Додайте анімовані шаблони GIF до своїх фотографій і відео


У цьому чудовому форматі і створених у ньому зображень написано більш ніж достатньо, але тут ми пишемо трохи більше. Зустрічайте Gifx, безкоштовну програму для iOS, яка дозволяє додавати шаблони GIF до фотографій, щоб вони виглядали круто. Додаток пропонує безкоштовний набір GIF-файлів, щоб ви могли почати, і ще кілька шаблонів в обмін на те, щоб залишити відгук у App Store та підписатися на нього в Instagram. По суті, це поєднання GIF з будь-якою фотографією, яку ви можете зробити. З безкоштовною версією програми ви можете зберегти лише остаточний результат у форматі MP4, і він має водяний знак. Щоб зберегти його як GIF, ви повинні придбати будь-яке оновлення, яке може запропонувати додаток. Це також обмежує якість відео, яке ви можете зберегти, до низької якості. Ви можете замаскувати GIF і додати кілька GIF-файлів у шари.

Запустіть програму, і ви зможете використати одну з наявних фотографій або відео зі своєї камери або зробити нове. Щоб записати відео за допомогою Gifx, утримуйте кнопку зйомки, щоб записати, і відпустіть, щоб призупинити його (приблизно так, як у Vine). Ви можете обрізати зображення до красивого квадрата.

Торкніться блоку Безкоштовні GIF-файли, щоб розширити доступний вибір. Виберіть візерунок і торкніться, щоб додати його до зображення. Повзунок у верхній частині дає змогу регулювати непрозорість накладеного візерунка. Можливо, ви не захочете застосовувати візерунок до всього зображення, щоб замаскувати його частину. Торкніться кнопки «Маска», а потім виберіть із багатьох доступних фігур, щоб замаскувати GIF. Якщо замість цього ви хочете повністю приховати GIF, залишивши лише трохи видимим, знову торкніться форми маски, щоб змінити маску.

Коли ви закінчите, торкніться кнопки Зберегти вгорі. Виберіть тривалість відео. Ви можете додати другий шар після того, як збережете фотографію з доданим до неї попереднім GIF.

Оновлення, щоб зберегти у форматі GIF і видалити водяний знак, вам доведеться оновити за 0,99 доларів США і за 3,99 доларів США.

Встановіть Gifx з App Store