Де взяти чудові шаблони пропозицій, щоб завоювати клієнтів?

Сильна та переконлива пропозиція є одним із перших і найважливіших факторів у перетворенні потенційних клієнтів на потенційних клієнтів.

Незалежно від того, чи є ви фрілансером чи власником малого чи середнього бізнесу, пропозиції — це квиток до постійного потоку клієнтів і допоможуть вам процвітати в стабільному бізнесі.

Однак на початку підготовка вашої першої пропозиції може здатися складною. Мушу визнати, що це, можливо, не найцікавіша частина вашого бізнесу. Це може нагадати вам про ваше шкільне завдання, яке не було вашою улюбленою частиною навчання, але ви все одно повинні були його виконати!

Довірся мені; це на благо вашого бізнесу, як завдання були корисними для вашого навчання. Обидва потрібні, щоб допомогти вам у довгостроковій перспективі.

Крім того, сучасні досягнення спростили підготовку вашої пропозиції.

Це вірно!

Ви можете отримати доступ до шаблонів, які вважаються придатними для вашого бізнесу, і налаштувати їх для підготовки вашої пропозиції. І саме про це я й піду в цій статті.

Тож терпіть до кінця, щоб спростити весь процес підготовки пропозиції!

Але перед цим давайте поговоримо про те, що таке пропозиція і чому вона важлива.

Що таке пропозиція?

Письмова пропозиція, в якій переконливо та спеціально пристосована до потенційного клієнта пояснює продукти та/або послуги, можна назвати пропозицією.

Це структурований документ, який пропонує вирішення конкретної проблеми, з якою, можливо, зіткнувся ваш потенційний клієнт. Остаточний торговий документ зі стислим описом усієї цінності, запропоноване вашим рішенням для проблеми потенційного клієнта.

Видатна пропозиція може змінити гру під час участі в торгах на проект, демонстрації бренду, обміну досвідом, тематичним дослідженням тощо.

Види пропозицій

Попередня пропозиція

Це може бути у формі концептуального документа, офіційного документа або листа-пропозиції з коротким поясненням вашої пропозиції. Його мета полягає в тому, щоб повідомити, а також викликати інтерес у потенційних клієнтів до ваших продуктів/послуг.

Якщо клієнт/потенційний клієнт прийме вашу попередню пропозицію, він може офіційно надіслати запит на повну пропозицію, і ви зможете це зробити.

Офіційно запрошено

Його готують у відповідь на офіційний запит потенційного клієнта. Це також має бути детальний опис і належним чином структурований, щоб повідомити про конкретні рішення їхніх проблемних точок.

Офіційно запрошені пропозиції складаються у формі:

 • Запит на пропозицію (RFP)
 • Запит на котирування (RFQ)
 • Запрошення до участі в торгах (IFB)
 • Запит на інформацію (RFI)

Неофіційно запрошено

Вони подібні до офіційного збору пропозицій, але відрізняються тим, що інформація, надана тут, не є деталізованою без визначених цілей, методів чи результатів.

Цей тип пропозиції складається на основі розмови між постачальником продукту/послуги та потенційним клієнтом. Тут вас просто просять підготувати пропозицію без вказівок.

Незапрошені пропозиції

Це як холодні дзвінки, коли потенційний клієнт ніколи не просив вас надати пропозицію, але ви все одно надсилаєте її, щоб перетворити його на ваших потенційних клієнтів.

Це залежить від того, наскільки ви дослідили бізнес потенційного клієнта, його проблеми та те, як ви можете їх вирішити. Якщо все зроблено правильно, у вас є шанс перетворити їх.

Однак це також залежить від того, як вони бачать вашу пропозицію чи статус, хочуть вони цього в даний момент чи ні.

Чому пропозиції важливі для вашого бізнесу?

Ясність бачення

Пропозиції містять заяву про мету та місію. Тоді як заява про мету описує причину, чому ви підготували пропозицію, заява про місію визначає цілі вашого бізнесу.

Коли ваш потенційний клієнт побачить детальне пояснення цих двох аспектів, він зрозуміє, що ви достатньо дослідили їх, маєте цінне рішення під рукою та ідеально відповідаєте його вимогам.

Доказ вашої роботи

У своїй пропозиції ви також пояснюєте свої успішні бізнес-проекти та те, як ви допомогли своїм попереднім клієнтам.

Це забезпечує довіру та докази роботи, тому ваш потенційний клієнт отримує ще одну причину працювати з вами, знаючи, що ви можете йому допомогти.

