Екран iPhone не повертається в альбомний режим? Ось як це виправити

| | 0 Comments| 8:29 AM
Categories:

Більшість із нас у якийсь момент були розчаровані тим, як наші телефони обробляють автоматичне обертання. Час від часу ваш iPhone може не розпізнати, що ви його повернули, в результаті чого перегляд не буде оптимальним.

Якщо ви перемикаєте свій iPhone, але він не переходить у альбомний режим, є кілька можливих проблем, які ми розглянемо. Можливо, ви також захочете знати, чи можна примусово перевести ваш iPhone у альбомний режим, оскільки це можна зробити з деякими iPhone, але не з іншими. Отже, почнемо.

Усунення проблем із альбомним режимом iPhone

Пам’ятайте, хоча всі наведені нижче способи дозволять вам змінити орієнтацію екрана на iPhone, ваш телефон теоретично повинен налаштовуватися самостійно щоразу, коли ви його фізично повертаєте. Якщо ні, ось кілька порад щодо усунення несправностей.

1. Перевірте блокування портретної орієнтації

Ви впевнені, що випадково не ввімкнули блокування портретної орієнтації? Ви знайдете цей перемикач у Центрі керування, який багато користувачів iPhone випадково вмикають, але усвідомлюють це набагато пізніше, коли альбомний режим не працює.

На iPhone з кнопкою «Додому» проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб відкрити її. На iPhone без кнопки «Додому» проведіть пальцем вниз від правого верхнього кута екрана.

Тут торкніться перемикача блокування портретної орієнтації (який виглядає як замок із круглою стрілкою), щоб увімкнути або вимкнути його. Блокування залишатиметься на місці, доки ви його знову не вимкнете.

2. Увімкніть масштаб дисплея

Як ми вже згадували, власники iPhone 6 Plus, 6S Plus, 7 Plus або 8 Plus можуть повертати головний екран. Якщо у вас є одна з цих моделей, але вона не обертається, можливо, виною тому функція масштабування дисплея. Щоб вимкнути Display Zoom, виконайте наведені нижче дії.

  Як визначити, чи прослуховують ваш телефон
 • Відкрийте програму Налаштування.
 • Перейдіть до «Дисплей і яскравість».
 • Прокрутіть униз до Display Zoom.
 • Перейдіть до Перегляд > За замовчуванням.
 • Примусовий альбомний режим за допомогою AssistiveTouch

  Ви можете використовувати AssistiveTouch, функцію iOS, яка стане в нагоді, коли кнопка «Додому» вашого iPhone не працює, щоб примусово повернути екран iPhone у альбомний режим, навіть якщо ви використовуєте пристрій у портретному режимі. Це єдиний вбудований спосіб примусового повороту екрана iPhone.

  Щоб використовувати AssistiveTouch, вам спочатку потрібно активувати його в налаштуваннях вашого iPhone:

 • Відкрийте програму Налаштування.
 • Перейдіть до Accessibility > Touch > AssistiveTouch.
 • Переконайтеся, що перемикач у верхній частині екрана знаходиться в положенні «Увімк.».
 • Торкніться одного з трьох варіантів (одноразове натискання, подвійне натискання або тривале натискання) і встановіть для нього значення «Відкрити меню».
 • Поверніться на головний екран свого iPhone.
 • Тепер ви повинні побачити на екрані нову плаваючу кнопку «Додому». Виконайте будь-яку дію, яку ви встановили як «Відкрити меню» у наведених вище кроках, а потім перейдіть до «Пристрій» > «Обернути екран». Ви можете примусово обертати ліворуч, праворуч або догори ногами.

  Якщо вас турбує нова піктограма на екрані, яка відволікає увагу, не хвилюйтеся. Він зникає, коли не використовується, і ви можете торкнутися та перетягнути його, щоб переміщувати по екрану. Якщо ви вперше користуєтеся AssistiveTouch, ви можете навчитися користуватися віртуальною кнопкою «Додому» iPhone.

