Детальний огляд TikTok Downloader

TikTok є одним із найбільш швидкозростаючих брендів із понад 689 мільйонами активних користувачів щомісяця станом на січень 2021 року.

TikTok, запущений у 2016 році, є платформою для обміну відео в соціальних мережах, створеною китайською компанією ByteDance. Це платформа, на якій можна знайти різноманітні відео з різних жанрів, як-от комедія, танці, освіта тощо. Тривалість відео коливається від 15 секунд до 3 хвилин.

Якщо ви хочете зберегти свої смішні чи розважальні відео, завантажені на TikTok, є чудовий інструмент, запущений кілька місяців тому – Qoob Clips. Я хотів зберегти деякі відео, тож спробував цей інструмент і знайшов його корисним.

Qoob Clips дозволяє зберігати відео TikTok із приватного чи публічного облікового запису та насолоджуватися ними пізніше. Базуючись на своєму досвіді використання, я хотів поділитися своїм оглядом Qoob Clips.

Ось іде! 👇

Кліпи Qoob: що це?

Кліпи Qoob це розширений інструмент для перегляду та збереження вмісту облікових записів TikTok. Ви можете зберігати музику та відео як з приватних, так і з загальнодоступних облікових записів TikTok. Крім того, ви можете створити резервну копію свого облікового запису TikTok, стежити за стрічками інших користувачів і підписуватися на інші профілі, використовуючи його.

Цей масовий завантажувач TikTok для настільних комп’ютерів чудово підходить, якщо ви любитель коротких відеокліпів, які розважають вас у будь-який час, коли ви хочете їх переглядати офлайн. Він поставляється з розширеними функціями, якими можна користуватися в зручному для користувача інтерфейсі.

Просто завантажте, встановіть, увійдіть у свій обліковий запис TikTok і почніть зберігати свій улюблений вміст у високій якості.

Які його особливості?

Існує причина, чому Qoob Clips називають розумним інструментом. Він має розширені функції, необхідні для створення магії з вашими обліковими записами TikTok. Давайте дізнаємося, які всі функції він пропонує та чим вони корисні.

Збереження контенту з TikTok

Qoob Clips дозволяє зберігати весь потрібний вміст з облікового запису TikTok одним клацанням. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ім’я користувача або хештеги TikTok і насолоджуватися відео офлайн, не чекаючи підключення до Інтернету.

Збереження субтитрів до відео TikTok

Ви можете зберегти оригінальні підписи до відео з облікового запису TikTok. Ви можете переглянути субтитри до відео в додатку, навівши курсор на завантажене відео TikTok. Потім скопіюйте ці підписи та збережіть їх у будь-якому місці.

Ви можете зберігати відео з цікавими завданнями TikTok та інший вміст за допомогою хештегів. Вони дозволяють зберігати їх у форматі MP4, а також у високій якості до 720p. Для цього введіть відповідний хештег у поле пошуку, щоб знайти пов’язані відео, які ви хочете зберегти.

Масове збереження вмісту TikTok

Так, це можливо з Qoob Clips, де ви можете масово зберігати весь вміст, опублікований в обліковому записі TikTok. Окрім цього, ви також можете зберегти аватари користувача TikTok. Це допоможе вам визначити, хто є автором цього відео.

  Як отримати більше підписників і шанувальників у TikTok

Ця функція дуже допоможе вам, якщо ви тривалий час стежите за користувачами TikTok і любите всі їхні відео. Ви можете зберегти весь їхній вміст за один раз і переглядати його, коли захочете дізнатися, надихнутися чи з будь-якою іншою метою.

Автоматичне збереження нових відео

Ця чудова функція дозволяє зберігати всі нові відео, опубліковані в профілі TikTok, і хештеги. Усі ці нові публікації будуть збережені автоматично, щойно творці завантажать їх у TikTok. Отже, щоразу, коли ви відкриваєте завантажену папку, ви можете переглядати збережені там нові публікації та насолоджуватися ними.

Вибіркове збереження відео

Якщо ви не хочете, щоб відео зберігалися автоматично, ця функція буде вам у пригоді. Ви можете переглянути відео, а потім вибрати відео, яке потрібно зберегти. Але якщо ви хочете зберегти їх масово, ви можете встановити деякі конкретні часові обмеження з календаря в додатку та завантажувати відео лише в цей проміжок часу.

