Дозвольте телефону дзвонити, лише якщо це важливо [Android]

| | 0 Comments| 1:23 PM
Categories:

Переадресація дзвінків і голосова пошта – це те, як ми працюємо з дзвінками, коли нас наздогнали щось важливе. Звичайно, не всі дзвінки можна просто переадресувати на голосову пошту. Деякі з них досить важливі, щоб взяти їх під час зустрічі. Essential Calls — це програма для Android, яка дозволяє дзвінкам від контактів із білого списку виводити ваш телефон із беззвучного режиму та дзвонити чи вібрувати, як вам подобається. Додаток має спрощену і преміальну версію. Версія Lite дозволяє вам додавати лише два контакти в білий список (честно кажучи, це занадто обмежено), тоді як преміальна версія дозволяє додавати необмежену кількість контактів і отримувати SMS-сповіщення про текстові повідомлення, надіслані ними.

  Як слухати подкасти на iPhone, iPad або Android

Запустіть Essential Calls і додайте дуже важливі контакти. Можливо, було б гарною ідеєю повідомити цим контактам, що вони повинні зв’язуватися з вами лише у разі справжньої надзвичайної ситуації, щоб програма виконувала свої цілі, а також ваші. Торкніться кнопки «плюс», щоб додати контакт із телефонної книги або просто додати контакт безпосередньо до програми. Торкніться Активувати. Тепер ви можете налаштувати телефон на беззвучний режим або вібрацію, як вам зручно, коли ви не хочете, щоб вас турбували.

Коли програма активна, у області сповіщень з’являється піктограма, а значок без звуку або вібрації все ще видно. Коли ви отримуєте дзвінок, значок без звуку/вібрації зникає, а ваш пристрій дзвонить або вібрує, щоб попередити вас. Ви можете вибрати, чи має програма вібрувати чи дзвонити на вашому пристрої, коли надходить дзвінок від контакту з білого списку. Торкніться кнопки «Більше» та виберіть, як ви хочете отримувати сповіщення. Ви також можете вимкнути піктограму області сповіщень програми.

  Популярний додаток для керування проектами Basecamp тепер доступний на Android

Програма не має бути постійно активною, тому, якщо ви не перебуваєте в ситуації, коли вам потрібно вибірково приймати телефонні дзвінки, ви повинні деактивувати її. Варто зазначити, що додаток не підходить для фільтрації дратівливих дзвінків. Спробуйте інший додаток або зверніться до свого постачальника послуг, якщо ви хочете заблокувати номер.

Програма добре працює та має гарний інтерфейс, але обмеження на два контакти є занадто обмеженими, як було сказано раніше. З Android L ви можете задатися питанням, наскільки корисним буде додаток, оскільки є функція «Не турбувати» з функцією білого списку як для дзвінків, так і для текстових повідомлень. Ця програма може запрацювати рано чи пізно.

  Як зменшити обсяг пам’яті WhatsApp на iPhone та Android

Установіть Essential Calls із магазину Google Play