV, ALLBLK, SundanceNow або HIDIVE, між 18 січня 2021 року та 10 січня 2024 року, а компанія могла надати вашу особисту інформацію третім особам без вашої згоди.

  Як повернути старі елементи керування безкоштовним трансформуванням у Photoshop

Позов подали користувачі, підписані на згадані сервіси в січні 2023 року, стверджуючи, що компанія порушила Закон про захист конфіденційності відео. Цей закон забороняє відеосервісам навмисно розголошувати особисту інформацію користувачів іншим компаніям без їхньої згоди.

У грудні 2023 року після переговорів між AMC Networks та адвокатами, які представляють інтереси абонентів, обидві сторони досягли мирової угоди, щоб уникнути судових витрат. Зараз адміністратори зв’язуються з постраждалими, щоб повідомити їм про врегулювання та закликати їх подати претензії до закінчення встановленого терміну.

Як подати претензію та отримати виплату за розрахунком AMC

Якщо ви маєте право бути учасником AMC Settlement Class, тобто ви отримали електронний лист і скористалися послугами AMC у період з 18 січня 2021 року по 10 січня 2024 року, ви можете подати претензію двома способами.

  Освоєння XPath у Selenium: як знайти елементи

Перший варіант – подати безпосередньо через офіційний сайт AMC VPPA Settlement, швидкий процес, який потребує лише кількох хвилин вашого часу. Крім того, ви можете завантажити форму претензії з Веб-сайт AMC VPPA Settlement та надішліть заповнену форму з поштовим штемпелем до 9 квітня 2024 року.

Оскільки онлайн-метод є швидшим і безпечнішим, ми рекомендуємо подати претензію безпосередньо через веб-сайт.

Скільки коштує розрахунок AMC? чи варто це того?

Згідно з загальнодоступною інформацією на офіційному сайті, фонд врегулювання оцінюється приблизно в 8,3 мільйона доларів. Після врахування гонорарів адвокатів, витрат на адміністрування мирової угоди, податків та інших відрахувань залишок суми буде розподілено порівну між учасниками класу мирової угоди.

Відповідно до США сьогодні, на момент досягнення мирової угоди AMC Networks мала 11,4 мільйона абонентів. Враховуючи велику кількість осіб, які беруть участь у врегулюванні, цілком імовірно, що компенсація кожної особи може бути меншою за 1 долар США, якщо припустити, що всі відповідні особи подадуть свої претензії до кінцевого терміну 9 квітня 2024 року.

  Як повторно використовувати логіку у Vue.js за допомогою Composables

Навряд чи кожен позивач пам’ятає, але ви все ще дивитесь на ймовірний максимум у кілька доларів.

Шахраї видають себе за адміністраторів розрахунків AMC

Оскільки адміністратори поселень продовжують зв’язуватися з постраждалими користувачами, зростає ризик того, що шахраї намагатимуться видати себе за адміністраторів, щоб обдурити користувачів. Щоб убезпечити себе від подібного шахрайства, вживайте таких заходів:

  • Надсилайте свою вимогу про врегулювання лише через офіційний сайт AMC VPPA Settlement. Якщо фішинговий електронний лист спрямовує вас на інший веб-сайт, імовірно, це шахрайство.
  • Фонд поселення покриватиме витрати та податки, пов’язані з поселенням. Таким чином, якщо вас просять заплатити комісію, щоб отримати значну винагороду від угоди, це, швидше за все, шахрайство.
  • Не розголошуйте свою особисту інформацію нікому, окрім випадків, коли подаєте претензію. Якщо електронний лист вимагає особистих даних, переважно банківської, не повідомляйте їх.

Якщо ви підозрюєте, що шахраї вже обдурили вас, негайно вживіть заходів, щоб не допустити подальшого загострення ситуації.

Сподіваємось, тепер ви краще розумієте, чому отримали цей електронний лист і як продовжити свою претензію. Детальніше про населений пункт див Сторінка поширених запитань на веб-сайті AMC VPPA Settlement.