Де взяти шаблони юридичних документів для вашого бізнесу?

Categories:

З огляду на те, як різні країни впроваджують власні політики, стає все важливішим мати законність свого бізнесу.

У минулому було багато випадків, коли підприємства потрапляли в проблеми через відсутність належних юридичних документів, і ви не хочете бути одним із них. Наявність юридичних документів гарантує, що ваш бізнес буде подалі від судових позовів або зайвих проблем на наступних етапах.

Проте будь-який генератор юридичних документів в Інтернеті не врятує вас від неприємностей, оскільки не кожен із них створюється ліцензованими адвокатами.

Хороша новина полягає в тому, що я склав список ресурсів, які допоможуть вам отримати бажані законні юридичні документи без необхідності з’ясовувати, що є справжнім, а що ні. 😎

Якщо це звучить цікаво, давайте зануримося прямо в це.

Юридичні шаблони

Універсальне рішення для безкоштовних юридичних форм США, Юридичні шаблони знімає біль під час створення юридичних документів. Ви можете створити свій за лічені хвилини, вибравши будь-який із їхніх понад 120 шаблонів. Все, що вам потрібно зробити, це відповісти на кілька простих запитань, і їхня система перетворить це на належний юридичний документ, після чого ви зможете підписати його та роздрукувати для використання.

Він має правові документи в різних категоріях, зокрема:

 • Формування нового бізнесу
 • Особиста власність
 • Управління майном
 • Позика/позика грошей
 • Бізнес з нерухомістю
 • Працевлаштування та ведення бізнесу

LegalTemplates довіряють понад 2 300 000 користувачів у всьому світі за їх дивовижні документи, ліцензовані адвокатами.

PandaDoc

Захистіть свої бізнес-інтереси за допомогою PandaDoc і їхня величезна бібліотека безкоштовних юридичних шаблонів. Одразу завантажте їх як PDF або імпортуйте в редактор документів PandaDoc, щоб швидше завершити роботу над ним.

Крім того, якщо ви не бажаєте використовувати готові шаблони, ви можете почати з нуля та створити форму відповідно до ваших уподобань. Існує можливість зберігати всі створені вами документи в бібліотеці PandaDoc, до якої можна отримати доступ і редагувати її в будь-який момент для вашої зручності.

  Знайдіть фільми за жанром, темою, місцем, періодом тощо

Ви можете почати абсолютно безкоштовно, скориставшись 14-денною безкоштовною пробною версією.

LegalZoom

Просто дайте відповідь на кілька простих запитань і LegalZoom автоматично створить для вас юридичний документ за лічені секунди. У ньому є багато різних типів документів, з яких ви можете вибрати, як-от поправка до угоди, лист про наміри та NDA працівника. Ви також можете переглянути їхній список категорій, якщо не можете знайти точну вимогу.

Після завершення налаштування шаблону ви можете миттєво завантажити, роздрукувати та отримати до нього доступ у будь-який час. Юристи підготували все, що ви знайдете на LegalZoom, щоб ви могли спокійно сидіти, знаючи, що працюєте над законними формами для свого бізнесу. Не може бути нічого більш впевненого, ніж це.

LawDepot

Оцінка 4,5/5 зірок на TrustPilot, LawDepot це центр безкоштовних юридичних документів, форм і контрактів, які можна миттєво налаштувати, завантажити та роздрукувати. За допомогою цього сервісу ви можете створювати такі документи, як:

 • Накладна на продаж
 • Кредитний договір
 • Договір оренди житла
 • Договір про консультування
 • Договір незалежного підрядника
 • Угода про конфіденційність
 • Договір про нерозголошення

І це не зупиняється на цьому. Таких є ще сотні й сотні, тож є високий шанс, що ви знайдете потрібний юридичний документ, форму чи договір. Просто скористайтеся їх панеллю пошуку, і все готово.

Перегляньте їх і станьте одним із 10 мільйонів користувачів.

Ракетний юрист

Окрім юридичних документів, які Ракетний юрист вже має, ви можете безпосередньо поставити їхнім адвокатам будь-яке запитання, яке може виникнути у вас щодо юридичних документів. Це особливо корисно, коли ви не впевнені, який юридичний документ вибрати та що до нього додати.

Крім того, важливо зазначити, що всі документи, які ви знайдете на Rocket Lawyer, можна налаштовувати, і ви можете вносити зміни скільки завгодно разів.

