Детальний огляд програми завантаження Instagram

Instagram — це популярна платформа соціальних медіа з мільйонами активних користувачів. Це дозволяє ділитися фотографіями та відео через дописи, історії в Instagram, IGTV, Reels і Highlights. Ви можете переглядати вміст, який інші залишають у своїх профілях, і спілкуватися з людьми.

Instagram – це місце, де ви можете знайти людей з різних країн і культур, від знаменитостей до впливових осіб і особистих користувачів до брендів. Ось чому незалежно від того, ким ви є, ви можете приєднатися до нього та ділитися своїм вмістом зі світом для особистого використання або рекламувати свої продукти та послуги.

Це пояснює, чому Instagram є улюбленою платформою для творчих людей, маркетологів, фотографів, творців контенту та інших. Це зробило наше життя більш захоплюючим, завдяки щоденному розміщенню різного вмісту для мільйонів.

Однак, якщо ви хочете завантажити своє відео, це неможливо в додатку. Хоча ви можете зберегти його в Instagram і переглянути його (якщо публікація все ще існує), це не дозволяє завантажити його офлайн на вашому пристрої.

Тут вам можуть допомогти історії Qoob. Ви можете завантажувати дописи, що містять відео та фотографії, а також усі ці підписи, основні моменти, історії тощо безпосередньо на свій комп’ютер і переглядати їх, коли завгодно.

Здається захоплюючим?

Ну, мені це вдалося. І тому я хочу поділитися своїм досвідом використання Qoob Stories у цьому огляді. Сподіваюся, вам теж буде корисно.

Qoob Stories: що це?

Мені випала нагода спробувати свої руки Історії Qoob – потужний інструмент, який допомагає завантажувати та переглядати всі види медіафайлів Instagram, включаючи фотографії та відео. Він оснащений унікальними функціями, зберігаючи вашу конфіденційність і безпеку. Крім того, це розумний засіб перегляду історій для Instagram, корисний для перегляду та збереження історій і основних моментів із приватних і публічних облікових записів Instagram.

Просто введіть ім’я користувача Instagram, отримайте доступ до всіх історій, фотографій і відео та завантажте їх у високій якості.

Ще одна річ, яка мені сподобалася в Qoob Stories, це те, що можна автоматизувати процес завантаження. Ви можете легко додати обліковий запис у Qoob Instagram Story Viewer або Downloader. Далі почнеться автоматичне завантаження медіа з облікового запису безпосередньо на ваш пристрій.

Які його особливості?

Існує так багато завантажувачів Instagram, але Qoob Stories виділяється. Набір його функцій є суттєвим фактором, який цьому сприяє. Отже, давайте розглянемо його функції та наскільки вони корисні.

Перегляд і завантаження Instagram Stories анонімно

За допомогою Qoob ви можете переглядати та завантажувати Instagram Stories анонімно з приватних і публічних облікових записів. Отже, якщо ви не хочете, щоб люди знали, що ви бачили їхні історії та основні моменти, ця функція для вас.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити та встановити Qoob Stories на свій комп’ютер і відкрити його. Введіть ім’я користувача, хештег або місцезнаходження в Instagram, щоб переглянути історії та завантажити ті, які вам подобаються, або всі.

  Як визначити, хто першим переглянув вашу історію в Instagram

Завантаження фотографій і відео з Instagram

За допомогою цього інструменту ви можете легко завантажувати високоякісні фотографії та відео з облікових записів Instagram. Qoob підтримує такі популярні формати, як PNG, JPEG, MP4 тощо, тож ви можете вибрати бажаний формат для завантаження.

Процес подібний до того, як ви завантажуєте та переглядаєте Історії. Введіть місцезнаходження, ім’я користувача або хештег і почніть завантажувати відео чи зображення, натиснувши «підписатися».

Перегляд стрічки Instagram без реклами

Ніхто не любить рекламу, яка заважає вам дивитися щось цікаве або гортати публікації у вашій стрічці Instagram. Ці моторошні рекламні пости, які з’являються нізвідки, вас дратують. Не хвилюйтеся; Qoob Stories допоможе вам насолоджуватися чистою стрічкою Instagram без реклами. І я не можу перестати любити це!

Автоматичне завантаження нового вмісту

Тепер ця функція також є тим, що мені подобається в Qoob. Це дозволяє завантажувати весь поточний і майбутній вміст з облікового запису Instagram. Так, вам не обов’язково вибирати вміст для завантаження; це можна зробити автоматично.

Незалежно від того, які нові публікації чи історії публікує обліковий запис, ви можете відразу завантажити їх на свій комп’ютер. Виберіть, чий вміст ви хочете завантажити з Instagram, і додайте ці облікові записи безпосередньо в Qoob Stories IG Viewer. І почнеться автоматичне завантаження всього поточного та майбутнього вмісту з цього облікового запису.