Створіть резервну копію свого облікового запису TikTok

Платформи соціальних медіа можуть забанити будь-кого в будь-який час, якщо вони виявлять у вас підозрілу чи будь-яку іншу діяльність, яка може порушувати їхні положення та умови. І якщо це станеться, ви можете втратити всі дані, збережені або створені після того, як витратили на них години. Тому не забудьте створити резервну копію свого облікового запису, щоб захистити свої цінні дані.

Для цього Qoob Clips допомагає створити резервну копію всього вмісту вашого облікового запису TikTok на вашому комп’ютері в автономному режимі. Просто введіть свій ідентифікатор TikTok у поле пошуку та збережіть свій вміст незалежно від вашого плану Qoob Clips.

Майбутні функції

Окрім зазначених вище наявних функцій, найближчими днями Qoob Clips включатиме ще деякі функції. Це включає:

  • Завантаження відео про музику: ввівши назву пісні, ви зможете зберегти всі відео з цією піснею в TikTok. Таким чином ви зможете відстежувати виклики та які пісні користуються великим попитом.
  • Приватне та рекомендоване завантаження відео: за допомогою цього інструменту ви збережете рекомендовані відео на TikTok. Крім того, ви можете завантажувати відео своїх друзів у TikTok із приватними акаунтами.
  • Зміна місця розташування: ця розширена функція допоможе людям, які не можуть користуватися TikTok через бар’єри місцезнаходження. Ви можете використовувати їхній проксі-сервер у додатку, щоб змінити своє розташування/регіон TikTok і встановити для нього будь-яке інше місце чи країну, де це дозволено використовувати. Таким чином, ви зможете без проблем користуватися TikTok.
  • Завантаження окремих відео: якщо ви не любитель масових завантажень, ця функція стане для вас полегшенням. Ви можете зберегти одне відео на TikTok одночасно, вставивши посилання на відео в потрібне поле та зберігши відео на своєму комп’ютері.

Qoob Clips: системні вимоги

Тепер, коли ви знаєте про Qoob Clips та його функції, давайте дізнаємося його системні вимоги, щоб легко використовувати його на своєму комп’ютері.

Qoob Clips без проблем працює на настільних комп’ютерах. Він підтримує macOS 10.13 або новішої версії, Windows 7 або новішої версії та Ubuntu 18.04 або новішої версії (64-розрядна). Отже, переконайтеся, що ваш робочий стіл має одну з цих системних конфігурацій, щоб завантажити та встановити інструмент на ньому.

  Що таке стрічки Instagram і чи це клон TikTok?

Кліпи Qoob: як почати

Почати роботу з Qoob Clips легко, незалежно від того, який робочий стіл ви використовуєте – Linux, Mac або Windows. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити інструмент на свій пристрій, перейшовши на офіційний сайт Qoob.

Далі перейдіть на сторінку «завантаження», щоб знайти кліпи Qoob і кнопку для їх завантаження. Просто виберіть свою операційну систему зі спадного меню. Ви можете скористатися 32- або 64-розрядним онлайн- або офлайн-інсталятором Windows. Або виберіть офлайн-інсталятор Ubuntu або macOS і почніть завантажувати програму.

Після успішного завантаження встановіть програму на свій комп’ютер і відкрийте Qoob Clips. Тепер введіть свої облікові дані для входу в TikTok, знайдіть свій обліковий запис і перегляньте профілі та вміст інших.

Кліпи Qoob: як ним користуватися?

Як і інша їхня пропозиція – Qoob Stories – вони також зберегли простий і зрозумілий інтерфейс користувача для Qoob Clips. Фон простий, кнопки виділені рожевим. Усі функції прості у використанні, є велике поле пошуку, де можна знайти облікові записи.

Відкривши програму, у вас є два варіанти: використовувати її безкоштовно або оновити, сплативши символічну плату. Почніть із безкоштовного плану, яким ви можете користуватися будь-які дні.

Але якщо ви хочете вивчити більше функцій або ваші вимоги перевищують безкоштовний план, ви можете оновити його та отримати ліцензію.

Активація ліцензії:

Коли ви оновили свій обліковий запис з безкоштовного на будь-який із платних планів, настав час активувати вашу ліцензію. У меню «Інструменти» ви можете знайти опцію активації свого плану. Коли ви натискаєте на нього, він запитає ваш ліцензійний ключ. Просто введіть його та активуйте ліцензію. Таким чином ви можете розблокувати багато розширених функцій, щоб робити багато інших речей.

