Додайте примітки до електронної пошти або ланцюжка розмов [Chrome]


Щоб знайти важливу інформацію, проглядати всю розмову електронною поштою – марна трата часу. Якби ми жили у світі, де комунікація була досконалою наукою, можливо, електронною поштою було б набагато легше керувати, але оскільки ми живемо у світі поганих тем електронної пошти, ми маємо важливу інформацію, поширену в довгих розмовах електронною поштою. У цьому випадку допоможе примітка, яку ми можемо регулярно оновлювати, щоб показувати основні моменти розмови щоразу, коли ми відкриваємо цю тему. Notes for GMail — це розширення Chrome, яке дозволяє робити нотатки в Gmail. Ви можете створювати нотатки для себе та закріплювати їх у папці “Вхідні”, щоб бачити їх щоразу, коли відкриваєте електронний лист. Крім того, ви можете додати примітку до електронного листа або до всієї ланцюжка. Нотатки з’являються разом із ланцюжком або електронним листом, завдяки чому їх легше відстежувати. Ви також можете встановити нагадування для створених вами нотаток.

  Додайте анімовані шаблони GIF до своїх фотографій і відео

Після встановлення Notes для Gmail додає піктограму Gmail поруч із посиланням вашого профілю Google Plus. Вам потрібно буде дозволити розширенню доступ до ваших електронних листів тощо, перш ніж ви зможете почати його використовувати. Після налаштування ви побачите кнопку «Додати нотатку» у папці «Вхідні», а також коли ви відкриєте ланцюжок електронної пошти.

Натисніть кнопку «Додати примітку», щоб додати примітку до електронного листа, або натисніть «Додати примітку до ланцюжка», щоб додати одну примітку для всієї ланцюжка. Редактор нотаток підтримує базове редагування, і нотатку можна закріпити у верхній частині електронного листа або у верхній частині папки “Вхідні”. При закріпленні до папки “Вхідні” тема електронного листа додається автоматично.

  Як миттєво сканувати документи та додавати фотографії на вашому Mac за допомогою камери Continuity Camera

Нагадування можна встановити для кожної створеної вами нотатки, або якщо ви не хочете додавати нотатку до електронного листа, але хочете створити нагадування будь-яким способом, відкрийте електронний лист і натисніть кнопку календаря поруч із кнопкою Більше. Введіть опис і встановіть дату та час для нагадування.

Розширення добре працює, і я особисто шукав спосіб додати нотатки до електронної пошти, щоб нотатка була тут же, коли я відкриваю її, надаючи їй контекст, а Notes for GMail робить саме це. Є незначна помилка або, можливо, краще було б назвати це помилкою. Коли вперше створено нотатку для електронного листа, можна закріпити її вгорі або закріпити на папці “Вхідні”. Після того, як нотатку збережено, а опцію закріпити ще раз, навівши курсор на нотатку, параметр шпильки дає змогу закріпити нотатку лише у верхній частині електронного листа, але не до папки «Вхідні». Крім цього маленького недоліку, розширення працює добре.

  Як вручну додати адреси до параметра автозаповнення Chrome

Установіть Notes для Gmail із Веб-магазину Chrome