Реалістичні плани та прогнози

Готуючи свою пропозицію, ви досліджуєте всі можливі виклики та засоби їх подолання. Ви отримуєте в режимі реального часу уявлення про те, які методи будуть найкращими та найефективнішими для вирішення цих завдань, долаючи важкі шляхи.

Отже, будь-які плани та рішення, які ви приймете, будуть реалістичними, а не просто словами, які намагаються переконати інших. Крім того, ви також можете робити прогнози щодо термінів, протягом яких ви зможете завершити свій проект.

Це працює в обох напрямках; ваші клієнти знатимуть, коли рішення надійде до них, і ви зможете відповідно планувати свої майбутні завдання після виконання їхніх.

Адреса ризику

Пропозиції також охоплюють ризики, пов’язані з проектами, такі як відповідність вимогам, порушення авторських прав, конкуренти, несподівані затримки, що впливають на час доставки, тощо.

У своїй пропозиції ви можете визначити, як мінімізувати такі ризики. Таким чином, ваш клієнт буде впевнений у своєчасному наданні послуг без будь-яких розбіжностей.

Отже, якщо ви впевнені, що пропозиція — це те, чого ви втрачаєте у своєму бізнесі, зараз саме час діяти.

Тепер наступне – написати хорошу пропозицію та сформулювати її так, щоб змусити потенційного клієнта подумати, що ви серйозно ставитеся до свого бізнесу та звертаєте увагу на кожну дрібницю. Це справляє позитивне враження та підвищує ваші шанси на конверсію.

  Musiex додає банер на основі жестів з елементами керування для відтворення музики [Jailbreak]

Тим не менш, ось кілька речей, які ви повинні включити у свою пропозицію:

 • Титульна сторінка
 • Покажчик або зміст
 • Резюме
 • Постановка проблеми
 • Пропоноване рішення та спосіб
 • Про ваш бізнес і проекти, над якими ви працювали
 • Ціноутворення
 • Правила та умови
 • Підпис

Ви можете найняти штатного автора для написання пропозиції для вашої компанії або найняти фрілансера для цього.

Крім написання, сила вашої пропозиції також полягає в її зовнішньому вигляді та презентації. Для цього ви можете отримати кілька професійних шаблонів пропозицій із згаданих нижче веб-сайтів і налаштувати їх так, як вам потрібно.

Роблячи це, ви можете заощадити свій час, підтримувати постійну ідентичність бренду та мінімізувати рівень стресу, оскільки вам не доведеться готувати його знову й знову.

Нарешті, давайте перевіримо ці ресурси, щоб отримати чудові шаблони пропозицій і залучити клієнтів.

Canva

Без нього важко уявити (цифрове) життя Canva.

(Ну, принаймні для мене!)

Від соціальних мереж, особистих карток і резюме до маркетингу та бізнесу, у Canva є шаблони для всього.

Його 68+ шаблонів пропозицій заощадять ваш час і багато зусиль, оскільки вам не потрібно створювати його з нуля. Ви можете створювати різні пропозиції, як-от маркетингові пропозиції, пропозиції щодо дизайну, пропозиції щодо проектів, пропозиції художніх виставок, пропозиції щодо ребрендингу компанії тощо.

Просто налаштуйте ці шаблони за допомогою чудового редактора перетягування від Canva, вибирайте з великої кількості елементів дизайну та експериментуйте, щоб відповідати проекту та вашому бренду.

PandaDoc

Укладайте угоди швидше та залучайте більше клієнтів, представляючи їх, щоб допомогти їм вибрати вас серед інших. Це легко, створюючи приголомшливі пропозиції з PandaDoc.

Ви можете вибрати з понад 100 шаблонів і створювати зовнішній вигляд наших пропозицій, які клієнтам важко ігнорувати. Типи пропозицій, якими ви можете скористатися тут, включають позаштатні пропозиції, бізнес-пропозиції, маркетинг, кадри, продукти/послуги, електронну комерцію, спонсорство, дизайн і розробку, продажі тощо.

Щоб допомогти вашій команді продажів швидко й легко створювати та надсилати якісні пропозиції, PandaDoc надає безкоштовні шаблони, які ви можете налаштовувати та над якими співпрацювати. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити шаблон у форматі PDF і зареєструвати свій обліковий запис PandaDoc. Ви можете імпортувати шаблон і розмістити його в редакторі.

Завершивши налаштування, збережіть документ і використовуйте його як завгодно.

