Де мистецтво та штучний інтелект стикаються у творчому вибуху

| | 0 Comments| 4:28 AM
Categories:

Nvidia Canvas — це вражаюча платформа, яка допомагає художникам перетворювати свої ескізи на реальні зображення.

Створення цього виду мистецтва непросте; це вимагає майстерності та точності. Але завдяки сучасним технологіям виробляти якісні конструкції стало простіше.

Використання інструменту — чудова ідея для художників, оскільки вони можуть отримати доступ до дивовижних функцій і елементів дизайну, щоб створити те, що вони хочуть. Це дасть їм гарне місце для початку, де вони зможуть пограти зі своєю творчістю.

Отже, якщо ви шукаєте інструмент для створення чудових зображень, NVIDIA Canvas — чудовий варіант.

Давайте дізнаємося більше про NVIDIA Canvas, його функції та переваги, а також про те, як ним користуватися.

NVIDIA Canvas: огляд

NVIDIA Canvas — це програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, яке перетворює нудні ескізи на фотореалістичні зображення. Він використовує модель глибокого навчання, яка може легко трансформувати ваші вимоги у надзвичайно реалістичні графічно сцени.

Canvas є частиною програми NVIDIA Studio, яка надає художникам програмне та апаратне забезпечення. Прогрес у сфері штучного інтелекту неймовірний. Коли користувач малює прості лінії або форми за допомогою набору з 15 інструментів, як-от погодні ефекти, гори тощо, Canvas миттєво перетворює ці ескізи на красиві зображення.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому та простому користувальницькому інтерфейсу NVIDIA Canvas користувачам достатньо намалювати графічний візерунок із лініями, вибрати матеріал для візуального дизайну, наприклад хмари, траву тощо, а потім отримати абсолютно нове та реалістичне зображення.

У 2019 році NVIDIA провела дослідження проекту GauGAN на основі ШІ. Через два роки технологія з’явилася як NVIDIA Canvas. Це допоможе вам візуалізувати ваші унікальні ідеї та використовувати їх для створення гарного образу.

Тепер будь-хто, хто має графічний процесор NVIDIA RTX, може використовувати безкоштовну бета-версію, яка містить інструмент для малювання в реальному часі GauGAN. Користувачі можуть випробувати різні функції в бета-версії, але отримають більше, коли вона з’явиться для всіх.

Особливості та функції NVIDIA Canvas

Мистецтво, кероване штучним інтелектом

Інноваційна платформа NVIDIA Canvas дозволяє створювати візуальне мистецтво на основі ШІ. Він використовує штучний інтелект для ефективного створення зображень. За допомогою цього інструменту ви можете створювати прості форми та лінії з природних матеріалів, таких як трава чи хмари. Далі революційна модель ШІ заповнює екран дивовижними результатами у вигляді зображення, створеного в реальному часі.

Ви також можете поміняти матеріали, змінивши сніг на траву, і спостерігати, як зображення перетворюється із зимової країни чудес на тропічний рай.

Елементи дизайну

NVIDIA Canvas пропонує безліч функцій для легкого створення приголомшливої ​​графіки. Ви отримаєте 20 додаткових елементів, як-от небо, гори, річки та камінь, а також 9 інших стилів, які змінюють зовнішній вигляд і відчуття картини.

Крім того, ви можете малювати на різних шарах, щоб тримати елементи окремо. Це також дозволяє почати з нуля або використовувати один із наданих прикладів сценаріїв як відправну точку для вашої роботи.

  10 найкращих програм/ігор, щоб залучити свого кота

Фільтри стилю

NVIDIA Canvas дозволяє художникам випробувати фільтри стилю, змінюючи попереднє зображення на нове, перейнявши стиль художника, наприклад Пікассо, Леонардо да Вінчі тощо. Це не просто зшивання фрагментів попередніх зображень або вставлення кількох текстур у створюючи нові образи, як художник.

Експорт PSD

Ви можете швидко експортувати свої твори NVIDIA Canvas в Adobe Photoshop, щоб вносити додаткові зміни або поєднувати їх з іншими роботами. NVIDIA Canvas також сумісна з Adobe Photoshop, тому ви можете швидко експортувати свої дизайни, створені за допомогою обладнання NVIDIA, і продовжувати їх змінювати у Photoshop.

Використання шарів

Щоб додати різні шари в Nvidia Canvas, ви можете вибрати один із варіантів у правій частині. Ви можете відокремити фон від теми, щоб створити реалістичне 3D-враження. Це допоможе вам створити все, що завгодно.

Очна піпетка

Eyedropper — ще один цікавий інструмент у Nvidia Canvas. Це дозволяє вам повернутися до атрибутів, які ви, можливо, використовували для створення чогось іншого. Ви побачите, як швидко ви можете змінитися, просто роблячи прямі мазки пензлем.

