Додайте повністю настроювану док-станцію OS X до Windows за допомогою Aqua Dock

Незалежно від того, чи ви щойно перейшли на Microsoft Windows, чи ви таємно заздрили функціям Mac OS X, є деякі речі, які останній робить краще, ніж перший. Док-станція для Mac OS X — це одна з таких речей, яких у Windows немає і, можливо, ніколи не буде. Він схожий на панель завдань Windows, але док-станція виглядає набагато краще. На щастя, є способи перенести док-станцію в операційну систему Microsoft за допомогою сторонніх програм. Aqua Dock — одна з таких програм, яка копіює функціональні можливості док-станції Mac OS X у Windows і дозволяє налаштовувати її різними способами. Програма має легкий дизайн і підтримує всі сучасні версії Windows, починаючи з Windows XP.

Інтерфейс, ну, базовий. Програма не схожа на док-станцію OS X, але дуже схожа. Коли ви запускаєте Aqua Dock, він за замовчуванням розташовується внизу робочого столу, хоча ви можете змінити його розташування на всі чотири сторони екрана. Щоб додати до нього більше ярликів, перетягніть піктограму з робочого столу або меню «Пуск» на саму док-станцію. Немає обмежень щодо кількості ярликів, які ви можете закріпити на ньому, а Aqua дозволяє вам додати роздільник між значками док-станції, щоб не було безладу.

Щоб додати роздільник, клацніть правою кнопкою миші док-станцію, а потім виберіть Додати > Роздільник. Ви також можете змінити розташування ярликів, перетягнувши їх уздовж док-станції. Ще один маленький трюк, який ви можете зробити з док-станцією, — це швидко змінити її розмір. Для цього клацніть лівою кнопкою миші на док-станції та перемістіть курсор у протилежному напрямку. Віддалення від док-станції зробить її більшою, і навпаки. Аналогічно, клацання правою кнопкою миші також дозволяє змінити положення док-станції.

Ще одна вражаюча деталь Aqua Dock – це параметри налаштування, які він пропонує вам. Перейшовши до вікна налаштувань за допомогою контекстного меню правою кнопкою миші, ви можете налаштувати різні параметри від зміни зовнішнього вигляду док-станції до налаштування її розміру та міток док-станції. Наприклад, ви можете перемикати ефект збільшення та керувати його інтенсивністю на вкладці «Вигляд». Крім того, ви можете змінити тему док-станції та налаштувати прозорість.

Існують додаткові параметри, пов’язані з інтерфейсом, які можна змінити на вкладках «Позиція», «Поведінка», «Мітка» та «Меню». За замовчуванням програма чудово працює навіть на старих комп’ютерах, але якщо вона щось уповільнює, ви завжди можете перейти в режим низької якості на вкладці продуктивність.

Загалом, Aqua Dock — це багатофункціональна програма, яка надає одну з найкращих функцій Mac OS X для Windows.

Завантажте Aqua Dock