Джон Вік транслює десь?

У кожного завзятого шанувальника головного героя Джона Віка виникне запитання. Джон Вік транслюється десь? Якщо ви шукаєте відповіді на такі терміни, як онлайн-потік Джона Віка або безкоштовний онлайн-потік Джона Віка, можливо, саме ця стаття стане вашим результатом. Щоб переглянути всі три секції цього фільму, у цій статті є багато варіантів, будь ласка, прочитайте всі варіанти та знайдіть найбільш підходящу платформу для вас.

Джон Вік транслює десь?

Ви б змусили себе повернутися до життя, від якого відмовилися, якщо ваш вихованець помер? Що робити, якщо домашня тварина – собака, подарована найулюбленішою людиною? «Джон Вік» — це трилогічний серіал із Кіану Рівзом, одним із найулюбленіших голлівудських акторів, головним персонажем у всіх фільмах. Фільми жанру бойовики-трилери і є повними блокбастерами з хорошими рейтингами на IMDb. Усі фільми в серії є певним сюрпризом для шанувальників, оскільки вони знаходять усі фільми на одному рівні. Рейтинг фільмів на IMDb становить 7,4/10, а оцінка Rotten Tomatoes становить 86%.

1. Джон Вік

Сюжет першого фільму трилогії, а саме «Джон Вік», розповідає про повернення Джона Віка як вбивці, життя, яке він вирішив залишити назавжди. Фільм вийшов на екрани в 2014 році, і історія починається з того, що група чоловіків проникає в будинок Джона, щоб викрасти його автомобіль. Сюжет помсти починається тоді, коли прихвостям довелося вбити цуценя, подарунок, який йому подарувала дружина, щоб втекти.

2. Джон Вік: Глава 2

Другий фільм у серії — «Джон Вік: Глава 2», і це найулюбленіший фільм у всій серії. Він був випущений у 2017 році, і сюжет історії дещо відрізняється від першого фільму. Гангстер, який з’являється в цьому фільмі, просить Джона повернути великий борг, і він змушений дотримуватися клятви, яку він колись присягнув. У цьому фільмі Джон їде до Італії, щоб вбити суперника сім’ї гангстера. Що робить фільм цікавішим, так це те, що він стикається зі зрадою, порушує священний закон свого світу, стає ідеалом для нагород, а його боротьба добре зображена.

3. Джон Вік: Глава 3 – Парабелум

Продовження останнього фільму має ще одну конотацію. Поки що ми були свідками Джона Віка як вбивці, який забрав життя. У цьому фільмі, який вийшов на екрани в 2019 році, Джон Вік піддається небезпеці вбивцями з усього світу. У фільмі є сюжет, заснований на питанні; Чи допоможе йому виграти цю боротьбу клятва, дана його колишнім другом?

Очікується, що в серіалі про Джона Віка вийдуть ще два фільми. Очікується, що четвертий фільм «Джон Вік: Глава 4» вийде в прокат у травні 2022 року. Очікується, що невдовзі після четвертого фільму вийде п’ятий фільм, досі без назви.

Щоб переглянути цей фільм будь-де, дотримуйтесь наведених способів.

Спосіб 1: на платформах для онлайн-потоку

У цьому розділі перелічено всі потокові онлайн-платформи, які транслюють фільми з трилогії Джона Віка. Перевірте опис на кожній із платформ і знайдіть найбільш підходящий план для вас. Нижче наведено список потокових платформ, щоб дізнатися відповідь на ваш запит про те, чи транслюється John Wick будь-де чи ні.

1. Netflix

Усі три фільми про Джона Віка доступні на Netflix для всіх планів підписки. Єдине, що потрібно враховувати, щоб дозволити вам дивитися фільми, – це місце, де ви живете. Через авторські права та інтереси місцевих жителів Netflix має різні бібліотеки для людей у ​​всіх країнах, незважаючи на те, що плата за передплату однакова. Фільми про Джона Віка доступні для трансляції, якщо ви живете в європейських країнах, як-от Румунія. Ви можете дивитися фільми на Netflix UK у якості HD з субтитрами.

  Що таке диски NVMe і чи варто їх купувати?

2. Amazon Prime Video

Усі три фільми із серії Джона Віка доступні на платформі Amazon Prime Video за базовою підпискою. Фільми високої якості і дозволяють дивитися фільми з субтитрами різними мовами. Додаткова функція використання цієї платформи полягає в тому, що ви можете переглядати такі деталі, як акторський склад, команда, а також приховані деталі фільму на цій платформі. Єдиним обмеженням використання платформи для перегляду фільмів є географічні обмеження. Ви повинні жити в Австралії, щоб дивитися фільми через проблеми з авторськими правами.

