Екран блокування Android на основі iOS 7 із підтримкою Pebble

Categories:

У минулому ми розглянули вантажівку програм для блокування екрана Android для наших читачів. Ще в грудні ми розглянули Dodol Locker, який містить різноманітні теми, щоб швидко змінити екран блокування. Крім того, є Cover, унікальне рішення, яке визначає програми, які ви використовуєте в певний час доби, і автоматично забезпечує швидкий доступ до них із заблокованого екрана. Ми також представили чимало замін, які клонують екрани блокування інших платформ, таких як Ubuntu Touch Lockscreen і Espier Screen Locker iOS7. Здається, SlideLock також черпає натхнення з екрана блокування iOS 7, але на відміну від програм Espier, це не повний клон. Він запозичує основні функції з екрана блокування iOS 7 – простий дизайн, швидкий доступ до сповіщень і програми камери – і додає кілька власних, щоб покращити загальний досвід. Детальна інформація.

  Передавайте фотографії з Android на телевізор за допомогою Photowall для Chromecast

Під час першого запуску SlideLock просить увімкнути його спочатку на екрані «Доступність» у налаштуваннях. Після активації програма замінює екран блокування за замовчуванням на вашому пристрої.

SlideLock відображає всі ваші сповіщення прямо на заблокованому екрані. Щоразу, коли ви отримаєте сповіщення, програма автоматично пробудить екран на кілька секунд, тому вам не доведеться натискати кнопку живлення, щоб перевірити це самостійно. Ви можете пересунути окремі сповіщення ліворуч, щоб відхилити їх, або праворуч, щоб переглянути основний вміст. Кнопка у верхньому правому куті області сповіщень закриває всі сповіщення одночасно. Щоб розблокувати, просто проведіть пальцем по екрану блокування праворуч. Проведіть пальцем ліворуч, щоб відкрити програму камери.

  Як призупинити сповіщення на Android

За замовчуванням SlideLock відображає сповіщення для всіх програм, встановлених на вашому пристрої Android, але у вас є можливість налаштувати це. Просто запустіть SlideLock із панелі програм і вмикайте або вимикайте окремі програми, як вам зручно.

Інші елементи можна налаштувати на екрані налаштувань програми. Ці налаштування розділені на блокування екрана, сповіщення, звук і додаткові розділи. Наприклад, Lockscreen дозволяє вказувати формати часу та дати. У розділі «Сповіщення» можна керувати поведінкою сповіщень, а «Звук» дозволяє перемикати звук і вібрацію розблокування (доступно лише в платній версії програми).

Ще одна цікава частина SlideLock — це підтримка розумного годинника Pebble. Коли ваш Pebble буде з’єднано з вашим пристроєм Android, ви зможете отримувати його сповіщення на SlideLock. Налаштування для цього можна знайти в розділі «Додатково».

  Записуйте, редагуйте, відтворюйте та завантажуйте відео з пристрою iOS

Хоча SlideLock далекий від багатофункціонального додатка, мінімальний дизайн і швидкий доступ до сповіщень дозволяють спробувати його, особливо для користувачів Pebble.

Встановіть SlideLock з Play Store