У головному вікні Qoob Clips ви можете знайти поле пошуку вгорі. Тут введіть будь-який параметр пошуку, наприклад:

  • Ім’я користувача: Ввівши ім’я користувача TikTok, ви можете шукати профілі та переглядати їхній вміст.
  • Хештег: Якщо ввести знак # і слова, які описують те, що ви хочете шукати, ви побачите відповідні публікації та облікові записи.

Таким чином Qoob Clips відображатиме всі пов’язані облікові записи, публічні чи приватні. Тепер ви можете вибирати публікації для перегляду та завантажувати ті, які вам подобаються, масово або одну за одною у бажаному форматі та високій якості.

Як завантажити медіа:

Коли ви знайдете профіль TikTok або хештег із відео, які вам подобаються, угорі ви побачите кнопку завантаження рожевого кольору. Натисніть і почніть завантаження без проблем. Крім того, коли ви побачите результати, ви можете натиснути відео та відкрити його в програвачі за замовчуванням.

Крім того, якщо ви хочете знайти відео на робочому столі, наведіть курсор на нижній правий кут будь-якого відео та натисніть значок із трьома крапками. Тепер ви можете переглядати відео прямо на робочому столі або в TikTok.

Крім того, є інші варіанти перегляду відео в Twitter або Facebook. Крім усього цього, ви також можете скопіювати посилання на відео та його підпис і вибрати підписку на автора цього відео в Qoob Clips, навіть якщо ви не підписалися на нього у своєму профілі TikTok.

  Як створити списки відтворення в TikTok

Qoob Clips також спростив утримання вашої інформаційної панелі в чистоті, видаливши з неї завантажений вміст, натиснувши кнопку «Видалити», яку можна знайти на піктограмі з трьома крапками. Використання цього параметра не призведе до видалення файлів завантаження на вашому комп’ютері, тому не хвилюйтеся!

Якщо для облікового запису з великою кількістю вмісту завантаження займає трохи більше часу. Просто дайте йому завантажитися, поки ви п’єте каву. Крім того, коли ви завантажуєте відео, ви можете вказати деякі параметри.

Крім того, у вас є можливість або автоматично зберігати відео TikTok, або переходити до одного, що є функцією, яка з’явиться в майбутньому. Ви можете призупинити або відновити відео під час завантаження, щоб краще контролювати їх. Ви також можете завантажувати відео на основі бажаного формату MP4 або HD з роздільною здатністю до 720p.

Ціноутворення

Qoob Clips пропонує три тарифні плани на вибір:

  • Стартер: підходить для початківців, які хочуть спробувати, як працює Qoob Clips, цей план абсолютно безкоштовний для використання. З цим планом не пов’язано жодних хитрощів чи пробних періодів, і ви можете користуватися ним скільки завгодно довго.

Однак він оснащений основними функціями, такими як 2 профілі або хештеги TikTok і 50 завантажень відео щодня, що, на мою думку, дуже корисно для одноразового використання.

  • Особисті: чудово підходить для особистого користування, цей план чудово підходить для вас, якщо ви хочете скористатися більшою кількістю функцій базового плану. Ви отримуєте деякі розширені функції, які роблять Qoob Clips надпотужним інструментом для TikTokers або ентузіастів TikTok.

Цей план дозволяє 10 користувачам TikTok або хештегам, 500 завантажень відео щодня, автоматичне завантаження нових публікацій і відсутність реклами. Це коштує 10 доларів на місяць.

  • професійний: цей план найкраще підходить для ділового та офіційного використання. Це надає повний преміум-доступ до всіх розширених функцій Qoob Clips.

Це включає завантаження необмеженої кількості облікових записів або хештегів TikTok, необмежену кількість щоденних завантажень відео, експорт субтитрів і URL-адрес відео, автоматичне завантаження нових відео, комерційний дозвіл на використання та відсутність реклами. Це коштує 30 доларів на місяць.

Висновок: чи варто Qoob Clips? 👨‍⚖️

На мою думку, так, Qoob Clips є корисним інструментом. Від інтерфейсу до функціональності мені сподобалося. Він має всі потужні функції, необхідні для гри з TikTok. Ви можете швидко розпочати роботу без будь-яких турбот і використовувати її, навіть маючи незначні технічні навики. Якщо ви знаєте, як користуватися платформою соціальних медіа, у вас не виникне труднощів у її використанні, що, я думаю, роблять усі сьогодні.

Отже, завантажте цей потужний завантажувач відео TikTok. Виберіть тарифний план відповідно до ваших потреб і насолоджуйтесь відео в режимі офлайн на комп’ютері.