3. Airtel Xstream

Платформа Airtel Xstream дозволяє транслювати всі фільми саги про Джона Віка. На цій платформі є фільми, озвучені тамільською, телугу, хінді та англійською мовами. Ви можете дивитися фільми у бажаній якості та керувати швидкістю потокової передачі фільму. Щоб дивитися фільми, вам потрібно або мати щомісячну підписку на цій платформі, або мати мобільний пакет, який надає вам доступ до платформ. Платформа доступна лише в Індії та недоступна в інших країнах.

4. Гра Lionsgate

Lionsgate Play є одним із легальних потокових сервісів, які дозволяють дивитися всі фільми. Ви можете отримати прямий доступ до веб-сайту та переглядати фільми за допомогою простого пошуку. Переглянути всі три фільми можна на офіційному сайті за підпискою.

5. Starzplay

Starzplay — це онлайн-платформа для потокової передачі, яка доступна виключно в США та транслює всі три фільми серіалу про Джона Віка. Для перегляду всіх фільмів потрібна підписка на офіційний сайт. Варто мати підписку на цю платформу, якщо ви любите дивитися фільми іспанською мовою.

6. Vi Movies & TV

Як і платформа Airtel Xstream, веб-платформа Vi Movies & TV дозволяє транслювати Джона Віка будь-де. Щоб дивитися фільми на цій платформі, вам потрібен мобільний план, за допомогою якого ви можете транслювати фільми як додаткову функцію плану.

7. YouTube TV

Якщо ви хочете переглянути деякі кліпи, ви можете переглянути їх на офіційному веб-сайті YouTube або в додатку. YouTube TV дозволяє дивитися весь сюжет усіх фільмів на цій платформі з підпискою.

8. NBCUniversal

NBCUniversal — це служба мережі США, яка дозволяє транслювати всі три фільми саги про Джона Віка. Для перегляду фільмів потрібна платна підписка, але єдиним недоліком використання сервісу є те, що його неможливо транслювати в усіх регіонах США.

Спосіб 2: Про послуги потокового телебачення

У розділі перелічено всі телевізійні потокові служби, які транслюють фільми Джона Віка. Використовуючи облікові дані підписки, ви можете дивитися фільми на офіційному сайті. Крім того, якщо у вас немає підписки, ви можете запозичити облікові дані у свого друга та дивитися фільми на офіційних веб-сайтах відповідного потокового сервісу. Список містить перелік потокових сервісів, які будуть відповіддю на питання, чи є Джон Вік транслювати будь-де.

1. Хулу

Служба потокової передачі Hulu транслює фільми про Джона Віка в доповненні Cinemax. Оскільки ця послуга в основному прийнята всіма людьми в різних країнах, ви можете використовувати цю службу для перегляду улюблених фільмів. Деякі європейські країни дозволяють дивитися фільми на додатку HBO на цьому сервісі. Для перегляду фільмів та використання доповнень у цьому сервісі потрібна підписка.

  3 простих додатка, щоб перетворити себе на відео та GIF-файли

2. Павич

Це найкращий і найдешевший варіант для перегляду фільмів про Джона Віка на потоковому сервісі. Усі три фільми доступні на Peacock на всіх планах підписки. Іншими словами, ви можете дивитися фільми безкоштовно за допомогою безкоштовного облікового запису або перейти на преміум-план. Єдина відмінність у використанні двох планів полягає в тому, що безкоштовний план має перерви в рекламі, тоді як преміальний план забезпечує безперебійну трансляцію. Більше того, вартість преміального плану павича є мінімальною та доступною та має велику кількість каналів.

3. Слінг телевізор

Якщо у вас є плани підписки на пакет Sling TV, будь то Sling Blue або Sling Orange, ви можете дивитися всі три фільми серії фільмів у бібліотеці на вимогу. Місячна підписка дешевша в порівнянні з іншими послугами. Вибравши обидва базові пакети, ви можете заощадити граничну вартість і насолоджуватися перевагами.

4. Fubo TV

Другий фільм із серії «Джон Вік: Глава 2» доступний у бібліотеці Fubo TV на вимогу. У Fubo TV, однак, немає можливості транслювати перший і третій фільми серії. Послуга має початковий план, який дозволяє дивитися понад 100 каналів у прямому ефірі та дає 250 годин зберігання на DVR. Однак передплата є дорогою в порівнянні з іншими планами. Ви можете отримати 7-денну пробну версію, а потім вирішити, чи зможете ви користуватися цією послугою протягом тривалого часу.

5. DirectTV

Потоковий сервіс DirecTV має всі три фільми про Джона Віка і доступний для перегляду в США. Плата за підписку на послугу є прийнятною в порівнянні з необмеженою кількістю каналів у прямому ефірі та хмарним сховищем, який він пропонує. Раніше він називався каналом AT & T NOW, а тепер усі канали цієї мережі транслюються на платформу DirecTV. Для перегляду фільмів на платформі потрібна підписка на платформу.

6. Спектр

Spectrum – це ще один потоковий сервіс, який транслює всі три фільми про Джона Віка в бібліотеці на вимогу, і його можна дивитися в усіх регіонах США. Ви можете придбати підписку на цій платформі та подивитися всі фільми. Окрім фільмів, у вас є довгий список каналів для перегляду на цьому потоковому сервісі.

