Дотримуйтесь стрілки – це простий інструмент навігації

Якщо ви добре знаєте вказівки, рідко губитеся і швидко знаходите себе знову, якщо це так, ви знаєте, що ця здатність схожа на володіння суперсилою. Ви також знаєте, що добре почуття орієнтації не визнається в народі як надприродна здатність, ви схильні думати, що кожен повинен без проблем знайти шлях від точки А до точки Б. Якщо нічого іншого, будь-хто повинен мати можливість використовувати Google Maps, але це, на жаль, не так. Багато людей все ще губляться та/або мають проблеми з дотриманням карти. Вааааай! – Слідуйте за стрілкою – це покрокова навігація для манекенів (без образ). Якщо ви вважаєте, що наступні вказівки є занадто складними, ця програма — те, що вам потрібно. Він визначає ваше поточне місцезнаходження, просить вас вибрати пункт призначення, а потім веде вас за допомогою компаса. Ви самі вибираєте, яким маршрутом ви хочете йти, дотримуючись стрілки.

Вааааай! має два режими; режим призначення, який призначений для того, щоб дістатися з точки А в точку Б, і режим зустрічі, який дає змогу створювати та ділитися картою за допомогою програми Line або Facebook.

Режим Meet-up не такий особливий, але режим Destination досить хороший. Вааааай! запропонує використати ваше поточне місцезнаходження та попросить вас вибрати/шукати пункт призначення. Додаток також дозволяє знаходити кав’ярні або станції поблизу. Коли будете готові, торкніться зеленої стрілки на місці призначення та йдіть за компасом.

Вааааай! повідомить вам, як далеко ви знаходитесь від місця призначення, і дасть вам просту стрілку, за якою слідувати. Ви самі вибираєте маршрут.

Вааааай! це досить просто, і хоча розробники кажуть, що він призначений для людей, які мають проблеми зі слідуванням за картами, особисто я вважаю, що додаток можна використовувати набагато краще. Уявіть собі будь-кого, у кого на приладовій панелі встановлено iPad або планшет Android. Ця програма може бути набагато кращим навігаційним посібником, ніж, скажімо, Карти Google, на які вам, можливо, доведеться примружитися та крутитися, щоб переглянути, коли ви їдете. Вааааай! це набагато безпечніший спосіб слідувати вказівкам, коли ви їдете за кермом, оскільки він не вимагає багато уваги.

Додаток також чудовий, якщо ви подорожуєте в чужому місті, і ще корисніший, якщо ви там не розмовляєте мовою. У такій ситуації назви доріг і вулиць мало означатимуть для вас, якщо вони належним чином не позначені мовою, яку ви можете прочитати. Вааааай! вилучає всю назву дороги, вулиці, проспекту тощо з рівняння.

Додаток трохи грубий по краях. Він підтримує японську та англійську мови, але має проблеми зі скриптами для інших мов. Він також повільно реагує (перевірено на iPhone 4 під керуванням iOS 7) на сенсорне введення. Версія Android не була ретельно перевірена, і розробники попереджають вас заздалегідь. Вааааай! чудово підходить для інструкцій з навігації в автомобілі.

Завантажте Waaaaay! З App Store

Завантажте Waaaaay! З магазину Google Play