JotForm

Підготуйте переможні пропозиції за допомогою шаблонів PDF JotForm за хвилини. Незалежно від того, чи хочете ви розробити проектну пропозицію, бізнес-пропозицію чи тендерну пропозицію, вони надають шаблони для різних потреб.

Їхні безкоштовні шаблони допоможуть вам створити пропозиції, що привертають увагу, що містять важливу інформацію про стратегію, цілі та бюджет. Налаштувавши їх, ви можете перетворити їх у PDF-файли для зручного представлення, презентації та друку.

JotForm дозволяє вам персоналізувати шаблони за допомогою свого комплексного редактора PDF, щоб змінювати кольори та шрифти, додавати логотип та інші поля форми. Він пропонує 23 безкоштовні шаблони, які можна використовувати як завгодно.

Пропонувати

Отримайте широку галерею красиво оформлених і професійно написаних шаблонів пропозицій від Пропонувати. Усі їхні шаблони можна повністю настроювати, що полегшує вам представлення ідентичності вашого бренду та прискорення угоди.

Якими б не були ваші потреби, просто завітайте на сайт Proposify, щоб отримати пропозиції майже всіх типів. Вони пропонують шаблони пропозицій для:

 • Бухгалтерські, фінансові, юридичні послуги та інвестиції
 • Реклама та маркетинг
 • Архітектура та дизайн інтер’єру
 • Брендинг і бізнес-консультації.
 • Кейтеринг, клінінгові послуги та миття під тиском
 • Комерційна оренда, будівництво, сантехніка, покрівля
 • Контент-маркетинг, цифровий маркетинг, SEO, Adwords і PPC
 • Корпоративна фотозйомка
 • Мобільний додаток для електронної комерції, HTML і iOS
 • Електротехнічні послуги та інжиніринг
 • Корпоративне програмне забезпечення та ІТ-послуги
 • Організація заходів та місце проведення заходів у готелі
 • Графічний дизайн, відеопродукція, аудіовізуальні засоби
 • Людські ресурси та нарахування заробітної плати
 • ОВК та страхування
 • Озеленення та боротьба зі шкідниками
 • Малярні та поліграфічні послуги
 • Управління проектами та майном
 • Зв’язки з громадськістю та спонсорство
 • SaaS і безпека
 • Підбір персоналу, навчання та коучинг керівників
 • Транспорт
 • Веб-дизайн, аудит або стратегія
 • WordPress і розробка веб-сайтів

Proposify дозволяє легко керувати пропозиціями в одній бібліотеці, і ви можете додавати теги, шукати та розміщувати ці файли в макеті. Це дозволяє онлайн-підписи та попередній перегляд, щоб уберегти клієнта від друку або проходження додаткових логінів і програмного забезпечення.

Ви можете відстежувати все, що стосується ваших надісланих пропозицій, як-от показники закриття, найпопулярніші розділи, час перегляду тощо. Ви можете синхронізувати свої пропозиції з інших програм, як-от CRM.

Lucidpress

Потенційний клієнт, з яким ви нещодавно спілкувалися, просив надати офіційну пропозицію?

Ви не знаєте, з чого почати підготовку пропозиції?

Спробуй Lucidpress!

Незалежно від того, чи створюєте ви це для своєї організації, своїх спонсорів чи потенційних клієнтів, правильний дизайн шаблонів пропозицій від Lucidpress може справді змінити ситуацію.

Вони дозволяють налаштувати їх усі, щоб ви могли створити унікальний і точно налаштувати його для свого цільового проекту. Вони також пропонують інструменти перетягування та скидання, які дають змогу миттєво розвивати свої навички проектування.

Усуньте ризики, пов’язані з випадковим переміщенням, розтягуванням або знебарвленням логотипу вашого бренду чи інших активів. Ви можете обмежити його, заблокувавши шрифти, логотипи, зображення, позиції тощо. Lucidpress пропонує понад 26 шаблонів для різних цілей, включаючи пропозиції щодо проектів, графічний дизайн, маркетинг, брендинг, продажі, веб-дизайн, відеопропозиції тощо.

Visme

Пропозиції створюють перше враження про ваш бренд у ваших потенційних клієнтів. Завдяки візуально вражаючим шаблонам, які пропонує Visme що все стає набагато простіше, ніж ви думали.

Перегляньте ці шаблони та відредагуйте їх, щоб підвищити цінність, вибравши з їхньої великої бібліотеки з приголомшливими стоковими зображеннями, щоб укласти угоду.

