Дивитися це! Допомагає знайти фільми для перегляду на основі рейтингу та жанру


Пошук хорошого фільму для перегляду є нескінченним, тому що щоразу, коли титри до одного фільму починають крутитися, ви відчуваєте тривожне поколювання в животі, яке запитує: «Що ти будеш дивитися далі?» Любителі фільмів мають IMDb, щоб полегшити їм життя, але він не дуже гарний у тому, щоб пропонувати пропозиції. Якщо ви знаєте фільм, IMDb може розповісти вам, про що він і що про нього думають інші, але він не дуже підходить для пропозицій. Дивитися це! це веб-додаток, схожий на Movienr і Netflix Roulette, але набагато простіший, ніж перший, і не обмежується фільмами, доступними на Netflix, як останній. Це просто і не залежить від сервісів потокової передачі фільмів Hulu та Netflix.

  Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

Відвідайте програму, і ви побачите дуже знайомі фільтри, які підтримують як Netflix Roulette, так і Movienr. Ви можете звузити фільми за їх рейтингом на IMDb, роком випуску та жанром. У нижній частині вибору жанрів є можливість включити непопулярні фільми. Непопулярний варіант фільмів включає фільми, які оцінили 1000 осіб або менше. Це означає, що фільм, можливо, не бачили багато людей, але ті, хто його бачив і оцінив, оцінили його достатньо високо, щоб відповідати вашим критеріям. Я б сказав, що це функція, яку потрібно використовувати з обережністю, оскільки фільм може мати високий рейтинг, але він може бути жахливим. Подумайте про це так; якби справжні шанувальники коли-небудь бачили «Сутінки» (а я особисто здивований, що це побачили понад 1000 людей), вони поставили б йому високу оцінку, і нічого не підозрюючи глядачі могли б в кінцевому підсумку дивитися блискучих вампірів.

  Як створити блок-схему в Word

Щоб отримати пропозицію щодо фільму, натисніть «Отримати мені фільм». Ви можете відвідати сторінку запропонованого фільму IMDb або попросити програму запропонувати новий на основі критеріїв, які ви вибрали раніше, натиснувши кнопку «Знайомся з іншим фільмом».

Програма має простий у використанні інтерфейс. Подібні програми вже існують, тому що встановлюватиме цю чи будь-яку іншу програму, окрім інших, це пропозиції, які вона дає. Я збираюся дати йому оберт у ці вихідні та подивитися, чи він потрапить у точку.

Відвідайте Дивитися це!