Де дивитися один день за раз, 4 сезон (повний посібник)

One Day at a Time — популярний американський ситком, заснований на однойменному серіалі 1975 року. Оригінальний серіал вийшов в ефір у 1975 році і тривав 9 років до 1984 року, а сучасне перезавантаження було випущено в 2017 році.

Один з виконавчих продюсерів оригінального ситкому звернувся до Sony Pictures Television через свою компанію Act III Productions, запропонувавши ідею переробити ситкому з латиноамериканською сім’єю в якості головних героїв серіалу.

Прем’єра оновленої версії «Один день за часом» відбулася на Netflix 6 січня 2017 року, і вона добре показувала три сезони на популярній потоковій платформі, поки її не припиняли, як і багато інших чудових телешоу.

Скасовано Netflix, відновлено Pop

Netflix оголосив про скасування серіалу 14 березня 2019 року, але через кілька місяців, 27 червня, Поп доніс чудову новину для шанувальників серіалу: шоу буде відновлено. Власне, «Один день за часом» було першим телешоу, яке відродили в телевізійній мережі.

В результаті майже через рік, 24 березня 2020 року, на «Поп» відбулася прем’єра четвертого сезону. Однак через пандемію COVID-19 у березні 2020 року виробництво фільму «Один день за часом» повністю припинилося.

У листопаді 2020 року Поп оголосив, що вони знову скасували серіал після четвертого сезону, і хоча Sony Pictures TV планувала купувати серіал, показ ситкому остаточно припинився в грудні 2020 року.

  Як вимкнути GPS на телефоні

Тож де це залишить нас? Якщо ви були шанувальником «Один день за раз», ви, напевно, не задоволені цими емоційними американськими гірками, які були еволюцією ситкому: скасовано, потім не скасовано, потім відкладено, а потім знову скасовано.

Де дивитися Один день за раз 4 сезон

1-3 сезони:

Якщо ви ще не бачили його досі, ви все ще можете дивитися «Один день за часом» на Netflix, але лише перші три сезони. Незважаючи на те, що Netflix скасував шоу, він все ще зберігає у своїй бібліотеці перші три сезони шоу, які були попередньо скасовані. Зараз.

Тому все, що вам потрібно зробити, — це зареєструвати обліковий запис Netflix (якщо у вас його немає) і відпочити! Недоліком є ​​те, що Netflix більше не пропонує пробну версію, тому вам доведеться придбати план підписки, щоб насолоджуватися всім, що він може запропонувати.

Варто зазначити, що оскільки «Один день за раз» — це американський ситком, він може бути недоступний у деяких країнах світу. Ми рекомендуємо попросити когось із ваших друзів або родичів перевірити, чи доступний серіал у вашій країні, перш ніж купувати план Netflix.

Якщо він недоступний у вашому регіоні, ви можете спробувати обійти геоблокування за допомогою VPN. Але ми дійдемо до цього всього за кілька хвилин.

Один день за раз, 4 сезон:

На жаль, ви не зможете дивитися четвертий і останній сезон One Day at a Time на Netflix, оскільки платформа втратила права на його трансляцію після скасування шоу. Проте ви можете безкоштовно транслювати четвертий сезон шоу на CBS, якщо ви перебуваєте на території США.

  Як зменшити анімацію робочого столу на Mac за допомогою функції «Зменшити рух».

Все, що вам потрібно зробити, це відвідати Сторінка «Один день за раз». на веб-сайті CBS і натисніть кнопку Дивитися зараз або виберіть певний епізод зі списку нижче. Якщо у вашому браузері встановлено блокувальник реклами, CBS не дозволить вам дивитися шоу, доки ви його не вимкнете.

Після того, як спонсорське повідомлення відобразиться, ситком має почати відтворюватися у вашому браузері. Ви також повинні помітити кілька вертикальних ліній на панелі відтворення епізоду, які вказують на час, коли реклама почне відтворюватися під час епізоду. Крім того, призупинення епізоду мінімізує програвач і натомість відображатиме оголошення, яке можна натискати на весь екран.

Це не зовсім зручно, але принаймні не потрібно платити за перегляд четвертого сезону, чи не так? Начебто, оскільки ви не зможете дивитися шоу, якщо зараз перебуваєте за межами США, як ми коротко згадували вище.

Однак ви можете використовувати VPN, щоб обійти географічні обмеження і дивитися 4 сезон One Day at Time на CBS без будь-яких обмежень. Ну, крім реклами, звісно.

Використовуйте VPN, щоб дивитися один день за раз

Якщо ви не можете дивитися «Один день за раз» через географічні обмеження, надійний VPN-сервіс, такий як NordVPN, може допомогти вам вибратися з цього маринування без значних зусиль. Вам просто потрібно встановити VPN на свій пристрій, вибрати сервер у США та насолоджуватися трансляцією шоу.

  Як стежити за контактом у Skype

NordVPN надає вам неймовірно високі швидкості з’єднання, що забезпечить плавне потокове відео без буферизації, захищаючи при цьому вашу конфіденційність, щоб ваше місцезнаходження в Інтернеті залишалося між вами та пристроєм, який ви використовуєте для доступу в Інтернет.

Ця послуга також забезпечує політику нульового реєстрації, подвійну VPN, яка відновлює ваше з’єднання вдруге для додаткового захисту, 256-бітове шифрування і навіть CyberSec, що є чудовим способом блокувати рекламу та домени з шкідливим програмним забезпеченням без використання спеціального інструмент.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN, якщо ви хочете дізнатися більше про цю послугу.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 2-річний план (знижка 68% – посилання нижче)
Більшість VPN-серверів з різними IP-адресами
До 6 одночасних підключень
Немає журналів і зашифрованих з’єднань для повної конфіденційності
Цілодобова підтримка в чаті.

Мінуси
Деякі сервери можуть бути повільними і ненадійними
Додатки можуть бути трохи громіздкими у використанні.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Як дивитися один день онлайн – ВИСНОВОК

Враховуючи всі обставини, якщо ви розчаровані тим, що Netflix скасував «Один день за раз» лише через три сезони, ви будете раді дізнатися, що ви можете дивитися четвертий сезон на CBS безкоштовно, але в ньому час від часу є реклама, і ви це можна зробити, лише якщо ви перебуваєте в США.

З іншого боку, ви можете додати до суміші VPN, який допоможе вам обійти будь-які несправедливі геообмеження, які виникають на вашому шляху, і транслювати четвертий сезон One Day at Time, незалежно від країни, в якій ви зараз перебуваєте.