techukraine.net techukraine.net Глобальний розрахунок заробітної плати та наймання спрощено за допомогою Deel

Глобальний розрахунок заробітної плати та наймання спрощено за допомогою Deel

Categories:

Deel пропонує спрощене та потужне програмне рішення, яке може допомогти компаніям і окремим особам керувати процесами найму, дотримуватись міжнародного законодавства про найм і оптимізувати управління заробітною платою.

Але цей процес складний. Незважаючи на те, що у вас може бути досвід роботи з процесами, відкриття регіональних представництв і навігація з місцевими нарахуваннями заробітної плати, податками, обладнанням, пільгами та рівнем капіталу є не лише складною справою, але й потребує багато часу.

Крім того, глобальним компаніям потрібно наймати людей з усього світу, що знову ж таки нелегко.

Незалежно від того, чи є ви працівником, підрядником чи підприємством, вам потрібне ефективне рішення, як-от Deel, щоб легко керувати глобальними процесами нарахування заробітної плати та найму.

У цій статті я розповім усе про Deel і про те, як він може допомогти організаціям виділитися на ринку.

Ось і ми!

Що таке Deel?

Deel — це глобальна програма для нарахування заробітної плати та найму, яка допомагає компаніям спростити процес найму та керувати міжнародною робочою силою. Він також може подбати про ваші процеси нарахування заробітної плати, відповідність, адаптацію та організаційну культуру. Він працює для штатних працівників, власників бізнесу, незалежних підрядників і великих підприємств у понад 150 країнах.

У 2021 році Deel почав підтримувати виведення коштів у криптовалюті. Він співпрацював з Wise у листопаді 2022 року, дозволяючи користувачам надсилати кошти в різні країни за допомогою електронної адреси. Ви отримаєте широкий спектр міжнародних варіантів виплат, таких як Payoneer, Revolut, PayPal, Coinbase, а також банківські перекази в різних валютах.

Крім того, Deel пропонує центральну інформаційну панель для компаній, яка допомагає їм наймати незалежних підрядників і співробітників, розташованих віддалено, і відстежувати все. Він може діяти як офіційний роботодавець (EOR) і наймає працівників від імені компанії. Крім того, він контролює відповідність відповідно до чинного законодавства кожної країни.

Deel надає працівникам доступ до страхових пільг щодо здоров’я та пропонує імміграційні консультації. Він також інтегрується з декількома плагінами, включаючи Slack, для покращення функціональних можливостей відділу кадрів, покращуючи залучення компанії.

Deel допоможе вам:

 • Керуйте табелями та платіжними циклами
 • Дотримуйтесь законодавства про наймання в різних країнах, як-от локалізовані контракти та податкові форми
 • Забезпечте обладнанням свою команду
 • Створення рахунків-фактур автоматично
 • Оптимізуйте платежі в понад 100 міжнародних валютах
 • Знімайте кошти за допомогою місцевого банківського переказу, SWIFT, Payoneer, Wise та інших електронних гаманців
 • Скоротіть час підключення

Навіщо вам Deel?

Є багато причин використовувати Deel:

 • Глобальне домінування: Deel має величезну інфраструктуру в понад 100 країнах. У компанії також є штатні спеціалісти з питань оплати праці та юристи по всьому світу, які гарантують, що ви отримаєте послуги найвищого рівня.
 • Універсальна платформа: ви можете керувати всіма типами працівників у всьому світі. Deel може об’єднати підрядників, глобальну заробітну плату, EOR, візи, підрядників, HRIS тощо.
 • Миттєвий доступ: Deel надає вам найкращу підтримку завдяки спеціалізованій цілодобовій службі.
 • Автоматизація та налаштування: Deel пропонує API, який дозволяє інтегрувати його з понад 20 платформами та зменшити ручну роботу. Крім того, ви можете налаштувати налаштування для різних країн для припинення дії, зміни контракту, реєстрації тощо.
 • Надійна безпека: зберігайте свої дані, інтелектуальну власність і пристрої в безпеці завдяки відповідності Deel SOC 2, GDPR і сертифікації ISO 27001. Набір інструментів безпеки також включає Okta SSO, щоб забезпечити вам надійний щит.