Ця функція буде корисною, якщо ви хочете контролювати завантаження вмісту. Використовуючи це, ви можете швидко завантажити вибраний вміст, який вам подобається, включаючи відео, фотографії, основні моменти, збережені публікації, історії та публікації з тегами з облікових записів Instagram.

Збереження підписів до публікацій

Instagram забороняє копіювати підпис до публікації. Так, копіювати – це не круто. Але що, якщо ви хочете завантажити його для вивчення соціальних мереж, спостережень і навчання розвитку, збирання спогадів або просто для розваги?

Що ж, Qoob Stories робить це можливим!

Ви можете завантажити весь допис із оригінальним підписом. Qoob Stories пропонує два варіанти: скопіювати підпис або скопіювати посилання. Отже, ви можете перевірити публікацію та скопіювати її заголовок безпосередньо або отримати її з метаданих зображення.

Завантаження збереженої колекції

Вгадай що? Можливо, у вас є збережені дописи в Instagram, які ви з певних причин захочете переглянути. Це можливо з Qoob Stories! Ви можете завантажити всю збережену галерею та переглядати її офлайн.

Ви можете завантажити всі публікації, які ви зберегли на своєму пристрої, у високій якості. Таким чином, ви можете переглядати їх у будь-який час у режимі офлайн без підключення до Інтернету.

Збереження позначених публікацій

Qoob Stories дозволяє завантажувати всі публікації в Instagram, на яких вас позначили. Крім того, ви можете зберігати відео та фотографії, на яких також позначені інші користувачі.

Повне резервне копіювання облікового запису

Ніхто не хоче, щоб його обліковий запис Instagram зламали, втратили або забанили. Але це завжди може статися в будь-який час, якого ви ніколи не очікували. У результаті ви можете втратити дорогоцінні спогади, зафіксовані у відео, фотографіях, IGTV, історіях, яскравих моментах тощо.

Qoob Stories пропонує вирішення цієї проблеми, пропонуючи резервне копіювання облікових записів. Ви можете створювати резервні копії свого вмісту Instagram із підписами, зберігати всі види медіа та експортувати список із усіма обліковими записами, за якими ви легко підписуєтеся на своєму пристрої.

Вони також додадуть ще одну функцію, за допомогою якої ви зможете завантажувати відео IGTV з будь-якого облікового запису, незалежно від того, наскільки велика чи мала довжина відео. Таким чином, ви зможете переглядати улюблені відео в режимі офлайн, коли захочете.

  Instagram зламано, електронну пошту змінено – кроки для відновлення облікового запису

Qoob Stories: системні вимоги

Qoob Stories чудово працює на комп’ютерах. Він підтримує macOS 10.13 або новішої версії, Windows 7 або новішої версії та Ubuntu 18.04 або новішої версії (64-розрядна). Отже, перш ніж фантазувати про інструмент, переконайтеся, що на вашому комп’ютері є ці системні конфігурації.

І якщо у вас є, ви можете йти!

Історії Qoob: початок роботи

Налаштування облікового запису на Qoob Stories займає всього кілька хвилин. Я ціную Qoob Stories за таку легкість використання.

Отже, для початку завантажте його на свій пристрій, вибравши операційну систему зі спадного меню. Виберіть між 32- або 64-розрядним онлайн- або офлайн-інсталятором для Windows. Або ви можете вибрати автономний інсталятор macOS або Ubuntu. Далі натисніть «завантажити».

Після завантаження встановіть його на свій пристрій. Тепер відкрийте програму Qoob Stories і введіть свої облікові дані для входу в Instagram. Це допоможе вам отримати доступ до своїх облікових записів Instagram і побачити облікові записи, на які ви підписалися. Хоча ваші облікові дані для входу необов’язкові, вони потрібні для збереження вмісту шляхом реалізації пошуку за місцем розташування.

Qoob Stories: як ним користуватися?

Користуватися Qoob Stories — це як легка прогулянка, навіть легше, ніж створити обліковий запис у соціальних мережах. Причина полягає в його чистому та простому інтерфейсі користувача. Він функціональний, і вони використали приємні комбінації кольорів, щоб створити його, щоб не перевантажувати вас.

Крім того, мені сподобалося, як вони розмістили поле пошуку, піктограму профілю, кнопки тощо у відповідному місці, щоб зробити інструмент простим у використанні.

Давайте розберемося, як ефективно використовувати засіб.

Активація ліцензії:

Вам потрібно активувати ліцензію, якщо ви обрали план передплати від Qoob Stories. Перейдіть до меню «Інструменти» та знайдіть опцію активації. Натисніть на нього та додайте ліцензійний ключ, щоб активувати ліцензію. Це відкриє вам багато додаткових функцій і переваг для більшого контролю над своєю діяльністю.

