Грайте в ігри Windows на своєму iPad або планшеті Android

Categories:

Комп’ютерні ігри дуже рідко мають мобільні версії, і цього слід очікувати, оскільки мобільний пристрій не може забезпечити такий самий досвід, як настільний комп’ютер. Навіть якби ви використовували мобільний пристрій із найкращим доступним обладнанням, грати в гру було б не так. Remotr — це настільна програма для потокової передачі, яка постачається з клієнтами iOS, Android і Windows Phone, і вона прагне кинути виклик саме цьому уявленню. Додаток дозволяє грати в ігри, встановлені та запущені на вашому комп’ютері з Windows з мобільного телефону або планшета. Програми можуть визначити, які ігри ви встановили, і ви можете запустити гру на своєму комп’ютері з однієї з мобільних програм. Мобільні програми дозволяють налаштувати екранні елементи керування грою для гри.

  Як скинути використання даних у Windows 10

Щоб використовувати Remotr, вам доведеться зареєструвати безкоштовний обліковий запис. Після реєстрації завантажте та встановіть програму для настільних комп’ютерів і мобільну програму. Увійдіть у програми та переконайтеся, що ваш комп’ютер і планшет під’єднані до однієї мережі Wi-Fi. Виберіть свій ПК із перелічених.

Remotr автоматично виявить підтримувані ігри, встановлені у вашій системі. Якщо це не вдається, ви все одно можете грати в гру, вибравши опцію «Робочий стіл». Опція «Робочий стіл» відображає весь екран Windows на планшеті і дає вам повний контроль над ним.

Як тільки гра завантажиться, ви можете почати грати в неї. Між грою, запущеною на вашому комп’ютері, і тим, що ви бачите на планшеті, немає великої затримки.

  Найкращі програми для роботи з дому для iPhone та Android

Вам потрібно буде налаштувати свої елементи керування грою після того, як ви зайдете в гру. Торкніться кнопки маленької палички вгорі та виберіть, які елементи керування грою ви хочете ввімкнути в програмі. Після налаштування елементів керування змусьте їх відображатися в грі, торкнувшись значка ігрового контролера.

Remotr — неймовірно амбітний проект, і він працює напрочуд добре. На планшеті гра виглядає і відчувається добре, хоча цього не можна сказати про ігровий досвід просто тому, що ви переходите від клавіатури з елементами керування до екранних кнопок. Тим не менш, це добре зроблений додаток, від якого ви можете очікувати багато чого в майбутньому. Кумедний факт; він підтримує Team Fortress 2 і кілька інших ігор Steam.

  Передавайте фотографії з Android на телевізор за допомогою Photowall для Chromecast

Встановіть Remotr для Windows

Встановіть Remotr із App Store

Встановіть Remotr із магазину Google Play

Встановіть Remotr із магазину Windows