Додайте підтримку «Ok Google» до сторонніх лаунчерів Android

Функція голосового виклику “Ok Google” від Google повільно, але впевнено впроваджується в інші продукти. Спочатку представлена ​​разом із запуском Moto X – першого смартфона, який має безконтактні голосові команди – функція гарячого слова з’явилася на Nexus 5, а в листопаді 2013 року Google також випустила її як розширення для свого веб-браузера Chrome. Нещодавно ми розглянули програму для Android з позначкою Active Searching, яка надає цю функціональність стороннім програмам запуску, таким як Nova, Apex, TouchWiz тощо. Учасник форуму XDA-Developers MohammadAG створив подібну програму, яка працює з Xposed Framed і підтримує гарячі слова. на сторонні програми запуску та дозволяє активувати його для кожної програми.

Для тих, хто не знайомий з Xposed, він дозволяє користувачам застосовувати різні моди до свого Android і впроваджувати загальносистемні зміни без перепрошивки повністю нового ПЗУ. Зараз багато розробників створюють власні модулі, які використовують переваги Xposed. Щоб отримати інструкції щодо встановлення його на свій пристрій, я рекомендую ознайомитися з нашим посібником із функцій Xposed Framework.

Повертаючись до модуля Ok Google, його досить просто встановити. Головна вимога полягає в тому, що вам потрібен встановлений Xposed Framework і кілька додаткових передумов для його запуску. Ось як.

Переконайтеся, що ви використовуєте програму Пошук Google версії 4.4+, щоб вона працювала належним чином.
Переконайтеся, що на вашому пристрої запущено сторонню програму запуску, як-от Nova, Apex, TouchWiz або Sense, і ОС Android 4.4 Kitkat.
Завантажте файл Добре, модуль Google Xposed APK і встановіть його на свій пристрій.
Запустіть програму.

Після запуску він автоматично активує Ok Google для будь-якої підтримуваної сторонньої програми запуску. Розробник уже зайнятий тестуванням програми на кількох основних стандартних пускових установках без проблем, включаючи HTC Sense, Xperia Stock, LG і TouchWiz на S5. Але, крім цього, підтримується майже кожна стороння програма запуску.

Досить унікальною особливістю фреймворку Ok Google Xposed є те, що ви можете активувати його для кожної програми. Для цього ви можете натиснути «Вибрати дії» на головному екрані, на якому відобразиться список встановлених програм. Наприклад, ви можете натиснути на панель запуску, а потім активувати її для вибраних або всіх пов’язаних з нею дій.

Приємно, що функція прослуховування тепер доступна для кількох пристроїв Android.

через: XDA-розробники