7. Xfinity

Xfinity — це служба, яка вимагає від вас базового плану підписки, і вона транслює всі три фільми із серії фільмів про Джона Віка. Щоб отримати доступ до всіх фільмів та інших каналів, вам потрібна підписка на сервіс.

8. Фанданго ЗАРАЗ

FandangoNOW — це сервіс потокового перегляду фільмів, який транслює такі фільми, як HBO. Три фільми саги про Джона Віка доступні для трансляції на платформі. Окрім фільмів про Джона Віка, за підпискою на цій платформі можна дивитися різні фільми. Наразі FandangoNOW пов’язаний з Vudu, і ви дивитеся фільми там.

Спосіб 3. Купіть або візьміть напрокат фільми

Якщо ви не бажаєте мати місячну або річну підписку і шукаєте дешевший спосіб, тоді найкращим варіантом може бути покупка або прокат фільмів про Джона Віка. Ви можете заощадити багато грошей, оскільки вам потрібно просто заплатити за певний фільм замість того, щоб купувати весь план підписки, щоб переглянути фільм. Ви також можете вибрати якість фільму, який ви хочете подивитися. Єдиним обмеженням є обмеження часу, за яке вам потрібно подивитися, перш ніж фільми зникнуть з вашої бібліотеки. Якщо у вас є питання, чи не вирішено трансляцію Джона Віка, це певне і позитивне рішення.

  Як налаштувати легенду діаграми в MS Office

1. Vudu Movies & TV

Сайт Vudu Movies & TV дає 30-денний ліміт часу, щоб почати дивитися онлайн-трансляцію Джона Віка. У вас буде близько 24 годин, щоб закінчити перегляд фільму з моменту натискання кнопки «Відтворити» на фільмі за цей час. На сайті є фільми в якості SD, HD та 4K для прокату. До того ж ціна на різну якість не сильно відрізняється. Служба Vudu дає вам можливість дивитися фільм про Джона Віка на цифровому або зовнішньому пристрої пам’яті. Ця опція доступна виключно для першого фільму і дає вам копію в цифровій формі та DVD або Blu-ray.

2. Prime Video

Усі три фільми із серії фільмів про Джона Віка розміщені на платформі Prime Video, і ви можете придбати колекцію, купивши їх на платформі. Основною перевагою використання цієї платформи є те, що до неї можна отримати доступ у будь-якій країні світу.

3. YouTube

Ви можете взяти напрокат або купити фільми з серіалу про Джона Віка на офіційному веб-сайті YouTube або в додатку. Купівля або прокат усіх трьох фільмів разом може заощадити значну суму грошей.

4. Google Play

Ви можете завантажити всі три фільми на платформі Google Play і подивитися їх на своєму улюбленому пристрої. Платформа є найбезпечнішою серед усіх платформ, і ви можете отримати доступ до фільмів у будь-який час.

5. Microsoft Store

Усі три фільми про Джона Віка можна взяти напрокат у Microsoft Store. Однак у вас буде лише 14-денний час для перегляду фільму в цьому магазині. Ви також можете купити всі три фільми за порівняно нижчою ціною порівняно з ціною покупки окремих фільмів.

6. Redbox

Redbox — це служба, яка здає в оренду фільми на зовнішніх пристроях зберігання, таких як DVD або Blu-ray. Ви можете взяти напрокат або придбати фільми на цій платформі та переглянути їх, коли вам зручно.

7. ROW8 на пристрої Roku

Доповнення ROW8 допоможе вам дивитися всі три фільми про Джона Віка на пристрої Roku. Ви можете транслювати всі фільми у високій якості та безперервно.

Спосіб 4: обійти географічні обмеження

На всіх платформах існують певні географічні обмеження щодо використання платформ для трансляції фільмів про Джона Віка. Щоб обійти обмеження, вам потрібно мати Premium VPN для доступу до фільмів у будь-якій точці світу. Основною причиною вибору преміум і платного VPN замість безкоштовного VPN є наявність багатьох серверів. Це дозволить вам змінити сервер, якщо він має високий трафік. Крім того, у звітах стверджується, що Netflix припинив трансляцію на пристроях, які використовують безкоштовний VPN. Використання VPN преміум-класу допоможе вам позбутися цієї проблеми.

***

Основним мотивом статті є надання методів потокової передачі фільмів про Джона Віка. Отже, якщо у вас виникло запитання, чи транслюється Джон Вік десь, ви можете використовувати цю статтю як рішення. Якщо ви шукаєте відповіді на такі терміни, як онлайн-потік Джона Віка або безкоштовний онлайн-потік Джона Віка, ви можете використовувати методи та платформи, описані тут. Будь ласка, залишайте свої пропозиції та залишайте свої запитання в розділі коментарів, щоб ми могли стежити за ними.