Додаток Material Design, якому ви можете диктувати нотатки [Android]


Коли Google відразу не випустив версії Material Design Chrome, YouTube, Keep, Gmail і майже всіх інших програм, які вона має, після анонсу Android L і Material Design, я був розчарований. На щастя, спільнота розробників з ентузіазмом приймає Material Design, і розробляються чудові програми, одна з останніх — Narrate. Це програма для нотаток, якій ви можете диктувати свої нотатки, і вона постачається з календарем. Програма синхронізує нотатки з Dropbox і Day One, програмою iOS, якщо у вас є версія Pro. Ви можете продиктувати нову нотатку або ввести її. Дати додаються автоматично, а теги можна додати пізніше. Тег розташування та місця розробляються.

  Найкращі нові функції в Android 11, доступні зараз

На головному екрані програми є плаваюча кнопка, з якої можна додати першу нотатку. Кожна нота має назву, за якою слідує тіло ноти. Щоб продиктувати нотатку, торкніться кнопки мікрофона на клавіатурі та почніть говорити. Ви можете зробити паузу між нотатками. Мітка дати та часу автоматично додається до нотатки, але ви можете відредагувати їх пізніше, торкнувшись відповідних полів. Нотатки відсортовані за датою, і ви можете додати нотатку до вибраного або на екрані редагування, або тоді, коли нотатка відкрита для читання.

Розповідь має вбудований календар, який дозволяє додавати нотатки до будь-якого дня, торкнувшись його або натиснувши кнопку плюс. Перегляд календаря також є чудовим способом перегляду нотаток за місяцями. У перегляді кожного місяця відображаються всі нотатки, створені для або на дату цього місяця.

  Focal (бета-версія) прагне бути єдиним додатком для камери, щоб керувати ними всіма [Android]

Що стосується конспектування, то нарікань немає. Робити нотатки легко, хоча додаток навряд чи можна використовувати для ведення належного щоденника на телефоні. Те, що відкладає, так це те, що для того, щоб отримати функцію синхронізації, програма просить вас купити професійну версію. Враховуючи, що більшість безкоштовних програм для створення нотаток підтримують як мінімум синхронізацію з Google Drive, ця програма вимагає багато. Ми не говоримо, що ми проти платних програм, але ми бачили, що вони краще співвідношення ціни і якості.

Установіть Narrate з магазину Google Play