Еквалайзер звуку для будь-яких музичних програм на вашому iPhone [Jailbreak]

| | 0 Comments| 4:06 PM
Categories:

Ті самі налаштування еквалайзера, завдяки яким поп-музика звучить добре, ніколи не підійдуть для класичної музики, але з якоїсь причини еквалайзер на вашому iPhone не тільки важкодоступний, до нього також не можна отримати доступ із самого додатка «Музика». Замість цього вам потрібно перейти до програми «Налаштування» та вибрати тип еквалайзера, який ви хочете використовувати. Тепер, якщо ви не надто великий ентузіаст музики, це може вас не турбувати, але більшість людей любить використовувати свою музичну бібліотеку якнайкраще. EqualizerEverywhere — це налаштування Cydia, доступне в репозиторії BigBoss і Insanelyi, що робить еквалайзер доступним з будь-якого екрана. Крім того, цей еквалайзер працює для кожної окремої музичної програми на вашому пристрої, а не лише для програми Музика за замовчуванням.

  Як змінити пристрої виведення звуку на Mac

Після встановлення перейдіть до програми Налаштування, де буде додано параметр EqualizerEverywhere. Увімкніть його, а також опцію доступу до еквалайзера з центру керування. Як і будь-який еквалайзер, цей твік поставляється з попередніми налаштуваннями, але ви також можете вільно налаштувати його відповідно до ваших власних вух.

Щоб отримати доступ до попередніх налаштувань, торкніться опції «Налаштування» та виберіть один із перелічених. Ви помітите, що тут також є кнопка Зберегти. Це призначено для збереження ваших власних налаштувань еквалайзера та можливості перемикатися на них так само легко, як і до будь-якого іншого попереднього налаштування. Щоб зберегти користувацькі налаштування еквалайзера, встановіть рівні на головному екрані налаштувань, потім торкніться Presets, а потім натисніть кнопку Save. Дайте назву попередньому набору, і все готово. Попередні налаштування відображаються в порядку їх додавання, а не в алфавітному порядку.

  Як створити шаблон Google Slides

У Центрі керування ви можете відкрити еквалайзер, провівши елементи керування музикою ліворуч. Кожним рівнем можна керувати незалежно, або попередній рівень можна використовувати для підвищення рівня кожного, однаково.

Налаштування працює чудово, і ви можете почути вплив наживо, відтворюючи музику та налаштовуючи рівні. Розробник попередив, що він не несе відповідальності за будь-які пошкодження ваших динаміків, тому подбайте, на якій гучності ви відтворюєте свою музику після відтворення з налаштуванням. Єдина функція, яку я хочу, це мати можливість виключити деякі програми з впливу еквалайзера. Налаштування не вплине на термін служби акумулятора вашого пристрою та не спричинить його затримки, перетягуючи центральний процесор або оперативну пам’ять. Для ентузіастів музики це може бути обов’язковим налаштуванням.

  Як експортувати одну папку закладок з будь-якого браузера