Крім того, що Visme спрощує процес редагування шаблонів, він також пропонує контроль конфіденційності ваших дизайнів. Використовуйте його будь-коли, оскільки він доступний у хмарі, додавайте медіафайли, публікуйте та діліться ними з будь-ким.

  Чи можуть веб-сайти бачити ваше фізичне місцезнаходження?

Пропонований

Почніть створювати дивовижні пропозиції з Пропонований і нехай ваші коефіцієнти конверсії злетять високо в небо!

Незалежно від того, чи хочете ви запропонувати свій бізнес, проекти, веб-дизайн, соціальні мережі, цифровий маркетинг, подорожі, графічний дизайн чи будівництво, Proposable допоможе вам. Це тому, що він пропонує шаблони в 44 різних вертикалях. Усі шаблони інтуїтивно розроблені з високоякісними зображеннями та елементами дизайну, які миттєво захоплюють очі.

Ви також маєте свободу додавати мультимедіа та відео безпосередньо до пропозицій для захоплюючої презентації. У пропозиції ви також вказуєте свою ціну. Для цього Proposable пропонує додаткові позиції, податки, знижки, додаткові якості тощо, щоб ви могли швидко представити ціни на свої продукти/послуги в зрозумілому та відшліфованому форматі.

Легко співпрацюйте зі своїми товаришами по команді над своїми пропозиціями, згадуючи їхні імена та передаючи права власності іншим учасникам, якщо потрібно. Укладайте угоди швидше завдяки електронному підпису, інтегрованому в шаблон вашої пропозиції. Проведіть своїх клієнтів через швидкий робочий процес прийняття, коли вам потрібно, щоб вони виконали необхідні дії щодо вашої пропозиції.

Перегляньте детальну аналітику, пов’язану з надісланими вами пропозиціями, і визначте взаємодію ваших клієнтів або потенційних клієнтів. Ви також можете ввімкнути сповіщення електронною поштою або текстові повідомлення в реальному часі, щоб бути в курсі ключових подій, наприклад переглядів пропозицій.

Proposable спрощує збір початкових платежів, дозволяючи вказати необхідну суму, у якій потенційному клієнту буде запропоновано здійснити платіж одразу після прийняття вашої пропозиції.

Venngage

Коли ви шукаєте ефективний шаблон пропозиції в Інтернеті, Venngage це хороший варіант. Це може допомогти вам створити чудову пропозицію щодо вашого ділового партнерства, фінансування проекту, залучення нових клієнтів тощо.

Завдяки Venngage вам не потрібно йти на компроміс із якістю, навіть якщо у вас обмежений бюджет чи час. У вашому розпорядженні є величезна бібліотека зі 100% настроюваними шаблонами, до яких ви можете отримати доступ будь-де. Полотно вільної форми Venngage дозволяє легко переміщувати заголовки, зображення, тексти та інші елементи, щоб ви могли створити ідеальний макет.

Додайте діаграми, знімки екрана, фотографії, значки та виберіть їхню бібліотеку візуальних елементів. Ви також можете завантажити власні зображення та додати свій логотип для легкого брендування. Venngage дозволяє завантажувати пропозиції у високоякісному форматі PNG або PDF. Ви також можете оптимізувати його для друкованого або цифрового розповсюдження.

Бідскетч

Надсилайте пропозиції професійного вигляду, налаштовуючи високоякісні шаблони Бідскетч. Це дає вам можливість використовувати власні дизайни CSS/HTML або їхні вбудовані шаблони.

Кожен із шаблонів, які вони надають, складається з вишуканих кольорів, і ви можете експортувати налаштовані шаблони в PDF для надсилання. Заощаджуйте години свого часу, повторно використовуючи дизайн, вміст і оцінку цін. Bidsketch дає вам можливість вставляти відео та зображення, щоб ваші клієнти могли переглядати їх онлайн.

Збільшення продажів додаткових товарів або послуг є розумною маркетинговою стратегією, і Bidsketch допомагає вам це зробити, дозволяючи позначити комісію як опцію. Таким чином, під час перегляду вашої пропозиції ваші клієнти можуть вибрати, чи хочуть вони прийняти її чи ні. Це також дозволяє розміщувати спеціальні повідомлення, які з’являються, коли потенційний клієнт схвалює вашу пропозицію.

На додаток до цього вони отримують можливість коментувати або взяти його PDF, цифровий підпис, запит на депозити та інші вказівки. За допомогою Bidsketch ви можете використовувати домен своєї компанії, наприклад, offers.companyname.com. Таким чином, ваші потенційні клієнти можуть бачити URL-адресу вашої компанії кожного разу, що встановлює послідовність вашого бренду.