Особливості Deel

Статистичний працівник (EOR)

Deel може наймати співробітників по всьому світу від вашого імені, щоб швидко залучати співробітників у більш ніж 100 країнах, не сплачуючи витрат на адміністрування. За допомогою цієї функції ви можете зосередитися на розвитку вашої компанії, дозволяючи Deel справлятися зі складністю.

Якщо вам потрібно відкрити місцеву компанію, щоб найняти співробітників в інших країнах, це займе більше часу та грошей. Це також може спричинити складність обробки кадрів адміністратора та заробітної плати вручну. Однак із Deel EOR наймання працівника більше не є виснажливим завданням.

  Вичерпний посібник із плану керування конфігурацією

Завдяки допомозі юридичних осіб та експертній візовій підтримці ви можете легко залучати працівників з усього світу. Deel виконає все за вас, щоб ви переконалися, що все відповідає чинному законодавству, особливо коли йдеться про мінімальну заробітну плату, контракти, розірвання контрактів та інші випадки.

Після того, як ви заплатите своїм працівникам одну масову оплату, Deel впорається з важкою роботою, включаючи пенсії, державні збори, пільги, податкові відрахування тощо.

Підрядники

Deel допоможе вам найняти підрядників у всьому світі та залучити їх відповідно до вимог. Інструмент полегшує наймання, надання пільг і оплату підрядникам будь-де за лічені хвилини. Він збиратиме всі документи щодо відповідності, дозвільні та податкові документи та дозволить вашій команді працювати відповідно до вимог віддалено.

З Deel ви можете заощадити час і зусилля, створюючи W9 для команди США та подаючи 1099 одним клацанням миші на інформаційній панелі Deel. Крім того, ви можете створити та надіслати договір, який відповідає законодавству та захистить вашу компанію від ризику.

Інформаційна панель Deel забезпечує повний перегляд записів контрактів та інших документів. Це означає, що ви завжди будете готові зі своїм звітом під час аудиту. Крім того, ви можете легко створити та підписати угоду про обробку даних за лічені секунди, яка відповідає GDPR.

Ви отримаєте 15 варіантів оплати без клопоту та з меншою комісією. Це скоротить витрати часу на оплату підрядника. Загалом, підрядники не мають такого доступу до переваг, як працівники. Але з Deel кожен член команди може отримати однакові бонуси та переваги.

Щит

Deel Shield правильно класифікує підрядників і наймає підрядників у понад 150 країнах від імені вашої компанії.

Неправильна класифікація підрядника може призвести до судових зборів, шкоди репутації та штрафів. Щоб подолати це, ви отримаєте розширені функції відповідності та герметичні контракти для початку.

Deel Shield — це найбезпечніший рівень найму, який на 100% захищає від ризиків неправильної класифікації. Він використовує лише інструменти класифікації, розроблені експертами, а місцеві експерти допомагають у перегляді. Він найме підрядника після правильної класифікації опису роботи, організації роботи та місця розташування. Deel візьме на себе ризик юридичної відповідальності у випадку неправильної класифікації.

Незалежно від того, чи йдеться про локалізовані контракти, глобальні нарахування заробітної плати чи запити PTO, Deel керуватиме всім з одного місця. Це дозволяє вам легко розпочати наймання на міжнародному рівні, одночасно скорочуючи роботу адміністратора персоналу. Крім того, ви отримаєте доступ до платежів в один клік, інтеграції HRIS і рахунків-фактур.

Імміграція

Оптимізуйте свій міжнародний процес найму в 25 країнах за допомогою внутрішньої імміграційної команди Deel. Команда займатиметься адміністратором оформлення віз, процесом подання заяв і спонсорством, що дозволить вашій команді відділу кадрів зосередитися на інших важливих завданнях.

