Додавання анотацій для Gmail дозволяє додавати коментарі та малювати файли [Chrome]

Постійні бесіди Gmail показують, що Google розуміє, як люди читають, стежать за електронною поштою й стежать за ними. Можна з упевненістю сказати, що Gmail добре працює, надаючи користувачам більшість функцій, які їм знадобляться від ефективної служби електронної пошти. Хоча Gmail охоплює більшість баз, у ньому, здається, немає функції створення нотаток, і є сумніви, що Google може додати її. У Google є Keep, і ми можемо сподіватися, що він якось інтегрується з Gmail, але це знову ж таки далеко. Анотування вкладених файлів у Gmail – це розширення Chrome, яке дозволяє додавати анотації до вкладень. Ви можете додати текст або малювати на них. Анотація призначена як для вас, так і для всіх, кому ви переслаєте файл. Ви можете залишити собі примітку щодо того, що містить певний документ, або ви можете надати відгук про документ за допомогою розширення, перш ніж переслати його комусь, хто, у свою чергу, зможе прочитати ваші коментарі.

  Як вимкнути звук інших людей у ​​Google Meet

Установіть вкладені файли з анотаціями та перейдіть до папки “Вхідні”. Виберіть електронний лист із вкладенням і наведіть курсор на файл. Ви побачите новий значок поруч із значками завантаження та Google Диска.

Натисніть піктограму, щоб відкрити вкладення в редакторі. Тут також потрібно буде дозволити розширення підключатися до вашого облікового запису Gmail. Вкладення, залежно від його розміру, можна переміщувати, а панель інструментів також можна перетягувати та переміщувати.

Панель інструментів містить елементи керування для переміщення файлу, малювання, додавання коментаря та збільшення або зменшення масштабу. Параметри редагування в інструменті малювання досить багаті; у вас є інструмент «Олівець», яким ви можете керувати розміром і вибрати будь-який колір для малювання. Також є інструмент зі стрілкою та прямокутником.

  Осінній розпродаж Steam 2017: найкращі одиночні ігри

Що стосується коментарів, ви можете зробити їх у документі, і розширення додасть опорні точки до кожного коментаря. Самі коментарі додаються до тіла електронної пошти під заголовком «Коментар». Коли ви пересилаєте вкладений файл комусь, йому не потрібно буде встановлювати розширення на своєму кінці, щоб читати коментарі.

Annotate Attachments має гарний чистий інтерфейс, який ідеально вписується в макет Gmail. Редактор відкривається як накладення на вибране повідомлення, щоб ви могли додавати коментарі або малювати на файлі, не залишаючи поточну сторінку. Розширення зберігає ваші зміни як чернетку, тому ви можете повернутися, відредагувати та оновити свої коментарі в будь-який час.

  Як налаштувати параметри пошуку Steam

Установіть вкладені анотації для Gmail із Веб-магазину Chrome