лупа

Ви можете використовувати опцію лупи, щоб створити більш тонкі елементи з більшим контролем. Ви також можете вибирати між різними видами зверху, щоб кожен виділявся.

Відро для гуми та фарби

З такими інструментами, як гума та відро для фарби, легко розібратися.

 • За допомогою гуми ви можете видалити з екрана все, що вам не потрібно.
 • Ви можете змінити весь шар чимось іншим за допомогою відра з фарбою.

Інші функції

 • Nvidia Canvas має функцію автоматичного малювання. Користувачам потрібно створити лише кілька основних ліній, і Nvidia Canvas автоматично заповнить різні елементи, такі як хмари та трави.
 • Різні стилі виглядають як вогні в інший час доби, наприклад, захід сонця, схід сонця, світанок або вечір.
 • Це дозволяє користувачам редагувати фотографії для створення унікальних витворів мистецтва.
 • Він пропонує клієнтам безліч стилів для швидкої обробки фотографій.
 • Користувачі можуть малювати на різних шарах, щоб тримати речі окремо та чистими.
 • Інструмент підтримує 360-градусні панорами, щоб допомогти художникам створювати більш реалістичні зображення.

Як працює створення зображення в NVIDIA Canvas?

NVIDIA Canvas використовує AI, щоб сприймати мазки пензля користувача та перетворювати їх на реалістичні зображення. Це забезпечує міцну основу для їхньої роботи та дає їм змогу бути більш творчими у своїх сценах. Ось як налаштувати NVIDIA Canvas.

Наразі програма знаходиться в бета-версії. Спочатку завантажте інсталяційний файл. Завершивши, запустіть програму встановлення та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити встановлення. Потім запустіть програму та пограйте з нею, щоб відчути інтуїтивно зрозумілий дизайн.

NVIDIA Canvas використовує генеративні змагальні мережі (GAN), які складаються з генератора та дискримінатора.

 • Метою генератора є перетворення карт матеріалів у різноманітні сцени чи зображення.
 • Дискримінатор вже знає про відображення озер і ставків і наказує генератору імітувати переконливі зображення.

Щоб створювати реалістичні зображення для художників, GAN навчається на системі NVIDIA DGX із понад 5 мільйонами зображень.

  Виправити код помилки 0xc1800103 0x90002

Щоб побачити, як виглядатимуть функції, наведіть вказівник миші на піктограми гори та хмари в правій частині головного екрана. Крім того, ви можете вибрати кисть ліворуч і змінити її розмір. Останнім кроком у створенні мистецтва, яке виглядає справжнім, є намалювання кількох прямих ліній. Зачекайте, і дозвольте інструменту створити для вас дивовижне зображення.

За лічені секунди ви можете перетворитися зі спрощеного чи безладного ескізу, який ледь нагадує свої справжні лінії, до справжнього витвору мистецтва. Canvas дасть вам команду, що робити далі. Там написано: «Малюйте прості лінії та форми за допомогою реальних матеріалів, таких як хмари чи трава». Після цього його революційний ШІ заповнює область чудовими результатами.

Як AI використовується в NVIDIA Canvas?

NVIDIA Canvas використовує штучний інтелект, щоб перетворити прості мазки пензля на зображення пейзажів, які виглядають справжніми. Це дозволяє швидко створювати фони або прискорювати процес вивчення ідей, щоб ви могли витрачати більше часу на їх візуалізацію.

Кілька варіантів матеріалів

Використовуйте речі з реального світу, як-от траву чи хмари, щоб малювати прості фігури та лінії. Потім спостерігайте, як передова модель штучного інтелекту показує приголомшливі результати в реальному часі.

Не подобається вид? Заміна матеріалу, як сніг на траву, змінює всю картину від зимової сцени до тропічного раю. За допомогою цього інструменту користувачі можуть виражати своє мистецтво в різноманітних контекстах.

Виберіть свою палітру

За допомогою NVIDIA Canvas ви можете змінити своє зображення, щоб воно було саме таким, яким ви хочете. Ви можете змінювати зовнішній вигляд вашого малюнка за допомогою 9 стилів у стандартному режимі, 8 у режимі панорами та різних матеріалів, як-от небо, гори, річка та камінь. Ви також можете малювати на різних рівнях, щоб тримати інші речі окремо. Ви можете почати з нуля або використати одну з модельних сцен, щоб швидко почати.

Натхнення на 360°

Оскільки NVIDIA Canvas підтримує 360° панорами, художники можуть використовувати Canvas, щоб швидко створювати пейзажі, які обертаються. Панорами забезпечують урізаний вид сцени на картині, дозволяючи творцям підвищити реалістичність фотографії, коригуючи локальні частини кожної сцени.

Це фантастичний інструмент, який дозволяє художникам і дизайнерам висловлювати інноваційні ідеї.