На одній інформаційній панелі ви можете працювати з імміграцією, нарахуванням заробітної плати та відділом кадрів, тож вам більше не потрібні будуть інші партнери для керування процесом нарахування заробітної плати. Незалежно від того, чи це Грін-карта, чи тимчасова робоча віза, Deel придбала імміграційну компанію в США, відому як LegalPad, щоб ваша команда могла легко переїхати до США.

Перевірки репутації

Щоб убезпечити свій бізнес, перевірка репутації є обов’язковою. Це допомагає покращити процес найму та залишатися сумісним. Deel пропонує кілька клацань для запуску перевірки минулого за лічені хвилини. Вам не потрібен відділ кадрів, щоб шукати документи на іншій платформі, просто надішліть запит на перевірку репутації, а Deel подбає про решту.

Переведіть процес відбору кандидатів у режим автопілота за допомогою Deel. Ви можете оптимізувати робочі процеси відбору та найму в більш ніж 200 регіонах і країнах за допомогою функції перевірки репутації Deel. Це дає вам ефективний і швидший спосіб виконувати перевірку репутації.

  Виділіть чотири найважливіші відкриті вкладки [Firefox]

Крім того, це допомагає пришвидшити час найму на 80%, а також результати перевірки завдяки технології на основі штучного інтелекту. Deel дозволяє кандидатам підтверджувати свою особу за допомогою комп’ютера чи мобільного пристрою. Навіть кандидати можуть відстежувати статус перевірки та отримати доступ до служби підтримки Deel.

Глобальна заробітна плата

Виконуйте процес розрахунку заробітної плати в більш ніж 100 країнах за допомогою єдиної платформи, щоб оптимізувати всі ваші міжнародні операції та зменшити поточне адміністрування податків, пільг, дотримання місцевого законодавства тощо. Внутрішні експерти Deel допоможуть вам створити юридичну особу або орієнтуватися в місцевій розрахунку заробітної плати.

Ви можете легко здійснювати платежі поза циклом і отримати допомогу від експертів Deel, щоб швидше вирішити проблеми за допомогою спеціального CSM. Від обробки витрат і PTO до візової підтримки, керувати всім – легше з Deel.

Тепер ви ніколи не знайдете суперечливих угод SLA та звітності з різних систем. Крім того, ви можете покластися на POC і один процес для кожної країни. Deel займатиметься відрахуваннями та виплатами працівникам, місцевим декларуванням, виплатою податків і зарплати, створенням платіжних відомостей, локалізованими контрактами, документами та адаптацією.

Більше того, Deel синхронізує всі відомості про співробітників із HR-платформи та залучить вашу команду до одного човна. Щойно всі члени вашої команди підключаться, він з легкістю зробить розрахунок заробітної плати. Його звіти валового до нетто дозволяють зрозуміти витрати в режимі реального часу. Ви можете порівняти бонуси роботодавця, податки, витрати та інше в різних організаціях у стандартній валюті.

Перегляньте валютні розбіжності всіх витрат в одній валюті. Ви можете швидко помітити помилки, якщо такі є, між циклами нарахування заробітної плати за допомогою перегляду Відхилення. Крім того, Deel пропонує персоналізовані звіти, щоб ви могли чітко аналізувати витрати для певних сфер, таких як пенсії, соціальне забезпечення тощо.

Випадки використання Deel

Незалежно від розміру вашої команди та змін, наймайте нових кандидатів гнучко й віддалено за допомогою платформи Deel і керуйте всім з одного місця. Deel виконує всю роботу, від найму кандидатів у всьому світі та оптимізації відділу кадрів до консолідації нарахування заробітної плати.

Давайте розглянемо деякі галузі, які можуть ефективно використовувати Deel для задоволення своїх потреб.

#1. Ігри

Ігрові компанії розширюються по всьому світу, що може призвести до багатьох перешкод, як-от пошук талантів, дотримання місцевих законів, управління персоналом і платежі.

Для цього Deel допомагає вам швидко найняти глобальних підрядників і співробітників без створення організацій. Deel локалізує документи та контракти для окремих країн, щоб ви могли дотримуватися вимог.

