Де знаходиться панель Charms у Windows 10?

Windows 8 піддалася жорсткій критиці за видалення кнопки «Пуск». Розбіжність була настільки гучною, що Microsoft довелося поступитися їй, і кнопка запуску повернулася в Windows 8.1. Windows 10 повертає меню «Пуск», хоча воно має дуже сучасний вигляд, тому здається, що з наступною версією все повернеться до нормального стану, чи не так? Ні. Після того, як ви закінчите вивчати нове меню «Пуск» у Windows 10, ви можете задуматися, де знаходиться панель Charms (введена в Windows 8 і дуже улюблена). Дуже коротка відповідь на це питання полягає в тому, що він зник, але не пропав. Ось що з цим сталося.

Панель Charms містить п’ять основних функцій; Пошук, обмін, пристрої, налаштування та перемикання на початковий екран Modern UI. Після повернення кнопки «Пуск» і меню «Пуск» Windows 10 більше не потрібна кнопка «Пуск». Додавання Cortana та панелі пошуку зводить нанівець необхідність мати функцію пошуку на панелі Charms. Нам залишаються параметри спільного доступу, підключення до пристроїв і швидкий перехід в налаштування.

  Як додати надійний репозиторій у PowerShell у Windows 10

Все це та багато іншого тепер повністю бере на себе новий Центр сповіщень у Windows 10. Перегляньте нижню частину панелі Центру сповіщень, і ви побачите більшість перемикачів, які раніше розміщувалися на панелі Charms, включаючи режим аеропорту, перемикач Wi-Fi , посилання на програму “Налаштування” і навіть посилання безпосередньо на налаштування місцезнаходження. Крім того, сюди переміщено параметри «Спільний доступ» і «Пристрої». Натисніть Розгорнути, щоб переглянути їх усі.

Панель пошуку Windows 10 і Cortana справді скасували потребу в функції пошуку на панелі Charms, але цей конкретний пошук був не просто загальносистемною функцією пошуку. Це також був контекстно-залежний пошук, і це те, чого не вистачає навіть у Центрі сповіщень. Контекстний пошук додатків не зник, він просто переміщений. Відкрийте програму та натисніть значок гамбургера у верхньому лівому куті. Виберіть опцію Пошук, щоб відкрити панель пошуку праворуч.

  Нове оновлення Windows 10 знову видаляє файли користувачів

Для цього пошуку за замовчуванням встановлено значення “Усюди”, але ви можете відкрити спадне меню і замість цього вибрати лише поточну програму для пошуку.

Нарешті, кнопка Налаштування виконувала одну дуже важливу функцію; вимикання ПК. Це також переміщено в меню «Пуск». Крім того, ви можете клацнути правою кнопкою миші кнопку «Пуск» і вибрати «Вимкнути» з контекстного меню.

Ось вам це; версія Windows, яка позбавлена ​​панелі Charms, але все ще пропонує вам усі наявні в ній функції.