Де найкраще місце для розумного динаміка в кімнаті?

Пристрої Google Home і Amazon Echo мають чудові мікрофонні масиви. Якщо ваш, здається, ніколи вас не чує, можливо, проблема не в динаміку чи голосі. Це може бути місце, де ви поставили пристрій. Краще розміщення може покращити його продуктивність.

Чому розташування динаміків має значення

Розумні колонки, такі як Google Home і Amazon Echo, насправді є досить тупими пристроями на локальному рівні. Вони складаються з динаміка, кількох мікрофонів і достатньо комп’ютера, щоб слухати пробудження. Весь інший інтелект надходить із хмари.

Але навіть у хмарі, цей інтелект мало робить, якщо динамік вас не чує.

Розумні колонки мають кілька мікрофонів, створених для прослуховування всього, що їх оточує. Але якщо розмістити динамік у неправильному місці, ці мікрофони можуть не працювати оптимально. Але це нормально; це легко виправити. Просто перемістіть свій розумний динамік. Це лише питання знати, куди його перемістити.

Центр кімнати найкраще

Знання того, куди розмістити розумний динамік, починається з розуміння його мікрофонів. Завдяки чудовим людям з iFixit ми точно знаємо, як налаштовані Amazon Echo і Google Home. Кожен має кілька мікрофонів —сім для Echo і два для Google Home— розміщені на круглій платі. Внутрішні динаміки також мають такий же круглий формат.

Це означає, що якщо ви поставите розумний динамік до стіни, ви ризикуєте заблокувати деякі з його мікрофонів, щоб вони почули ваш голос. Що ще гірше, він може почути відлуння вашого голосу, що б’ється об стіну та відбивається до мікрофонів. Аналогічно, будь-який звук, який видає ваш розумний динамік, розповсюджується в усіх напрямках, а це означає, що він буде вдарятися по сусідніх стінах і відбиватися, надаючи вашій музиці каламутний звук.

  Як створити умовні формули в Adobe Acrobat

Завдяки такому розташуванню мікрофона та динаміка найкраще розташування для вашого розумного динаміка — якомога ближче до центру кімнати, бажано з невеликою кількістю перешкод. Досягти цього може бути дещо складно, якщо, наприклад, покласти свій Echo або Google Home на журнальний столик, оскільки шнур живлення може когось зачепити.

Ви можете розглянути можливість монтажу an Echo Dot або Nest Hub Mini (раніше Google Home Mini) до стелі. Ви можете знайти кріплення для обох пристроїв, і як тільки ви встановите його, ви можете протягнути шнур живлення до найближчої розетки.

Завдяки стельовому кріпленню ви можете не тільки вибрати місце дуже близько до кімнати, але й, швидше за все, матимете на шляху кілька перешкод, таких як меблі. Залежно від стельового кріплення, яке ви використовуєте, це також може зробити динамік більш стриманим.

Якщо вам не вдається розмістити динамік точно в центрі кімнати, намагайтеся розмістити його якомога ближче. Подумайте також, де збиратимуться люди. У вітальні ви можете розмістити Amazon Echo або Google Home на підставці поруч з диваном, на якому сидять люди.

Настінні кріплення є другим найкращим варіантом

Розмістити розумну колонку в центрі кімнати або на стелі не завжди можливо. Можливо, вам доведеться розглянути альтернативи. На підставці чи інших меблях поруч з людьми — це хороший варіант, але ви також можете розглянути можливість настінного кріплення для чогось, що завадить вашому розумному динаміку.

  Як перемістити позаекранне вікно на головний дисплей

Ви можете використовувати однакові стельові кріплення для Echo і Google Home для настінного кріплення. Вам потрібно зробити отвір у стіні, прикріпити розумний динамік до кріплення, а потім вставити обидва в стіну. Ви отримаєте гарний зовнішній вигляд і отримаєте додаткову перевагу: це положення спрямовує весь мікрофонний масив і набір динаміків на відкритому повітрі, замість того, щоб звернути частину обладнання до стіни.

Інші кріплення працювати, під’єднавши його безпосередньо до стіни та створивши підставку для кріплення розумного динаміка. Це лише гарна ідея, якщо вони орієнтують динамік на бік; якщо вона звернена вгору, ви можете заблокувати мікрофони та динаміки.

Якщо у вас є новий Nest Mini, вам навіть не потрібне монтажне обладнання! Має вбудований в пристрій монтажний отвір; ви можете повісити його на стіну, як картину.

Якщо ви не можете розмістити свій розумний динамік в центрі кімнати або закріпити його на стіні, можливо, вам доведеться розмістити свій Echo або Google Home в не ідеальному місці. Ваш розумний динамік все одно працюватиме, але він може звучати не так точно й чітко. Але є кілька місць, яких варто взагалі уникати.

Куди не варто розміщувати розумний динамік

Це Ехо занадто близько до стіни.

Іноді ідеальні місця не є практичними для планування вашого будинку, тому вам доведеться зробити все, що ви можете. Але є кілька місць, яких варто уникати взагалі. Наприклад, не ставте свій розумний динамік біля динаміків стереосистеми або на них. Це може бути спокусливим, оскільки вони є зручними плоскими поверхнями, часто біля штекера, але таке розміщення створює проблему.

  5 найкращих програм для моніторингу мережі SNMP, переглянуті в 2020 році

Ви не хотіли б стояти посеред гучного концерту і намагатися поговорити. Вам буде важко підібрати всі слова та відповісти достатньо голосно, щоб вас почули. Ваш розумний динамік матиме ту саму проблему, тому не ставте його проти інших колонок.

Також уникайте вікон. Розміщення розумного динаміка біля вікна викликає проблеми, навіть якщо ви тримаєте їх закритими. Пристрої Echo і Google Home досить чутливі, щоб чути людину, навіть через скло.

Залежно від того, наскільки ви дбаєте про безпеку, ви можете розглянути можливість перемістити розумний динамік у місце, де його також не буде видно через вікно. Як показали деякі дослідники безпеки, можна обдурити голосового помічника майже на будь-якому пристрої (розумні колонки, планшети і навіть телефони), щоб він приймав команди, освітлюючи їх лазерами.

При правильних сигналах мікрофони сприйматимуть світло як звук, а голосовий помічник інтерпретує лазер як голосові команди. Лінія видимості необхідна для атаки, тому тримайте ваш розумний динамік десь подалі від вікна.

Якщо єдине гарне місце для зберігання розумного динаміка знаходиться біля стіни, і ви не можете встановити його вертикально, намагайтеся тримати динамік якомога далі від стіни. Amazon каже, що ви повинні прагнути принаймні вісім дюймів від стіни. Цей додатковий простір повинен допомогти мікрофонам краще чути вас, а динаміки краще звучати. Звичайно, переконайтеся, що він знаходиться не в далекому кутку кімнати: розумному динаміку буде важче вас почути, якщо він знаходиться занадто далеко.