Диск застряг у вашому Xbox Series X? Як вийняти його вручну

| | 0 Comments| 4:07 PM
Categories:

Якщо ваш Xbox Series X не виймає диск, можливо, ви бачите привід для паніки. Однак, навіть якщо ви не можете вийняти диск за допомогою програмного забезпечення Xbox або натиснувши кнопку на консолі, ви все одно можете вручну відновити застряглий диск. Давайте поглянемо.

Витягніть диск Xbox вручну за допомогою прихованого отвору для вилучення

Необхідність примусово вийняти диск із ігрової консолі ніколи не є ідеальним, а вилучення диска вручну з Xbox Series X розглядається Xbox як крайній захід. Однак зробити це на Xbox Series X відносно просто й покладається на пошук прихованого отвору в основі вашої консолі.

Щоб отримати безпечний доступ до диска, Xbox пропонує використовувати розкручену канцелярську скріпку для доступу до отвору для виймання. Щоб видалити диск Xbox із Xbox Series X вручну, переконайтеся, що у вас під рукою є скріпка, і виконайте такі дії:

  • Розгорніть канцелярську скріпку так, щоб одна сторона мала довжину близько двох дюймів і була достатньо тонкою, щоб пройти через маленький отвір.
  • Переконайтеся, що Xbox Series X вимкнено, від’єднавши консоль від мережі.
  • Покладіть Xbox на бік, щоб ви могли бачити основу консолі.
  Зникнення вкладок Safari на iPhone/iPad: 7 виправлень!

  • Поруч із дисководом і вздовж підставки біля основи консолі ви повинні бачити невеликий отвір для виймання.
  • Щоб вручну витягнути застряглий диск із Xbox Series X, вставте довгий кінець скріпки в отвір для виймання.

Автор зображення: Xbox

Через кілька секунд після вставлення скріпки механізм, що утримує диск усередині вашого Xbox Series X, повинен вручну відпустити, звільняючи застряглий диск. Навіть якщо ви можете грати в старі ігри Xbox на Xbox Series X, активація отвору Eject hole витягне будь-який диск, який ви вставите в консоль.

Однак, хоча використання отвору для виймання є швидким і простим рішенням, є деякі ключові моменти, пов’язані з ручним вийманням диска, які можуть перешкодити вам покладатися на отвір для виймання як постійне рішення.

  Штучний пілот від Microsoft у програмах Microsoft 365 і Win 11 програм за замовчуванням

Що потрібно знати про ручне вилучення диска Xbox

Хоча отвір Eject є надійним способом вилучення застряглого диска Xbox, покладатися на цей метод є дуже незручним способом витягти диск із Xbox Series X. Зрештою, використання отвору Eject може витягнути ваш застряглий диск, але не не виправте проблему, через яку ваші диски зависають.

З цієї причини Xbox надає кілька ключових моментів щодо роботи із застряглими дисками Xbox, які можуть перешкодити вам знову вирішити цю проблему. Щоб бути конкретним, ці моменти можна визначити наступним чином:

  • Xbox підкреслює, що застряглий диск у Xbox Series X можна виправити, просто перезавантаживши консоль Xbox. Якщо диски продовжують застрягати, ви можете скинути налаштування Xbox замість використання отвору для виймання.
  • Xbox також зазначає, що хоча кнопка «Витягнути» на вашій консолі може не отримати ваш диск, використання контролера може. Для цього на головному екрані вашої консолі натисніть кнопку X, щоб витягти диск.
  Знайдіть кількість ядер у процесорі та обмежте використання ядер програмами

  • Якщо ви постійно покладаєтеся на отвір виймання, щоб вивільнити диск, імовірно, ваша консоль має апаратну проблему. Щоб остаточно виправити це, радимо відправити Xbox Series X на ремонт.

Але навіть маючи ці підказки від Xbox щодо того, як не покладатися на отвір для виймання, ви завжди можете покластися на ручний метод, щоб дістати будь-який диск, який може застрягти всередині вашої Series X.

Переконайтеся, що ви завжди можете отримати диски зі свого Xbox Series X

Завдяки послідовному та надійному методу ручного відновлення застряглих дисків Xbox у серії X ви можете бути спокійні та завжди матимете можливість отримати диски зі своєї консолі.

І з подальшими порадами від Xbox, можливо, ви навіть зможете вирішити загальну проблему, яка в першу чергу впливає на ваш Xbox Series X.