  На жаль, якщо ви примусово переведете iOS у горизонтальний режим, а потім перемістите телефон, налаштування альбомної орієнтації буде замінено. Отже, вам доведеться використовувати цей параметр щоразу, коли він скидається.

    7 інструментів Value Stream Mapping (VSM) для підвищення ефективності та продажів

  Функція примусового обертання не працюватиме в програмах, які не підтримують альбомну орієнтацію. Лише iPhone 6 Plus, 6S Plus, 7 Plus і 8 Plus можуть повертати головний екран iOS. Таким чином, на iPhone X або пізнішої версії немає можливості орієнтуватися в альбомній орієнтації головного екрана, ймовірно, через положення камери Face ID.

  Використовуйте додаток для обертання відео

  Однією з головних причин, чому люди хочуть повертати екран на своїх iPhone, є перегляд відео у правильному форматі. Звичайно, відео краще в альбомному режимі, але природа смартфонів означає, що багато людей замість цього записують свої відео в портретному режимі.

  Легко обертати відео за допомогою параметра «Редагувати» у програмі «Фото» на вашому iPhone. Але не всі зберігають свої відео в цьому додатку. На щастя, деякі програми сторонніх розробників в App Store дозволяють повертати відео на iPhone з портретного на альбомний і навпаки. Однією з найкращих програм для обертання відео на iOS є Video Rotate + Flip. Його можна безкоштовно використовувати з рекламою, яку можна видалити, сплативши одноразову плату в розмірі 0,99 цента.

  Після того, як ви перетворите своє відео з портретної орієнтації на альбомну в додатку, вона експортує копію в Camera Roll вашого iPhone. Ви можете примусово обертати відео будь-якої довжини, і додаток не залишає водяних знаків. Він також працює з відео у програмі Файли або завантаженими з Диска Google.

  Нарешті, оскільки відео обертаються на рівні кадру, вихід сумісний з усіма відеопрогравачами на вашому Mac або ПК з Windows. Оскільки ці відео зберігаються у вашій програмі «Фотографії», ви можете отримати до них доступ із iCloud.

  Завантажити: Відео Rotate + Flip (Доступна безкоштовна преміум-версія)

    Приєднатися до зустрічі за посиланням

  Чи зламався акселерометр вашого iPhone?

  Якщо ви перевірили всі наведені вище рішення, але все одно не можете повернути свій iPhone у альбомний режим, можливо, у вашому iPhone зламався акселерометр. Акселерометр повідомляє вашому пристрою, що його було повернуто, а потім повертає екран відповідно до нього.

  Найкращий спосіб перевірити, чи не зламався ваш акселерометр, це відкрити програму, яка обертається як Notes, і повернути її. Якщо це не перемикається в альбомний режим, як має бути, і блокування обертання вимкнено, можливо, у вас проблема з акселерометром.

  Це можливо, якщо ви усунули всі інші ймовірні причини. Якщо ви підозрюєте це, ви можете домовитися про зустріч у магазині Apple Store у барі Genius, щоб це зробили експерти. Однак якщо у вас поблизу немає Apple Store, вам доведеться віднести свій пристрій до авторизованого постачальника послуг Apple.

  Якщо на ваш iPhone поширюється однорічна обмежена гарантія Apple або ви платите за AppleCare+, ви можете безкоштовно відремонтувати його акселерометр.

  Чи є інший спосіб повернути екран iPhone?

  На жаль, немає іншого способу повернути екран iPhone в ландшафтний режим. Це вибір Apple, оскільки вона припинила використання ландшафтного режиму на кількох пристроях.

  Через це багато програм також не підтримуватимуть обертання екранів. Хоча деякі так і роблять, але якщо ви намагаєтеся повернути екран у програмі, але він не обертається, програма, швидше за все, не підтримує це.

  Хоча існують деякі потенційні виправлення, як-от видалення блокування портретної орієнтації та використання допоміжного дотику, якщо ви випробували всі наведені тут методи та ваш екран не обертається, виною тому може бути зламаний акселерометр.