Де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon?

Якщо ви керуєте будь-якою організацією, очікується, що вона матиме систему, яка дозволить вам мати мінімальну кількість систем і максимальний результат. Уявіть собі, що вам потрібно підключити окремий принтер до кожного ПК для отримання виводу або, навпаки, використовувати лише один ПК, який можна використовувати для друку документів. Обидві ситуації нікому не подобаються, тому в цій статті ми обговоримо кнопку WPS на принтері, яка дозволяє підключити принтер і використовувати його як загальний принтер для всіх ПК. Для цього вам потрібно добре розуміти кнопку та її функціональні можливості, щоб ви могли знати, як використовувати кнопку WPS на точці доступу Canon Printer для підключення до мережі. Отже, тепер виникає головне питання, де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon. У цій статті ми дізнаємося про використання кнопки WPS на принтері Canon для підключення до мережі, а також обговоримо методи підключення принтера до мережі за допомогою меню «Параметри» на принтері.

Де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon?

Принтер Canon оснащений кнопкою WPS, яка дозволяє підключити принтер до локальної мережі. Метод WPS, також відомий як метод натискання кнопки, — це метод підключення принтера Canon до точки доступу бездротового маршрутизатора або шлюзу. Кнопка WPS дозволить підключити принтер Canon до бездротової локальної мережі (WLAN) у будівлі. Кнопка WPS доступна на панелі та позначена значком бездротової мережі на кнопці. Ця кнопка надзвичайно корисна, якщо ви підключили всі пристрої в певній офісній будівлі до загальної мережі, і ви можете використовувати будь-який комп’ютер для друку файлу за допомогою того самого принтера.

Як налаштувати принтер Canon до мережі WLAN за допомогою кнопки WPS

Після короткого ознайомлення з відповіддю на питання про те, де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon, ви можете зрозуміти, як налаштувати принтер Canon для мережі WLAN. Існує два способи налаштувати принтер Canon на бездротову локальну мережу у вашій будівлі.

  Отримайте детальну інформацію про точки доступу та підключені пристрої

Спосіб 1: за допомогою кнопки WPS

Перший спосіб – це використання кнопки WPS на принтері Canon, а процес налаштування дуже простий. Все, що вам потрібно зробити, це активувати кнопки на пристроях, щоб дозволити пристроям автоматично підключатися до мережі.

1. Знайдіть розташування кнопки WPS на панелі принтера Canon.

Примітка. Якщо на вашому принтері Canon активовано кнопку WPS, на принтері Canon можна побачити, як індикатор Wi-Fi блимає.

2. Натисніть кнопку WPS на бездротовому маршрутизаторі протягом 2 хвилин, і ви побачите, що пристрої підключаються.

Примітка 1. Якщо ви не активували кнопку WPS на бездротовому маршрутизаторі протягом 2 хвилин, пристрої можуть не підключитися.

Примітка 2. Вимкніть з’єднання Wi-Fi на всіх непарних пристроях, поки ви налаштовуєте принтер Canon на маршрутизатор WLAN для швидкого підключення.

Якщо ваш принтер Canon не має кнопки WPS на панелі, ви можете дотримуватись параметрів цього методу, щоб підключити принтер Canon до мережі WLAN. Ви зможете отримати доступ до налаштувань WPS за допомогою наведених нижче параметрів, і ви зможете легко підключити принтер до мережі.

Варіант I: Використання кнопки ДОМУ

Першим варіантом є використання кнопки HOME на панелі принтера Canon. Якщо вас бентежить питання, де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon, ви можете скористатися цією опцією, щоб отримати доступ до налаштувань WPS на принтері Canon за допомогою кнопки HOME.

  Як знайти нову музику на Spotify

1. Увійдіть в меню налаштувань принтера за допомогою кнопки MENU на панелі принтера Canon.

2. За допомогою клавіш зі стрілками перейдіть до значка WLAN на екрані та натисніть ліву функціональну клавішу під клавішами зі стрілками, щоб вибрати його.

3. За допомогою клавіш зі стрілками на панелі принтера Canon перейдіть до налаштування бездротової локальної мережі на екрані налаштувань, а потім натисніть кнопку OK.

Примітка 1. Налаштування бездротової локальної мережі також може бути доступним як налаштування бездротової мережі або налаштування мережі на екрані.

Примітка 2. Індикатор Wi-Fi у нижній лівій частині панелі принтера блиматиме, коли ввімкнено бездротове підключення принтера Canon.

4. На екрані налаштування бездротової локальної мережі перейдіть на вкладку WPS (метод натискання кнопки) і натисніть кнопку OK, щоб вибрати параметр.

5. Натисніть кнопку OK на наступному екрані, щоб підтвердити вибір.

6. Натисніть кнопку WPS на бездротовому маршрутизаторі протягом 2 хвилин, щоб відбулося підключення.

7. Натисніть кнопку OK на принтері Canon протягом 2 хвилин, щоб підключити принтер до мережі бездротової локальної мережі.

Варіант II: за допомогою кнопки налаштування

Другим варіантом підключення принтера Canon до WLAN є використання кнопки «Налаштування» на панелі принтера Canon. Якщо ви не можете знайти відповідь на питання, де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon, але можете легко отримати доступ до налаштувань WLAN, які дозволять вам підключитися до бездротового маршрутизатора.

1. Натисніть кнопку Налаштування, позначену значком Інструменти на панелі принтера Canon.

2. Перейдіть до вкладки «Налаштування бездротової локальної мережі» на екрані та натисніть кнопку «ОК» у меню «Налаштування».

  Як тимчасово увімкнути режим «Не турбувати» на iPhone

3. Натисніть кнопку Стоп/Скидання на панелі принтера, виберіть параметр Стандартне налаштування Wireless LAN Setup, який відображається на екрані, і натисніть кнопку OK на панелі.

4. Перейдіть до певної мережі у списку доступних мереж на екрані та двічі натисніть кнопку OK.

Примітка. Якщо мережа не відображається, за допомогою клавіш зі стрілками виберіть на екрані опцію Шукати ще раз і натисніть кнопку OK.

5. Введіть парольну фразу безпеки на наступному екрані за допомогою цифрових клавіш на панелі принтера та натисніть кнопку OK.

Примітка. Натисніть клавішу *, щоб перемикатися між символами верхнього та малого регістру на цифровій панелі.

6. Натисніть кнопку OK, щоб завершити налаштування мережі Wi-Fi на принтері Canon.

Основна мета статті — обговорити спосіб використання кнопки WPS на принтері для підключення до бездротової локальної мережі в будівлі. Також детально описано положення кнопки WPS, яка дозволяє підключити принтер Canon до мережі. Ви можете використати цю статтю для використання кнопки WPS на точці доступу Canon Printer для підключення принтера як пристрою до точки доступу бездротового маршрутизатора або шлюзу. Будь ласка, скористайтеся розділом коментарів нижче, щоб повідомити нам про свої пропозиції та не соромтеся поставити свої запитання щодо кнопки WPS на принтері Canon.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися про те, де знаходиться кнопка WPS на принтері Canon. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати більше крутих порад і підказок, і залишайте свої коментарі нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.