Готові підвищити кваліфікацію для нової роботи? Спробуйте Trailhead

Categories:

Хочете підняти свою кар’єру на новий рівень? Trailhead тут, щоб допомогти вам підвищити кваліфікацію, щоб підготуватися до наступної роботи.

Trailhead — це безкоштовна навчальна онлайн-платформа Salesforce. Він пропонує різні модулі та програми сертифікації, щоб допомогти людям покращити свої технічні та професійні навички.

Користувачі можуть навчатися на практиці, отримувати значки та сертифікати та ставати частиною жвавої спільноти студентів і професіоналів. Trailhead — найкращий спосіб отримати нові навички для нової роботи, незалежно від того, чи хочете ви змінити кар’єру чи просто йти в ногу з часом. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Trailhead — чудовий спосіб навчитися технічним навичкам. Це також допомагає людям отримати цінні сертифікати, які підтверджують, що вони знають, як використовувати Salesforce. На платформі є програми для сертифікації для адміністраторів, розробників програм, розробників тощо. Ці сертифікати відомі роботодавцям у всьому світі.

Trailhead — чудове місце для навчання, але це також жвава спільнота, де учні та професіонали можуть зустрітися, поділитися своїм досвідом і разом працювати над проектами. Користувачі можуть приєднуватися до груп, відвідувати події та брати участь в онлайн-обговореннях, щоб вчитися в інших і будувати свої мережі.

Для чого потрібно вивчати нові навички?

Світ постійно змінюється, і в результаті розвитку технологій і глобалізації конкуренція на ринку праці стає все гострішою. Постійно вивчати нові навички необхідно, щоб залишатися конкурентоспроможним у своїй галузі та бути на крок попереду інших.

Однією з основних переваг придбання нових талантів є те, що це відкриває нові професійні двері. Якщо ви хочете бути більш бажаним кандидатом на посади, які розвиваються завдяки постійному технологічному прогресу та створенню нових робочих місць, наявність різноманітних навичок може допомогти вам у цьому.

Ви можете підвищити свої шанси відкрити нові та цікаві перспективи роботи, які відповідають вашим професійним цілям та інтересам, розширивши спектр ваших талантів.

Крім того, придбання нових здібностей може допомогти вам залишатися на крок попереду конкурентів. Поріг, встановлений для посад початкового рівня, збільшується, оскільки сектори стають більш конкурентними.

Тому багато компаній шукають людей, які володіють різними здібностями. Ви можете виділитися з-поміж інших кандидатів на ринку праці та підвищити свої шанси отримати роботу на бажану роботу, постійно розширюючи свій набір навичок.

  Що означає «TFW» і як ви його використовуєте?

Підтримання актуальності у вашій галузі також вимагає відданості навчанню протягом усього життя. Професійний і особистий розвиток допомагає бути в курсі стану бізнесу.

Це зберігає у вас інтерес до своєї професії та бажання здобувати нові знання та здібності. Ви можете залишатися попереду конкурентів і вносити набагато більше у свою команду та організацію, якщо стежити за останніми професійними розробками.

Окрім очевидних переваг для вашої самооцінки та почуття виконаного обов’язку, придбання нових здібностей також може допомогти вам просунутися у вашій кар’єрі. Коли ви добре споряджені для виконання своєї роботи, ви менше будете напружуватися через дрібниці та швидше отримаєте задоволення від своєї роботи.

Ви можете покращити свою безпеку роботи, можливості просування по службі та фінансові винагороди завдяки навчанню протягом усього життя.

І останнє, але не менш важливе: набуття нових здібностей є довгостроковою інвестицією. Інвестиції у вашу освіту та професійну підготовку — це одна з найкращих речей, які ви можете зробити для своєї роботи та майбутнього щастя.

Розвиток ваших здібностей — це довгострокова інвестиція, яка окупиться незалежно від того, намагаєтеся ви змінити роботу, просунутися на поточній посаді чи просто зберегти конкурентну перевагу.

Важливо продовжувати освіту та навчання, щоб залишатися актуальними та конкурентоспроможними на ринку. Навчання новим навичкам може допомогти вам досягти ваших професійних цілей і вести більш повноцінне життя, розширюючи доступні для вас можливості працевлаштування.

Це гарантує, що ви залишатиметеся в авангарді своєї галузі. Це також підвищує ваше почуття власної гідності та задоволення від вашої роботи, а також надає вам можливість інвестувати у своє майбутнє.

Що пропонує Trailhead?

Trailhead, розроблений компанією Salesforce, лідером ринку CRM, є безкоштовною онлайн-платформою для навчання. Ті, хто хоче відточити свої технічні та професійні навики, можуть скористатися захоплюючими можливостями практичного навчання програми.

Модулі в Trailhead, або «стежки», охоплюють багато різних областей платформи Salesforce. Крім того, він забезпечує навчання в таких сферах, як управління та цифрові інновації. Кожен шлях є самостійним і може бути завершений за будь-який час від кількох годин до кількох днів, залежно від того, наскільки залучений предмет.

Гейміфіковане та інтерактивне навчальне середовище Trailhead є однією з його найбільших переваг. Користувачі можуть краще засвоювати та застосовувати знання, оскільки платформа містить події реального світу, елементи гри та практичні програми.

Прогрес користувачів відстежується в міру закінчення курсів. Вони отримують відчуття успіху та стимул від отриманих значків і балів.

