Додаток для батьківського контролю TimeAway дозволяє керувати пристроєм ваших дітей [Android]

Коли комп’ютери вперше стали поширеними, батьки неохоче дозволяли своїм дітям користуватися ними, боячись того, що вони будуть витрачати весь свій час на ігри чи серфінг в Інтернеті. Сьогодні смартфони мають таку ж погану репутацію. Очевидно, що сьогодні діти мають мобільні пристрої з більшою обчислювальною потужністю, ніж усі технології нашого дитинства разом узяті, і це хвилює багатьох батьків, які не знають, як обмежити використання мобільних пристроїв. TimeAway — це новий додаток для Android, який має на меті обмежити використання мобільних пристроїв вашими дітьми і повернути вам контроль. Безкоштовний додаток пропонує безліч функцій, таких як відстеження часу, який ваші діти витрачають на програми, визначення їхнього поточного місцезнаходження, а також дистанційне блокування та розблокування телефону.

TimeAway можна завантажити з Google Play Store, і спочатку потрібно його активувати, а потім зареєструвати обліковий запис TimeAway як батько й дитина.

Оскільки додаток виконує всі свої функції віддалено через Інтернет, вам потрібно буде встановити його як на вашому пристрої, так і на пристрої вашої дитини, а також переконатися, що підтримуваний пристрій має активне інтернет-з’єднання. Під час реєстрації вам потрібно буде вказати 5-значний пароль, який, очевидно, використовується для обмеження використання пристрою, а також для запобігання видаленню програми з телефону. Ви можете додати до шести пристроїв у безкоштовний обліковий запис. Після цього програма представляє міні-підручник, де представлені його функції та основні функції.

Звичайно, більшість речей виконується з батьківського пристрою. Наприклад, увійшовши на батьківський телефон, ви можете відстежувати, скільки часу ваша дитина проводить на YouTube або Snapchat, і навіть можете заблокувати їх на певний період часу. Аналогічно, ви також можете налаштувати ліжко або навчальний час, що автоматично блокує пристрій.

Ще одна чудова функція – це здатність TimeAway дозволяти вам відстежувати місцезнаходження вашої дитини на Картах Google, коли вона в дорозі, за допомогою мобільних телефонів. Більше того, ви отримуєте щоденний підсумок того, скільки часу ваші діти провели за його/її пристроєм, а також найпопулярніші програми, які використовуються щодня. TimeAway також пропонує вам негайно заблокувати та розблокувати пристрій. Ці дії застосовуються миттєво, і відповідний пристрій можна розблокувати лише за допомогою п’ятизначного пароля.

Загалом, TimeAway, безумовно, є корисною програмою. Хоча в Google Play є й інші подібні програми, більшість із них платні або пропонують преміальні функції за невелику плату.

Установіть TimeAway з Play Store