Для чого використовується код підтвердження Google Voice?

| | 0 Comments| 12:46 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Коди підтвердження Google Voice надсилаються для підтвердження вашої особи під час процесу реєстрації. Вводьте код, лише якщо ви ініціювали програму.
  • Якщо ви отримуєте код Google Voice без реєстрації, можливо, хтось намагається використати ваш номер телефону. Не повідомляйте їм код; це шахрайство, щоб зібрати вашу інформацію.
  • Будьте обережні та ніколи не повідомляйте свій код підтвердження Google Voice, незалежно від історії чи пропозиції. Якщо ви випадково поділилися ним, дотримуйтеся посібника довідки Google Voice, щоб відновити свій номер.

Під час реєстрації в Google Voice ви отримаєте код підтвердження Google Voice, щоб завершити процес. Сподіваємось, ви коли-небудь зіткнетеся з ними лише під час реєстрації в Google Voice, але іноді ви можете отримати один як частину більшого шахрайства.

Таким чином, давайте дослідимо, що таке код підтвердження Google Voice і що з ним робити.

Що таке код підтвердження Google Voice?

Коли ви реєструєтеся в Google Voice, Google надішле вам код, щоб переконатися, що це справді ви робите програму. Це важливий крок, оскільки обліковий запис Google Voice можна прив’язати до наявного номера телефону.

  Визначення, приклади, типи та компоненти

В ідеалі ви повинні отримати цей код як природну частину процесу під час реєстрації в Google Voice. Якщо це так, введіть код, щоб продовжити налаштування.

Що робити, якщо я не зареєструвався в Google Voice, але все одно отримав код?

Якщо ви отримали код Google Voice, не зареєструвавшись на нього, існує велика ймовірність того, що хтось інший намагався зареєструватися в Google Voice за допомогою вашого номера телефону. Ймовірно, це тому, що ви десь вказали свій номер телефону, і хтось зв’язався з вами щодо цього, попросивши код.

Вони можуть створити історію, щоб обґрунтувати, чому їм потрібно, щоб ви надіслали код. Наприклад, якщо ви виставили товар на продаж на веб-сайті, вони можуть зв’язатися з вами, щоб сказати, що вони готові купити, але їм потрібно, щоб ви надіслали код, щоб вони могли з вами зв’язатися.

  Як знайти номер моделі на ноутбуці

Незалежно від їх історії, ніколи не давайте їм код підтвердження Google Voice. Якщо ви це зробите, інша особа створить обліковий запис Google Voice за вашим номером телефону та зможе використовувати його для збору інформації про вас. Ось як працює шахрайство з кодом підтвердження Google Voice.

Якщо хтось просить у вас код, негайно припиніть спілкування та більше не розмовляйте з ним. Навіть якщо вони пропонують вам щось хороше в обмін на код, у них немає бажання насправді щось вам давати; все, що вони хочуть зробити, це обдурити вас.

Якщо ви випадково надали комусь свій код підтвердження Google Voice, виконайте вказівки Підручник довідки Google Voice про відновлення вашого номера. І якщо ви хочете вказати номер телефону, не ризикуючи потрапити на це шахрайство, спробуйте скористатися програмою для тимчасового запису телефонних номерів.

  Виправити цю помилку «Додаток не підтримує визначену контрактом».

Ніколи не повідомляйте свій код підтвердження Google Voice

Код підтвердження Google Voice призначений лише для перегляду та використання під час налаштування облікового запису Google Voice. Ніколи не давайте його тому, хто про це просить, якою б гарною не була його історія.