Отримуйте сповіщення, коли потенційний клієнт переглядає вашу пропозицію та коментує її, а також ви можете перевірити її статус схвалення. Bidsketch повністю відповідає міжнародним і американським законам про електронний підпис. Вони також архівують і захищають ваші підписані пропозиції, тому ніхто їх не втручає. Він сумісний із такими інструментами та програмами, як Zapier, Salesforce, Docsketch, Harvest тощо.

Adobe Spark

Розробіть бажані пропозиції за допомогою Adobe Spark за хвилини. Це потужна дизайнерська платформа, де ви можете повністю контролювати свої проекти та використовувати її БЕЗКОШТОВНІ шаблони для редагування.

Цей інструмент не лише забезпечує професійні результати, але й простий у використанні. Весь процес тут заснований на клацанні, що не вимагає від вас навичок програмування чи графічного дизайну. Пограйте з Adobe Spark, і ви легко освоїте інструмент та основи його дизайну.

Кожна зміна, яку ви вносите під час редагування вашої пропозиції, може бути автоматично оновлена, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ви загубитесь. Він пропонує близько 50 шаблонів пропозицій високої якості та охоплює різні категорії, як-от дизайн, бізнес, маркетинг, громадське харчування, дизайн інтер’єру, дослідження, рекламна стратегія, ландшафт тощо.

Кращі пропозиції

Отримайте шаблони пропозицій, орієнтованих на конверсію Кращі пропозиції які говорять від імені вашого бренду. Вони розробили свій редактор надзвичайно простим, що робить створення пропозиції швидким і безпроблемним завданням.

У їхній бібліотеці ви отримуєте понад 100 настроюваних шаблонів, які охоплюють різні галузі. Просто перегляньте категорії, щоб вибрати те, що ви шукаєте. Усі їхні шаблони розроблено з використанням найкращих галузевих практик для кращих результатів.

Які б дизайни ви не створили, ви можете зберегти їх у їхній величезній бібліотеці та використовувати, коли забажаєте, одним клацанням миші. Крім того, ви також можете переглянути ефективність своїх пропозицій. Зверніть увагу на аспекти брендингу, включивши свій логотип, фірмовий шрифт і кольори.

Надайте своїм пропозиціям спеціальні домени, щоб вони виглядали як частина вашого веб-сайту, і додайте зображення та вміст, які ви бажаєте. Зв’яжіться зі своїми потенційними клієнтами в потрібний час за допомогою передової аналітики та миттєвих сповіщень. Ви також можете отримувати сповіщення електронною поштою, коли потенційний клієнт відкриває, підписує, друкує або пересилає вашу пропозицію.

  Як налаштувати сповіщення для певних електронних листів у Outlook

Розумно встановлюйте ціни на свої продукти/послуги за допомогою таблиць і вибирайте різні функції виставлення рахунків відповідно до ваших вимог, наприклад:

 • Періодична плата за виплату або підписку раз на місяць, квартал або рік
 • Кількості для кількох позицій, які ви стягуєте одночасно, наприклад, для тренінгів
 • Закріплення для збільшення продажів, тобто шляхом додавання додаткових товарів для потенційних клієнтів

Додайте електронний підпис, який має юридичну силу в усьому світі. Інтегруйте постачальників платіжних послуг, таких як PayPal, GoCardless і Stripe. Ви також можете інтегрувати свою улюблену програму для живого чату, як-от PureChat, Tawk, Drift або Crisp, щоб відповідати на запитання та занепокоєння ваших клієнтів.

Наразі він доступний понад 22 мовами та підтримує мультивалютність, а також міжнародні податки.

Практикуйте запалювання

Практикуйте запалювання має все необхідне для створення чудових пропозицій і оптимізації їх, щоб швидше надсилати потенційним клієнтам і укладати угоди. Це дозволяє автоматично створювати повністю відповідний лист про зобов’язання та контракти, що супроводжують ваші пропозиції.

Ви можете відстежувати свої нерозглянуті пропозиції, щоб ваша команда могла стежити за ними, отримувати нові сповіщення в режимі реального часу та вживати заходів, коли у вас ще буде час. Practice Ignition спрощує процес виставлення рахунків на основі повторюваних послуг, 50/50 після завершення, авансу після прийняття або просто цитати.

