Де зберігаються Google Photos і як їх знайти?

| | 0 Comments| 12:39 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Google Photos зберігає ваші завантажені зображення та відео на віддалених серверах даних у хмарі, дозволяючи вам отримати до них доступ із будь-якого смартфона, планшета чи комп’ютера.
  • Програма Google Photos може автоматично створювати резервні копії фотографій і відео, зроблених на пристрої Android або iOS.
  • Ви можете шукати та переглядати свої резервні копії фотографій Google на комп’ютері, увійшовши у свій обліковий запис Google на photos.google.com.

Google Photos — це чудовий спосіб створити резервну копію зроблених вами фотографій у хмарі, щоб мати до них доступ із будь-якого пристрою. Давайте дізнаємося, як переконатися, що у вас є правильні налаштування резервного копіювання, щоб синхронізувати фотографії та знайти їх пізніше.

Хмарне резервне копіювання

Коли ваші фотографії та відео синхронізуються з Google Photos, вони завантажуються у ваш обліковий запис Google у хмарі та зберігаються на одному з віддалених серверів даних Google. Ця міжплатформна служба дає вам доступ до них із будь-якого пристрою — смартфона, планшета чи комп’ютера — за умови, що ви ввійшли в той самий обліковий запис Google.

  Як налаштувати яскравість екрана на вашому iPhone або iPad

Це означає, що ви навіть можете видалити оригінальні зображення, зроблені на вашому пристрої, і зберегти копію онлайн. Однак зауважте, що хоча Google Photos відокремлено від вашого Google Диска, і до нього не можна отримати доступ з останнього, воно зараховується до загального обсягу пам’яті вашого облікового запису Google. Якщо вам не вистачає, ви можете видалити кілька фотографій чи відео або збільшити хмарне сховище Google для фотографій, Диска та Gmail.

Використання Google Фото на Android

Деякі телефони Android постачаються з попередньо встановленою програмою Google Photos. Якщо ні, ви можете завантажити його з магазину Google Play. Відкривши додаток Google Фото, ви побачите будь-які зображення, які ви вже зберегли в хмарі для свого облікового запису, навіть якщо вони зроблені на іншому пристрої.

Завантажити: Google Фото для Android (безкоштовно)

Якщо резервне копіювання Google Photos активовано, будь-які фотографії та відео, які ви знімаєте на свій телефон Android, автоматично синхронізуються з хмарою. Щоб переконатися, що службу резервного копіювання ввімкнено, торкніться зображення профілю у верхньому правому куті програми Google Фото. Якщо у вас кілька облікових записів на телефоні Android, переконайтеся, що це той, який ви хочете використовувати для Google Фото.

З’явиться спливаюча інформаційна панель. Тут, якщо ви бачите «Резервне копіювання вимкнено», торкніться опції «Увімкнути резервне копіювання», а потім торкніть «Увімкнути резервне копіювання», щоб підтвердити. Потім Google Photos почне синхронізувати фотографії вашого пристрою з хмарою, як показано на інформаційній панелі.

  Як скинути світлові панелі форм або елементів Nanoleaf

Якщо ви коли-небудь захочете вимкнути автоматичне резервне копіювання в Google Photos, торкніться свого зображення профілю, потім опції «Резервне копіювання», торкніться значка з трьома крапками (вгорі праворуч) і виберіть «Налаштування резервного копіювання». Потім натисніть перемикач Резервне копіювання, щоб вимкнути його. Прокручуючи вниз, ви також можете змінити якість резервного копіювання, чи використовувати мобільні дані для синхронізації та чи створювати резервні копії зображень із вибраних папок програм на пристрої.

Використання Google Фото на iPhone або iPad

Щоб переглядати всі фотографії та відео Google Photos на пристрої iOS, потрібно завантажити програму Google Photos для iPhone або iPad із App Store.

Завантажити: Google Фото для iOS (безкоштовно)

Відкривши програму, вам потрібно буде ввійти в обліковий запис Google, де зберігаються наявні зображення та відео Google Photos (якщо такі є). Якщо на вашому пристрої вже налаштовано обліковий запис Google (для Диска Google або Gmail), ви можете ним скористатися.

Після входу вам буде запропоновано створити резервну копію як [your name]. Торкніться його та виберіть, чи зберігати фотографії та відео в оригінальній якості, чи використовувати опцію заощадження пам’яті. Потім Google Photos почне створювати резервні копії ваших зображень із пристрою в обліковому записі.

  Як щодня отримати нові ілюстрації для шпалер для робочого столу

Якщо клацнути зображення профілю (вгорі праворуч), з’явиться інформаційна панель із сховищем облікового запису та резервними копіями елементів, які ви можете видалити з пристрою. Торкнувшись налаштувань Google Photos, можна відкрити додаткові параметри. Якщо ви коли-небудь захочете вимкнути автоматичну синхронізацію з Google Photos, торкніть «Резервне копіювання завершено», потім значок шестірні та перемкніть перемикач у положення «Резервне копіювання та синхронізація».

Доступ до Google Фото на комп’ютері

Ви можете отримати доступ до всіх ваших резервних копій фотографій Google на комп’ютері, відвідавши photos.google.com у веб-переглядачі та ввійшовши у свій обліковий запис Google. Це дає змогу завантажувати фотографії, а також створювати резервні копії зображень, що зберігаються на комп’ютері.

Використання комп’ютера також є найкращим способом пошуку старих зображень у Google Фото. Веб-програма може ідентифікувати людей, об’єкти та текст на ваших фотографіях, і це може допомогти вам швидко знайти потрібне зображення.

Знайдіть усі свої фотографії в Google Фото

Google Photos — чудовий спосіб створювати резервні копії фотографій і відео в Інтернеті та переглядати їх будь-де. Ви навіть можете шукати старі фотографії, які вважали втраченими, наприклад, коли оригінали були видалені з пристрою.