Додайте Ok Google Detection на всі екрани вашого пристрою [No Root]

Нещодавнє оновлення Google Асистента зробило так, що він прослуховував гаряче слово на вашому домашньому екрані без необхідності запускати його чи робити щось інше. Природно, всі пішли «ура», і це було як завжди. Оновлення, хоча і не таке дивовижне, трохи полегшило використання Google Now, але в ньому все ще немає нічого на Siri, яке, хоча і не активується голосом, можна запустити з будь-якого екрана. Виявляється, ви можете змусити Google Асистент прослуховувати команду OK Google на будь-якому екрані, навіть якщо ви граєте в гру або використовуєте Facebook. Є трюк, щоб розблокувати його, який включає не що інше, як швидкий голосовий пошук і невелику поправку в налаштуваннях Google Now.

  Як запобігти обриву кабелів зарядного пристрою вашого телефону

У Google Асистент знайдіть Okay Google Everywhere. Спочатку вам потрібно буде сказати «Okay Google», щоб повідомити програмі, що ви збираєтеся видати команду, а потім сказати «Okay Google, усюди». Проігноруйте результати пошуку та перейдіть до налаштувань Google Асистент.

Торкніться «Голос», де ви знайдете параметр «Ok Google Detection» для налаштування. Тут ви можете вибрати, на яких екранах Google Асистент має слухати. Зауважте, що «Будь-який екран» означає будь-який екран програми, і якщо ви хочете, щоб він працював на вашому заблокованому екрані, вам потрібно ввімкнути цю опцію з власних уподобань.

Отже, ми взяли його на тест і пограли в кілька ігор, переглядали Facebook тощо, і щоразу, коли промовлялася команда «Okay Google», вона з’являлася прямо в очікуванні подальших інструкцій. На заблокованому екрані ви можете сказати «Okay Google», навіть якщо ваш екран сплячий, і він прокинеться, готовий почути вашу наступну команду.

  Який діапазон середньої мережі Wi-Fi?

Процес досить простий, але це змушує мене дивуватися; чому все має бути пошуком скарбів з Google? Я пам’ятаю, коли Google Now отримав останнє оновлення; Мені це сподобалося, але я відчув, що цього все ще бракує, тому що скільки часу ви насправді проводите на головному екрані, коли не шукаєте програму для запуску? Це те, що я шукав, і це було не зовсім на виду.

через Phandroid