Гучність Spotify занадто низька для вас? Змініть ці налаштування, щоб зробити звук голоснішим

| | 0 Comments| 5:28 AM
Categories:

Вам важко чути списки відтворення чи подкасти Spotify? Навіть якщо ви вже перевірили панель гучності і поставили її на максимум, цього може бути недостатньо. На щастя, у Spotify є кілька налаштувань відтворення, які можна налаштувати, щоб Spotify відтворював голосніше.

1. Установіть Spotify Volume Level на Loud

Spotify постачається з кількома налаштуваннями аудіо, які покращують звук Spotify, щоб забезпечити вам найкращий досвід потокового передавання. Окрім вибору найкращої доступної якості потокового передавання або ввімкнення ефекту перехресного переходу, ви також можете зробити Spotify гучнішим, змінивши налаштування відтворення.

Щоб відрегулювати гучність Spotify у настільній програмі, клацніть піктограму свого профілю та перейдіть до налаштувань. Потім прокрутіть вниз до розділу «Якість звуку» та відкрийте спадне меню поруч із «Рівень гучності». Виберіть опцію «Голосно».

Така сама опція доступна для Spotify на мобільних пристроях. Щоб увімкнути його, торкніться значка свого профілю та перейдіть до Налаштування та конфіденційність. Потім натисніть «Звичайний» поруч із «Рівень гучності» та виберіть «Голосно». Якщо ви підписані на безкоштовний план Spotify, ви не зможете використовувати опцію «Гучно» в Spotify для мобільних пристроїв.

  11 способів виправити код помилки 523 на Roblox

Крім того, незалежно від вашої підписки на Spotify, ви не можете регулювати налаштування рівня гучності в Spotify для Інтернету.

Ви повинні знати, що встановлення рівня гучності Spotify на Loud підвищить рівень звуку, але це може негативно вплинути на якість звуку. Ви можете використовувати його як тимчасове рішення, якщо ви перебуваєте в шумному місці. Коли ви повернетеся додому, вам слід повернутися до налаштувань аудіо Spotify за замовчуванням, щоб насолоджуватися найчистішим доступним відтворенням.

2. Вимкніть нормалізацію звуку

Ще один спосіб зробити Spotify гучнішим — вимкнути нормалізацію звуку. Але що це за функція та як вона впливає на рівень звуку Spotify?

На Spotify або інших потокових платформах функція нормалізації звуку призначена для вирівнювання рівня звуку різних треків у ваших списках відтворення. Таким чином, Spotify відтворює кожну композицію з постійною гучністю, тому вас не здивують різкі зміни гучності.

  24 найкращих додатка для відеочату з незнайомцями онлайн

Хоча це забезпечує плавне прослуховування, нормалізація звуку може зменшити гучність і динамічний діапазон деяких пісень.

У цьому випадку вам слід вимкнути нормалізацію звуку в програмі для настільного комп’ютера. Для цього клацніть значок свого профілю та виберіть Налаштування та конфіденційність. Потім перейдіть до налаштувань якості звуку та вимкніть перемикач Нормалізувати гучність.

Ви також можете вимкнути нормалізацію звуку на Spotify для мобільних пристроїв. Торкніться значка профілю та виберіть Налаштування та конфіденційність. Перейдіть до розділу «Відтворення» та вимкніть перемикач поруч із «Увімкнути нормалізацію звуку».

3. Увімкніть апаратне прискорення

Останній спосіб зробити Spotify гучнішим — скористатися перевагами вашого апаратного забезпечення. Якщо у вас є високоякісна звукова карта чи інше апаратне забезпечення найвищого рівня, вам слід увімкнути апаратне прискорення в Spotify.

  Повний посібник із виявлення фальшивих відгуків на Amazon

Як і слід було очікувати, ви можете ввімкнути функцію апаратного прискорення Spotify лише на Spotify для комп’ютера. Для цього натисніть на свій профіль і перейдіть до Налаштувань. Потім прокрутіть униз вікна й увімкніть перемикач біля пункту Увімкнути апаратне прискорення.

Якщо у вас старіший комп’ютер і ви вирішили ввімкнути цю функцію, слідкуйте за продуктивністю Spotify. Якщо Spotify продовжує випадково виходити з ладу, вам слід вимкнути функцію апаратного прискорення.

Spotify достатньо гучний?

Налаштувавши ці параметри Spotify, ви маєте отримати більш гучний досвід потокового передавання. Однак ви можете зробити дуже багато, не зосереджуючись на звуковому обладнанні.

Якщо ви хочете зробити Spotify ще гучнішим, вам слід зосередитися на якісному обладнанні. Підключення телефону або комп’ютера до навушників або колонок Bluetooth може бути найкращим способом слухати музику на вищому рівні гучності.