Додайте повні функції набору номера до Центру керування [Jailbreak]

Categories:

Центр керування, представлений в iOS 7, виявився досить популярним, і існує багато налаштувань Cydia, які змінюють його, покращують його, додають до нього функції або навіть покращують його обличчя. Addial для iOS 7 є одним із таких налаштувань, доступних у репозиторії Insanelyi безкоштовно, що додає повну функцію набору номера до центру керування. Налаштування додає три нові кнопки, які дозволяють додавати новий контакт, вручну вводити номер телефону та набирати його, а також шукати контакт і здійснювати дзвінок. Мета налаштування очевидна; щоб зателефонувати комусь так само легко, як і відповісти на дзвінок на заблокованому iPhone.

  Як запобігти викраденню Chromecast у спільній мережі

Встановіть Addial для iOS 7 і заблокуйте телефон. Відкрийте Центр керування, і ви побачите нові кнопки, які були додані за допомогою налаштування. Зліва направо кнопка Додати дозволяє додавати нові контакти. Торкніться його, і ви побачите той самий екран, який ви отримаєте, коли відкриєте програму Контакти та додасте деталі для нового контакту. Введіть деталі та збережіть. Це корисно, коли хтось хоче швидко поділитися інформацією, а ви не хочете розблокувати телефон і відкрити програму Контакти. Кнопка набору дає вам традиційну панель набору номера, хоча вона не зовсім нагадує те, що ви бачите, коли дзвоните з програми «Телефон». Здається, він також не відповідає номерам наявним контактам. Введіть номер телефону та натисніть дзвонити. Кнопка виклику дає змогу шукати контакт, шукати його та зателефонувати.

  Наскільки ваш Apple Watch водонепроникний?

Тепер, коли ця настройка надає нам велику зручність, вона також має очевидний ризик для безпеки. Наші контакти майже розкриті, тому що можна отримати доступ до Центру керування без введення нашого пароля. Здається, ми зайшли в глухий кут, тому що хочемо мати можливість швидко дзвонити, не заходячи в телефонну програму, але ми хочемо забезпечити конфіденційність. Наразі рішення немає, хоча в майбутньому оновленні було б чудово побачити, як розробник реалізує або параметр вибору, який дозволяє користувачам вибирати, чи хочуть вони, щоб кнопка виклику відображалася в Центрі керування. Крім того, кнопка «Набрати» та наступний набір номера, що відкриється, можуть дозволити нам шукати наші контакти, ввівши ім’я. Це може дати нам деяку приховку, тому що будь-хто, хто цікавиться наш телефон, може не знати, кого чи за яким ім’ям шукати.

  Як надіслати електронний лист з іншою адресою «Від» в Outlook