techukraine.net techukraine.net Додаток Checkmate Fintech, EpisodeSix збирає 48 мільйонів доларів, WWDC 5 червня

Додаток Checkmate Fintech, EpisodeSix збирає 48 мільйонів доларів, WWDC 5 червня

| | 0 Comments| 1:05 PM
Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Checkmate — це найпопулярніший фінтех-додаток

Checkmate – це стартап, який розробляє фінтех-додатки, які використовують машинне навчання та мовну обробку для отримання інформації, пов’язаної з покупками, з електронних листів споживачів. Програми ефективно знаходять рекламні акції, знижки та спеціальні пропозиції від понад 40 тисяч онлайн-компаній.

Відповідно до його блогу, Checkmate отримав 15 мільйонів доларів у рамках фінансування серії A, очолюваної GV, за участі BDuck Capital, Wischoff Ventures і Саурабха Гупти з DST Global.

Checkmate добре інтегрувався в шопінг. Він має понад 380 000 користувачів, з яких 55 000 використовують його щодня, і наприкінці минулого року він займав перше місце в Apple App Store.

  Білл Гейтс View AI ChatGPT і Snap Inc займаються купівлею

Додаток допоміг клієнтам заощадити сотні тисяч доларів і заробити мільйони. У нього понад 600 тисяч підписників у TikTok та Instagram.

Мобільний додаток Checkmate перевищив 400 000 користувачів, включаючи 60 000 щоденних активних користувачів.

Епізод шостий збирає 48 мільйонів доларів для оптимізації платіжних процесів

Episode Six було створено в 2015 році, щоб подолати обмеження застарілої платіжної технології. Творці платформи розробили її для спрощення різноманітних платіжних процедур і одночасного скорочення витрат.

Episode Six — це хмарна фінансова платформа, яка створює диференційовані фінансові та платіжні продукти для споживачів і компаній. Платіжна технологія компанії TRITIUM надає фінансовим установам платіжні рішення з універсальними та ефективними функціями.

Архітектура відкритої платформи надає пріоритет інтеграції API, що дозволяє фінансовим організаціям і брендам оцифровувати свої платіжні системи для задоволення вимог клієнтів.

Програмне забезпечення інтегрується з існуючою та новою платіжною інфраструктурою для простих і настроюваних платіжних рішень. Він забезпечує керування продуктами та низку API для спрощених процесів розробки, підключення та інтеграції за допомогою фреймворку з відкритим кодом.

  Навчальні ресурси Інтернету речей (IoT) для початківців

Остін, штат Техас, фінансова інфраструктурна компанія, залучила 48 мільйонів доларів у рамках фінансування серії C під керівництвом Avenir і за участі Anthos Capital. Episode Six працює в 38 країнах, обслуговуючи 50 найкращих світових фінансових установ.

Всесвітня конференція розробників Apple 5 червня 2023 року

Згідно з повідомленням Apple Newsroom, Всесвітня конференція розробників Apple (WWDC) відбудеться онлайн з 5 по 9 червня 2023 року.

Віце-президент Apple зі зв’язків із світовими розробниками Сьюзан Прескотт підкреслила важливість WWDC як платформи для взаємодії з кваліфікованими розробниками в усьому світі, які роблять внесок у виняткову якість своєї спільноти».

Програма Apple WWDC включатиме сесії, лабораторні роботи та взаємодію з інженерами та розробниками Apple. Apple підтримує розробників, пропонуючи взаємодію з інженерами Apple і знання про нові технології та ресурси для створення інноваційних програм.

  Що таке атака «людина посередині»?

Розробники та студенти можуть відвідати спеціальну подію на місці в Apple Park 5 червня на додаток до глобальної онлайн-спільноти. Є обмеження на особисті заходи; відвідайте сайт розробників Apple для отримання додаткової інформації.

Подія Apple WWDC також дозволить студентам взяти участь у конкурсі Swift Student Challenge під час WWDC23 і створити тематичний ігровий майданчик для додатків, використовуючи Swift Playgrounds. Це інтерактивна та цікава програма для вивчення мови програмування Swift. Відвідайте Swift student challenge, щоб дізнатися більше.

Очікується, що на цьому WWDC Apple анонсує гарнітуру AR/VR, iOS 17, набір мікросхем M2 Ultra та 15-дюймовий MacBook Air.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».