Доступ і керування кількома обліковими записами соціальних мереж і хмар

| | 0 Comments| 9:08 AM
Categories:

З такою кількістю хмарних служб зберігання даних і соціальних мереж, керувати всіма може бути досить важко. Багато з нас намагаються бути скрізь одночасно, а інші потребують єдиного місця, де вони можуть легко стежити за своєю віртуальною присутністю. Якщо ви шукаєте просте рішення для консолідації вашого життя в хмарі, Jumptuit — це новий міжплатформний сервіс, який покликаний допомогти вам без особливих проблем організувати, переміщувати та копіювати файли між кількома хмарними сховищами та службами соціальних мереж. Він має гідний інтерфейс, пропонує масу чудових функцій і підтримує кілька мобільних і настільних платформ.

Jumptuit дає змогу підключати масу різних хмарних служб і сервісів соціальних мереж, включаючи Dropbox, Google Drive, OneDrive, Flickr, Facebook, Vimeo, Box, YouTube тощо. Як тільки це буде зроблено, ви можете легко переміщувати файли з однієї служби в іншу або отримати доступ до того самого вмісту з кількох пристроїв завдяки вбудованим додаткам, доступним для підтримуваних платформ. Він навіть має веб-інтерфейс, який можна використовувати в будь-якому веб-браузері на вашому мобільному або ПК.

  Як увімкнути двофакторну аутентифікацію та захистити свій обліковий запис Ring

Використання Jumptuit дуже просте і зрозуміле. Просто перейдіть на його веб-сайт і натисніть Увійти вгорі праворуч. Ви можете зареєструвати новий обліковий запис за допомогою електронної пошти або Google, Facebook, LinkedIn, Twitter тощо, надавши йому авторизацію на доступ до даних вашого профілю, яка, ймовірно, потрібна, щоб ви могли легко отримувати доступ і переміщувати файли з однієї служби в іншу.

На наступному кроці програма покаже вам усі сервіси, які вона підтримує, і дозволить інтегрувати їх у нього за допомогою кількох кліків.

Коли це буде зроблено, вам буде представлена ​​головна панель інструментів Jumptuit, де ви можете відкривати файли, завантажувати їх у локальне сховище для використання в автономному режимі або підключати додаткові служби в будь-який час. Ви також можете безпосередньо відкривати файли в програмі Jumptuit і швидко переносити елементи з однієї служби хмарного сховища в іншу, наприклад Dropbox на Google Drive і навпаки.

  Як стилізувати та змінити розмір віджета годинника на головному екрані

Ще одна корисна функція, яку він пропонує, — це можливість завантажувати файли до будь-якої підключеної служби безпосередньо з цього інтерфейсу, заощаджуючи масу часу. Він також надає уніфіковане вікно пошуку вгорі, яке дозволяє користувачам шукати файли, що зберігаються на підключених сервісах, під одним дахом. І нарешті, Jumptuit дозволяє вам ділитися файлами з іншими, переміщуючи їх у спільну папку або надсилаючи безпосередньо через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо вам цікаво, у Jumptuit є власні програми для iOS, Android, OS X, Windows 8 і Windows Phone. Навіть якщо у вас немає доступу до рідних програм, ви можете спробувати скористатися веб-програмою Jumptuit.

  Як викупити подарункову картку Xbox One, PlayStation 4 або Nintendo Switch

Ось знімок екрана, як виглядає програма Windows 8 (сучасний інтерфейс користувача).

Ви можете підключити до чотирьох пристроїв і хмарних облікових записів за допомогою безкоштовного облікового запису Jumptuit. Якщо вам потрібно більше, ви можете заплатити 10 доларів США на місяць або 100 доларів США на рік за необмежений доступ.

Відвідайте Jumptuit