Де Touch ID на iPhone X?

| | 0 Comments| 7:01 PM
Categories:

Усі знають, що в iPhone X більше немає кнопки «Додому». Це була серйозна зміна в дизайні iPhone. Коли iPhone вперше був запущений багато років тому, його особливою особливістю дизайну було те, що він мав лише одну кнопку. Apple використовувала, що дизайн використовувався протягом десяти років, і з часом функція кнопки «Додому» розвивалася. Він перетворився з простої кнопки на сенсор, який може зчитувати відбитки пальців і розпізнавати жести. Він пройшов довгий шлях, і його нічого не замінили на iPhone X, який є телефоном на весь екран. Без кнопки «Додому» на iPhone X користувачам довелося вчитися керувати пристроєм заново. Індикатор будинку був корисним, але вам може бути цікаво, де і як використовувати Touch ID на iPhone X. У нас є для вас погані та хороші новини.

  Що означає «IDK» і як ви його використовуєте?

Touch ID на iPhone X не існує. Хоча функції Touch ID, як функції, всього кілька років, її вже скасували в останній версії iPhone. У вас все ще є Touch ID на iPhone 8/8 Plus, але не на iPhone X. Це погана новина. Хороша новина полягає в тому, що у вас є Face ID, який швидше, ніж Touch ID, і вимагає менше взаємодії з вашим пристроєм для використання.

Використовуйте iPhone X без Face ID

Якщо ви шукаєте Touch ID на iPhone X, швидше за все, ви не задоволені Face ID як функцією розблокування. Це може бути пов’язано з тим, що ви вважаєте, що ця функція неточна і часто не вдається розблокувати ваш пристрій. Технологія Face ID нова, але, на відміну від iOS 11, вона ще наполовину готова. Вивчити своє обличчя потрібно трохи часу, і ви можете допомогти зробити Face ID точнішим, вводячи свій пароль щоразу, коли він не впізнає вас. Функція дізнається, що обличчя, яке вона не впізнала як ваше, — це справді ви. Якщо ви зробите це кілька разів, ви побачите, що Face ID працює для вас більш надійно.

  Як встановити гостьові доповнення на VirtualBox

Ще одна причина, чому вам може не сподобатися Face ID, полягає в тому, що один погляд розблокує ваш пристрій. Неважливо, чи стоїть ваш iPhone X на столі чи на підставці; швидкий погляд розблокує його та відкриє ваші сповіщення. Якщо це так, вам слід увімкнути Attention Awareness у додатку Налаштування в розділі Face ID & Passcode.

Apple Pay тепер працює з Face ID, тому ви не втратите швидкий спосіб оплати.

Якщо у вас є інші проблеми з Face ID, ви завжди можете повернутися до використання пароля для розблокування iPhone X. Якщо ви вважаєте, що звичайного 4-значного пароля недостатньо, ви можете ввімкнути довший буквено-цифровий пароль і використовувати його замість нього. Вхід займе більше часу, що зробило Touch ID таким чудовим, але на даний момент це ваш єдиний засіб.

  Як встановити Fedora Cinnamon