Ви також можете експортувати їх як рівнопрямокутне середовище, яке можна відобразити в будь-якому 3D-додатку. Крім того, художники можуть використовувати ці карти, щоб змінити фонове освітлення 3D-сцени та додати тіні, щоб зробити її більш реалістичною.

Робочі процеси

Коли ви створите ідеальне зображення, Canvas дає змогу надіслати його в Adobe Photoshop, щоб продовжити роботу над ним або додати його до інших творів мистецтва. За допомогою Panorama ви можете швидко імпортувати фотографії в 3D-програми, такі як NVIDIA OmniverseTM USD Composer (раніше Create), Blender тощо.

Системні вимоги для використання NVIDIA Canvas

Вам знадобляться основні системні вимоги, щоб запустити програмне забезпечення Nvidia Canvas на вашому комп’ютері для створення мистецтва ШІ. Вони такі:

 • Відеокарта: вам знадобиться графічний процесор NVIDIA GeForce RTX, NVIDIA RTX або TITAN RTX. Це пояснюється тим, що Nvidia Canvas потребує тензорних ядер Nvidia RTX для роботи у вашій системі та забезпечення оптимальної продуктивності.
 • GPU RAM: Вам знадобиться 4 ГБ GPU RAM для Standard і 6 ГБ GPU RAM для Panorama.
 • Операційні системи: для запуску програмного забезпечення Nvidia Canvas потрібна ОС Windows 10.
 • Графічний драйвер: для драйверів Nvidia потрібна принаймні версія 520 або останнє оновлення для серії RTX 40. Це необхідно для отримання максимальної продуктивності та усунення проблем.
 • Пристрій введення: миша та клавіатура є необов’язковими, як і сенсорні екрани та планшети, наприклад Wacom Intuos.
 • SSD: для роботи без затримок і швидшого завантаження вам знадобиться SSD-накопичувач.
  Як виконати скидання Harmony Hub

Переваги використання NVIDIA Canvas

Використання NVIDIA Canvas може надати вам багато переваг, створюючи чудові зображення. Деякі з переваг, які він пропонує, такі:

 • Потужність штучного інтелекту: використовуючи потужність штучного інтелекту, NVIDIA Canvas дозволяє створювати реалістичні зображення з грубих мазків. Зображення, які ви отримаєте, будуть високої якості, але з мінімальними зусиллями.
 • Економія часу: використовуючи цей інструмент, ви отримаєте більше часу для візуалізації своїх ідей за допомогою чудових зображень замість того, щоб витрачати багато часу на їх створення.
 • Простота використання: NVIDIA Canvas пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, щоб зробити створення зображень приємною поїздкою. Ви зможете швидко знайти всі варіанти та використовувати їх без зусиль, навіть якщо ви новачок.
 • Широкий спектр функцій: інструмент надає багато функцій для підтримки створення виняткових зображень. Ви можете використовувати природну палітру (наприклад, траву чи хмари), щоб намалювати основні форми та лінії, 20 матеріалів (наприклад, небо, гори, річки, каміння тощо), 9 методів малювання, шари, фігури, лупу, ластик , і багато іншого.
 • Налаштування: Ви можете робити багато речей на NVIDIA Canvas, використовуючи свою творчість. Це дозволяє коригувати зображення за допомогою елементів дизайну до ідеального стану. Ви також можете використовувати техніку малювання шарів, щоб ваша композиція була організованою.
 • Зразки пейзажів: ви можете отримати ідеї з включених зразків пейзажів, щоб швидко почати, або створити власні пейзажі, щоб експериментувати поза межами.

Заключні слова

Nvidia Canvas — це сучасний інструмент, який допоможе вам створювати красиві зображення та сцени, які виглядають як справжні. Він може легко перетворити прості ескізи на дивовижне, сюрреалістичне мистецтво, яке зазвичай потребує багато навичок і досвіду, коли виконується вручну.

Цей інструмент має багато чудових функцій, таких як кілька матеріалів, шарів, палітр, 360-градусної панорами та інших елементів дизайну та розширених функціональних можливостей ШІ. Його інтерфейс користувача також інтуїтивно зрозумілий і простий, тому як початківці, так і досвідчені дизайнери можуть легко використовувати платформу.

Крім того, зображення та сцени, які ви можете отримати за допомогою NVIDIA Canvas, вражають, дивлячись на якість і витрачений час. Зображення, які він генерує, виглядають реалістично, і ви можете використовувати їх у різних сферах, від розробки ігор до створення вмісту тощо.

Отже, якщо ви концептуальний художник, творець контенту чи ентузіаст, ви знайдете цей інструмент цінним для втілення свого бачення в реальність.

Тому, якщо ви хочете випробувати, як це працює, спробуйте NVIDIA Canvas сьогодні.