Перейдіть до головного вікна Qoob Stories і знайдіть поле пошуку вгорі. Тут введіть будь-який параметр пошуку, наприклад:

  • Ім’я користувача: Ви можете шукати облікові записи, ввівши їхні імена користувачів
  • Розташування: Введіть конкретне місце в рядок пошуку, щоб побачити, що з’являються місця. Виберіть місце та перегляньте всі пов’язані з ним облікові записи.
  • Хештег: Додайте знак #, а потім введіть після нього слова, які ви хочете знайти.

Після додавання параметра інструмент покаже вам пов’язані публічні чи приватні облікові записи та публікації. Ви можете вибрати будь-кого зі списку та переглянути його або завантажити мультимедійні файли у бажаному форматі.

Завантаження медіа:

Вам потрібно натиснути кнопку «Підписатися», якщо ви хочете завантажити контент, розміщений під іменем користувача, хештегом або місцем розташування. У вас є багато варіантів завантаження, як-от завантаження лише Історій, публікацій фотографій, публікацій відео, основних моментів, тегів; поєднання цих або всіх.

Крім того, ви можете ввести початкову та кінцеву дати, щоб переглянути та завантажити всі публікації в межах діапазону дат. Далі ви також можете вказати формат для завантаження вмісту та, коли все буде налаштовано, продовжити його завантаження.

Завантаження вмісту облікових записів із тисячами фотографій, відео, історій тощо може зайняти деякий час. Зберігайте спокій і дочекайтеся сповіщення про завершення. Я спробував завантажити вміст облікового запису з понад 1000 публікаціями, на що у мене пішло близько 5 хвилин.

  Зберігайте фотографії та відео Instagram у своїй системі [Windows]

Крім того, ви також можете знайти весь завантажений вміст просто під полем пошуку. Ви можете переглянути деталі, завантажені папки на комп’ютері для перегляду файлів або переглянути їх в Instagram; вибір нескінченний!

Крім того, Qoob Stories також дозволяє встановлювати умови для завантаження вмісту. Ви можете вибрати автоматичне або вибіркове завантаження. Ви також можете зупинити завантаження вмісту, натиснувши значок «Призупинити оновлення» або відновити його, натиснувши «Оновити публікації».

Ціноутворення

Qoob Stories пропонує тарифні плани, які підходять кожному. Є як безкоштовні, так і платні варіанти. Ось як це відбувається:

  • Стартер: це безкоштовний тарифний план, щоб використовувати Qoob Stories без жодних платежів. Він має базові функції та підходить для бюджетних і нових користувачів, які хочуть спробувати, як це працює.

Цей план включає 200 щоденних завантажень контенту та 2 профілі в Instagram на місяць. Мені сподобалося, що вони запропонували це безкоштовно назавжди без випробувального періоду чи хитрощів.

  • Особисті: якщо ви спробуєте безкоштовну версію та хочете більше гнучкості, виберіть цей план. Він чудово підходить для особистого використання та має деякі додаткові функції.

Він включає 10 профілів Instagram, відсутність реклами, завантаження необмеженої кількості фотографій, відео, публікацій із тегами, історій, найкращих моментів і підтримки необмеженої кількості приватних облікових записів Instagram. Це коштує 7 доларів на місяць.

  • професійний: цей план підійде вам, якщо у вас є бізнес і вам потрібні розширені функції для здійснення офіційних операцій. Це надає вам повний доступ до преміум-функцій, зручних для бізнесу.

Він включає необмежену кількість облікових записів Instagram, відсутність реклами та завантаження необмеженої кількості фотографій, публікацій із тегами, відео, історій і яскравих моментів, а також підтримку приватних облікових записів. Крім того, він має автоматичне оновлення для підписок, експорт підписів і публікацій, а також дозволене комерційне використання. Це коштує 25 доларів на місяць.

Виберіть варіант, який вам потрібний, виходячи з ваших цілей використання Qoob Stories, особистих чи професійних.

поширені запитання

Чи можна використовувати ліцензію на кількох комп’ютерах?

відповідь: Так. Але ви не можете робити це одночасно на двох або більше пристроях. Спробуйте деактивувати ліцензію на одному комп’ютері, перш ніж повторно активувати її на іншому.

Чи може хтось повернутися з плану Professional до плану Starter?

Відповідь: Ні, ви не можете знизити рівень плану. Якщо ви хочете скористатися початковим планом, скасуйте поточну підписку. Далі ви можете підписатися на план Starter або Personal plan.

Висновок: чи варті історії Qoob? 🤔

Мені сподобалося використовувати Qoob Stories; він потужний, але простий у використанні. Ви можете завантажувати фотографії, відео та історії, незалежно від того, публічні вони чи приватні. Не кажучи вже про те, що функція автоматичного завантаження та інші функції також вражають.

Таким чином, якщо ви також хочете скористатися цим інструментом, встановіть його безкоштовно або заплатите кілька доларів, щоб отримати всі високоякісні функції для перегляду та завантаження необмеженої кількості медіафайлів Instagram.