Особи, які прагнуть продемонструвати свій досвід роботи з Salesforce, можуть скористатися перевагами сертифікатів Trailhead. Платформа пропонує низку сертифікаційних курсів, які широко визнані організаціями, включно з адміністраторами, програмістами та розробниками.

  Перекладіть медичний жаргон простою англійською мовою за допомогою розширення Chrome

На додаток до своїх освітніх можливостей, Trailhead також надає динамічну спільноту для студентів і професіоналів, щоб спілкуватися та співпрацювати в різних проектах. Користувачі можуть розширювати свої мережі, беручи участь в онлайн-обговореннях, відвідуючи події та приєднуючись до груп.

Trailhead забезпечує повний інтерактивний досвід навчання. Це ідеальна платформа для тих, хто бажає вдосконалити свої професійні навички, поглибити свої знання про Salesforce і співпрацювати з процвітаючою спільнотою учнів і професіоналів.

Як почати використовувати Trailhead?

Trailhead забезпечує швидкий і нескладний спосіб почати роботу. Почати роботу легко; просто виконайте такі дії:

  • Створіть обліковий запис: зареєструйте безкоштовний обліковий запис Salesforce, перейшовши на веб-сайт Trailhead. Дотримуйтесь інструкцій, щоб створити новий обліковий запис. Ви також отримаєте доступ до багатьох інших інструментів Salesforce, використовуючи цей обліковий запис.
  • Досліджуйте маршрути: перебуваючи на платформі Trailhead, ви можете пройти численними маршрутами, які там пропонуються, щоб знайти ті, які найбільше відповідають вашим освітнім цілям та інтересам.
  • Почніть свою освіту: коли ви визначитеся зі шляхом, ви можете почати проходити різні модулі на дозвіллі. Процес навчання стає цікавішим і кориснішим завдяки включенню в кожен модуль таких елементів, як гейміфікація, реальні ситуації та інтерактивні практичні заняття.
  • Відстеження прогресу: ви можете відстежувати свій прогрес, заробляючи значки та бали, коли закінчуєте модулі. Ці значки та бали покажуть ваш прогрес, а також ваші досягнення. У своєму профілі Trailhead ви можете стежити за своїм прогресом і бачити будь-які значки, які ви заробили.
  • Зв’яжіться зі спільнотою: Trailhead є домом для процвітаючої спільноти студентів і професіоналів, які завжди готові простягнути руку допомоги та поділитися своїми ідеями. Приєднання до клубів і відвідування заходів — чудові способи розширити свою професійну мережу та навчитися в інших.

Trailhead дозволяє легко та приємно розпочати вашу освітню пригоду. Ви зможете отримати здібності, необхідні для досягнення успіху у своїй роботі, якщо скористаєтеся перевагами цього ретельного, інтерактивного та цікавого підходу до навчання.

Хоча Trailhead є однією з найвідоміших навчальних платформ для Salesforce, кілька інших платформ надають подібні послуги. Udemy і Coursera — найкращі альтернативи Trailhead. Це добре відомі навчальні онлайн-ресурси, які містять багато тем, зокрема навчання Salesforce.

#1. Udemy

Udemy — це освітній онлайн-майданчик, де можна пройти курси від початкового до експертного рівня в різних сферах, включаючи Salesforce. Його курси є чудовою альтернативою для тих, хто прагне більш організованого навчання, оскільки вони, як правило, більш глибокі, ніж модулі Trailhead.

  8 важливих порад щодо захисту сервера веб-додатків

#2. Coursera

На Coursera є багато способів отримати навички для занять Salesforce. Курси Coursera є чудовою альтернативою для тих, хто любить більш організоване середовище навчання. Ви також знайдете структуровані та поглиблені модулі на Coursera.

Coursera є чудовою альтернативою, оскільки надає різноманітні сертифікати від відомих установ і організацій.

І Udemy, і Coursera включають початкові та більш просунуті варіанти навчання Salesforce. Це робить їх ідеальними для тих, хто хоче розширити свої знання про платформу.

Курси на Udemy та Coursera доступні, але вони не є специфічними для Salesforce, як на Trailhead. Вони можуть охоплювати не так багато детального матеріалу порівняно з Trailhead.

Студенти можуть дізнатися про різні теми на Udemy, зокрема про Salesforce. Coursera включає сертифікати та дипломи відомих коледжів і корпорацій, які можна використати для отримання сертифіката Salesforce.

Coursera організовує навчання краще, ніж Trailhead, із розкладами та дедлайнами для заохочення студентів.

Udemy та Coursera надають подібні переваги, а також свободу навчатися будь-де та будь-де, коли це зручно. Вони використовують інтерактивні тести, зворотній зв’язок і дискусійні форуми, щоб допомогти студентам досягти успіху. Вибираючи між Udemy та Coursera, враховуйте свій стиль навчання та цілі.

Ваш стиль навчання, цілі, доступний час і доступні ресурси визначатимуть, яка платформа ідеально підходить для вас. Розвиток навичок Salesforce може допомогти вам досягти успіху у вашій професії незалежно від того, яку платформу ви використовуєте.

Висновок

Загалом, Trailhead є цінним ресурсом для всіх. Це ідеальний варіант для людей, які бажають вдосконалити свої професійні навички, незалежно від їхнього походження чи рівня досвіду. Це безкоштовно, доступно та забезпечує цікавий і захоплюючий спосіб навчання. Отже, якщо ви готові підвищити кваліфікацію для нової роботи, спробуйте Trailhead сьогодні.

Ви також можете ознайомитися з популярними курсами Udemy.