Використовуйте цифрові підписи, уникайте кредитних або дебетових карток і дозволяйте своїм клієнтам коментувати пропозицію для отримання відгуків. Навіть після того, як сфера вашої роботи зміниться, з’явиться потреба додати іншу послугу або внести будь-які інші зміни; вам не потрібно починати спочатку. Просто внесіть кілька змін до наявних пропозицій, і готово.

Свіжі пропозиції

Укладіть угоду швидше й обійдіть конкурентів, використовуючи приголомшливі шаблони пропозицій by Свіжі пропозиції. Усі шаблони можна на 100% редагувати, щоб створити унікальний вигляд, яким захоплюватимуться ваші клієнти.

Вони надають точну аналітику та статистичні дані щодо ваших пропозицій, де ви можете бачити всю взаємодію, як-от час перегляду, переглянуті сторінки, кількість переглядів кожної сторінки тощо. Відстежуйте показники продажів на основі загальної кількості надісланих пропозицій, кількості прийнятих і дохід від них; все в одному місці на інтерактивній інформаційній панелі.

Використовуйте редактор перетягування, отримуйте сповіщення, повторно використовуйте вже розроблені елементи або змінюйте деякі зміни. Додайте різні елементи дизайну, таблиці цін, зображення та відео, онлайн-підписи, списки розділів тощо. Сприяйте кращим розмовам за допомогою коментарів і повідомлень і завантажуйте необхідні документи.

За допомогою Fresh Proposals ви можете встановити новий субдомен і використовувати Email Composer Studio для створення шаблонів електронної пошти для надсилання пропозицій, подяки або нагадування про вашу пропозицію. Надішліть безпечне посилання на пропозицію, яке може переглядати лише ваш клієнт.

Цитата Ролик

Цитата Ролик працює на основі PandaDoc і пропонує прості у використанні та зручні шаблони пропозицій. Він автоматизує весь процес через зручний інтерфейс із багатьма функціями та полями.

Просто виберіть бажаний шаблон, заповніть необхідний вміст і натисніть «Надіслати». У ньому є близько 36 шаблонів, які можна використовувати від таких галузей, як бухгалтерський облік, будівництво, спонсорство, прання, архітектура, онлайн-репетиторство, управління нерухомістю та встановлення сонячних панелей до маркетингу, веб-дизайну та розробки та багато іншого.

Template.net

Розпочніть свій проект, надіславши їм вишукано розроблену пропозицію, створену з Template.net.

У них є близько 516 шаблонів, включаючи безкоштовні та платні, які можна повністю редагувати, щоб ви могли продемонструвати свою творчість і принести додому нові пропозиції.

Якщо ви хочете отримати доступ до його платних шаблонів, ви можете вибрати:

 • Pro за 8 доларів США на місяць або
 • Pro Plus за 16 доларів США на місяць

Поради щодо налаштування шаблону пропозиції

Знайти чудовий шаблон пропозиції, мій друже, — це перша половина повної роботи. Наступна половина залежить від того, як ви налаштуєте його, щоб зробити його унікальним, але захоплюючим залежно від типу проекту.

Отже, ось кілька порад, які ви можете застосувати:

 • Який би інструмент ви не використовували, переконайтеся, що ваш потенційний клієнт може переглядати та підписувати з будь-якого смартфона, комп’ютера чи планшета.
 • Скажіть їм, що робить вас кращими за ваших конкурентів. Не соромтеся демонструвати свій досвід, сертифікати, відгуки, портфоліо тощо та презентуйте їх розумно.
 • Завжди звертайте увагу на узгодженість брендингу з однаковим логотипом, кольором і шрифтом.
 • Помістіть свою ціну у вигляді таблиці, що полегшить її оцінку та обробку.
 • Ніколи не захаращуйте речі. Зберігайте його чітким, але повним інформації, розміщеної в потрібних місцях.
 • Використовуйте високоякісні зображення та елементи дизайну, а також читабельні шрифти.
 • Зберігайте тон офіційний, але розмовний, тому що ви маєте справу з людьми, а не з роботами… поки що!

Висновок

Конкуренція є жорсткою, і вам потрібно зробити все можливе, щоб виділити свій бізнес серед натовпу. Таким чином, використовуйте згадані вище шаблони пропозицій, щоб спростити процес розробки вашої пропозиції та надати їй стильного, але професійного вигляду.

Просто виберіть шаблон і почніть налаштування. І не забудьте ознайомитися з рішенням електронного підпису, щоб підписувати документи в електронному вигляді.