Доступ до віджетів з будь-якого екрана, будь-якого додатка на вашому телефоні [Android]

Що може робити плаваюча кнопка на екрані? Майже все, що можна уявити. Це один із найпоширеніших способів, яким розробники роблять свої програми легко доступними з будь-якого екрана пристрою. flippr — це програма для Android, яка дає змогу швидко розмістити всі ваші віджети. Він додає плаваючу кнопку, яку ви можете провести, щоб отримати доступ до віджетів з інших програм. Програми продовжують працювати, коли ви використовуєте віджет, і ви можете провести його пальцем і повернутися до програми, коли закінчите. Окрім виклику віджета, програма також дає змогу створювати групи віджетів і перемикатися між ними за допомогою кнопки програми.

  Як додати кілька мов введення в Android 7.0

Запустіть програму та створіть свою першу групу. Ви можете групувати програми на основі типу віджетів, які ви до них додали. Введіть ім’я та торкніться кнопки зубчатого колеса, щоб додати до нього віджети. Програма не додає жодних віджетів, і ви можете вибрати лише ті, які вже встановлені на вашому телефоні. Коли ви створили свої групи та додали до них віджети, торкніться кнопки відтворення вгорі.

У області сповіщень з’явиться сповіщення про те, що програма запущена. Ви можете зупинити додаток із сповіщення. Зліва на екрані додається синя кнопка. Торкніться і посуньте його, щоб відкрити групу віджетів у поточній групі та використовувати їх, як зазвичай, на головному екрані. Коли ви проводите пальцем по кнопці, з’являється накладення, яке повідомляє, яка група є активною. Щоб переключатися між групами, програма вказує вам провести пальцем по кнопці горизонтально, але нам це не вдалося.

  Як використовувати службу потокової передачі музики як будильник на Android

У налаштуваннях програми ви можете ввімкнути програму під час завантаження та вимкнути сповіщення про запуск програми. Якщо віджети не відповідають ширині та висоті екрана, ви можете збільшити або зменшити кількість рядків і стовпців, налаштованих для вашої панелі запуску, у налаштуваннях програми. Кнопку програми, тобто спливаючу підказку, можна перемістити та додати до протилежної сторони екрана. Розмір можна збільшити і зробити прозорим або менш непрозорим. Ви можете вимкнути назви груп і віджетів і налаштувати віджети на автоматичне приховування після того, як ви взаємодіяли з одним із них.

Програма добре працює, якщо ви перемикаєтеся між віджетами в межах однієї групи, але перемикання між групами не працює, і для цього немає жодних обхідних шляхів. Програма не працюватиме з віджетами, розробленими та встановленими у вашій системі виробником вашого пристрою.

  Як запустити програму з швидких налаштувань [Android]

Встановіть flippr із магазину Google Play