Додайте мітку дати та часу до фотографій на телефоні Android

Categories:

Програми для камери зосереджені на тому, щоб допомогти нам створювати візуально приголомшливі фотографії. Деякі з них оснащені фільтрами, а інші дають нам свободу вручну регулювати експозицію та фокусну відстань тощо. Якщо ці програми зосереджені на тому, щоб надати нам все більш потужні можливості редагування, вони, здається, упускають деякі основні функції, які нам подобалися на наших старих плівкових камерах. як можливість штампувати дату та час. Звичайно, зі смартфонами та цифровими камерами ви можете вставляти дані про дату і навіть місцезнаходження у файл зображення, але ці дані можна видалити або відредагувати за допомогою відповідної програми. Ось список програм для Android, які, серед багатьох інших речей, дозволять вам поставити дату та час зйомки фотографії на самій фотографії.

  11 найкращих додатків для камери для Android у 2020 році

Камера 360

Camera360 — дуже популярний додаток для фотографій. Він пропонує понад 200 безкоштовних фільтрів і безліч інших чудових функцій для завантаження. Він також дозволяє ввімкнути штампування часу та дати на фотографіях, зроблених за допомогою програми. Додаток безкоштовний, а дата та час додаються білим текстом. у тексті є тінь, тому навіть якщо ви фотографуєте щось при яскравому освітленні або щось більш світлого кольору, дату та час все одно можна прочитати. Програма не пропонує багато опцій для налаштування позначки дати та часу.

Встановіть Camera360 із магазину Google Play

Віньєтка (безкоштовно)

Vignette — однаково популярний додаток, який має як безкоштовну, так і платну версію. Він популярний завдяки користувацьким фільтрам та ефектам, які він дозволяє користувачам створювати. Безкоштовна версія підтримує функцію відмітки дати та часу та має безліч опцій для налаштування штампу. Ви можете вибрати колір марки та її розмір. Ви також можете додати час або дату. Крім того, ви також можете вибрати якість фотографії. Оскільки це безкоштовна версія програми, там буде реклама.

  Читайте нові повідомлення WhatsApp із плаваючого віджета [Android]

Встановіть Vignette з магазину Google Play

Відмітка часу APD

APD TimeStamp не має найкращого інтерфейсу, а також не має багато параметрів налаштування для додавання позначки дати та часу. Насправді ця програма, яка існує лише з метою додавання штампа, не має функції фотозйомки. Це дозволяє додавати позначку дати та часу до вже зроблених фотографій. Ви можете використовувати дані EXIF, збережені разом із фотографією, щоб додати мітку часу, або ви можете ввести власну дату та час відповідно до ваших потреб.

Установіть APD TimeStamp із магазину Google Play