Ви можете спробувати безкоштовно протягом 7 днів, а потім вирішити оновити, якщо хочете. Однією з головних переваг оновлення є можливість керувати суперечками з вашими юридичними документами, не потребуючи жодних дій. Це означає, що ви можете дозволити їхньому адвокату за викликом відповідати від вашого імені.

  Як запобігти обриву кабелів зарядного пристрою вашого телефону

FormSwift

Був представлений на таких сайтах, як The Huffington Post, The Next Web і Forbes, FormSwift це дуже простий і зрозумілий сайт, який пропонує 100% безкоштовні юридичні документи. Насправді вам навіть не потрібно реєструватися. Просто виберіть потрібний документ, відредагуйте його та збережіть для друку у форматах Word і PDF.

У ньому є юридичні документи в таких категоріях, як бізнес, фінанси, нерухомість і людські ресурси, що досить чудово для безкоштовної послуги. І той факт, що всі документи були створені професіоналами з права та бізнесу, робить їхні послуги неймовірно важко ігнорувати.

Аводокс

Аводоки не має найбільшої бібліотеки юридичних документів, але вони постійно додають нові, щоб переконатися, що вона відповідає потребам кожного. Наразі ви можете вибрати з приблизно 14 різних документів, включаючи політику GDPR, політику конфіденційності, лист про наміри, угоду SaaS і NDA для стартапів.

Реєстрація безкоштовна, і ви отримуєте 3 документи для використання на місяць. Щоб використовувати більше, ви можете вибрати один із дуже доступних платних планів.

Своїми партнерами Avodocs є деякі з найбільших інтернет-компаній, такі як AWS, TechCrunch і HubSpot.

Юридичні договори

Ви можете переглядати різноманітні шаблони юридичних документів, розділені за купою категорій Юридичні договори. Просто виберіть один, дайте відповідь на кілька запитань, і юридичний документ буде готовий для завантаження та друку.

Весь процес займає кілька хвилин, тому вам не доведеться переглядати тонни сторінок, щоб завершити налаштування свого юридичного документа. Дуже приємна річ, яку я помітив на цьому сайті, полягає в тому, що він містить докладне пояснення кожного документа, щоб дізнатися більше про те, чому та коли він використовується в бізнесі.

Ви можете почати абсолютно безкоштовно.

Дократія

Сайт, де ви знайдете безкоштовні юридичні документи, створені та надані учасниками спільноти, Дократія це чудовий вибір, якщо ви не хочете витрачати гроші на даний момент.

  Найкращий спосіб упорядкувати електронні листи: просто заархівуйте їх

Швидкий пошук на їхньому порталі надасть вам масу юридичних документів з авторитетних джерел разом із соціальними доказами, які також дозволяють будь-які налаштування. Ви також можете зробити електронний підпис і безпечно зберігати їх.

Однак, оскільки це відкритий портал, вам все одно потрібно поговорити з адвокатом щодо документів, якими ви збираєтеся скористатися. Таким чином, ви не помилитесь у виборі відповідного документа.

Wonder.Legal це ще один простий сайт, який дозволяє безкоштовно створювати юридичні документи за допомогою багатьох шаблонів. Усі понад 280 доступних документів створені юристами та юридичними експертами та дозволяють вам повністю налаштувати їх відповідно до ваших потреб.

Щойно ви відповісте на кілька простих запитань, щоб створити свій персоналізований юридичний документ, ви зможете миттєво завантажити його для друку або цифрового використання.

документальний

документальний має багато безкоштовних і платних юридичних документів, які ви можете налаштувати та завантажити миттєво. Ви можете завантажити документи у форматах PDF, HTML, RTF і DOCX, що робить їх придатними для друку та цифрового використання.

Не забудьте перевірити ліцензії для кожного документа перед його завантаженням, оскільки всі вони мають різні, але прості ліцензії. Якщо ви не знайшли потрібний юридичний документ, ви можете заповнити форму «запит на шаблон», щоб повідомити їх про свою вимогу.

Висновок

На вищевказаних сайтах має бути достатньо можливостей для створення юридичних документів з максимальною легкістю. Усі вони мають безкоштовний план, який допоможе вам перевірити воду, перш ніж взагалі платити гроші.

Далі отримайте політику конфіденційності, згоду на файли cookie для вашого веб-сайту.