Крім того, ви можете керувати всіма з одного місця, від найму місцевих співробітників до міжнародних підрядників, і отримати чітке уявлення про дані вашої команди. Крім того, він дозволяє керувати витратами, відпусткою, доступом до програми, бонусами тощо за кілька кліків.

#2. Фінтех

Багато фінтех-індустрій стрімко розвиваються в усьому світі, стикаючись із труднощами з наймом, навігацією з виплатами та персоналом.

Deel дозволяє залучати кращих талантів, наймаючи міжнародних підрядників і співробітників. Він локалізує контракти та інші важливі документи, щоб зробити вашу компанію сумісною.

З Deel швидко й ефективно обробляйте витрати, відпустку, бонуси тощо. Ви також можете платити своїм працівникам вчасно. Крім того, Deel може займатися адміністративним нарахуванням заробітної плати, включаючи пільги, податки та оновлювати місцеві закони. Це дозволить вам вивести свою фінансову компанію на новий рівень.

#3. Ed Tech

Зараз багато галузей EdTech стрімко розвиваються, тому пошук талантів на міжнародному рівні разом із дотриманням місцевих законів було б напруженою роботою.

Для цього Deel допоможе вам отримати талант A+ за лічені хвилини та зорієнтуватися у найкращих викладачів у всьому світі. Підтримуйте своїх студентів у всьому світі одним клацанням миші.

  Як додавати та видаляти теми в Chrome

Ви можете легко найняти регіональних викладачів або глобальних підрядників і співробітників із певними мовними навичками. Усі важливі документи обробляє Deel, щоб ви могли дотримуватися вимог. Крім того, це дозволяє вам керувати всім з одного місця, включаючи управління своєю командою, обробку витрат і бонусів тощо.

#4. Маркетинг і реклама

Маркетингові та рекламні компанії прагнуть мати кращу присутність на міжнародному ринку. Але це супроводжується труднощами, як-от залучення найкращих талантів, обробка основних документів і платежів.

Deel швидко та ефективно зменшує всю складність ваших контрактів, платежів і кадрів. Це дозволяє наймати підрядників і співробітників у всьому світі без створення організацій. Ви можете вибрати з кількох типів контрактів відповідно до потреб вашого проекту.

#5. Крипто

Блокчейн і криптокомпанії стрімко розвиваються, тому необхідно знайти кращих талантів у всьому світі.

Deel допоможе вам найняти та забезпечити ваших кваліфікованих спеціалістів без створення організації. Ви можете ефективно збільшити свою міжнародну команду та знайти кваліфікованих спеціалістів, щоб не відставати від останніх цифрових вимог.

Ціни на угоди

Незалежно від того, чи хочете ви найняти кількох співробітників або підрядників, якщо ви володієте компаніями, почніть із гнучкого пакету, і ви побачите, як Deel може взяти на себе всю вашу важку роботу.

 • EOR: ви можете найняти співробітників у понад 100 країнах за початковою ціною від 500 доларів США на місяць.
 • Підрядники: ви можете керувати міжнародними підрядниками та оплачувати їх за дотриманням вимог за початковою ціною 49 доларів США на місяць.

Якщо ви все ще шукаєте кращий варіант для управління кадрами та глобальними потребами щодо заробітної плати, ознайомтеся з альтернативами Deel.

Деякі альтернативи

#1. брижі

Легко наймайте співробітників і підрядників і платіть їм по всьому світу за допомогою Rippling. Налаштуйте нові профілі кандидатів і ефективно керуйте ними, оптимізуючи навчання та призначені їм пристрої.

Їх також легко і швидко оплачувати, не чекаючи конвертації чи переказів. Rippling відповідає міжнародним і місцевим законам. Крім того, ви можете платити своїм працівникам у їхній місцевій валюті. Він також розраховує податки та подає їх для вас автоматично.

Інтегрувавши головну книгу, ви можете заощадити години на управлінні даними про заробітну плату та витрати. Rippling може впоратися з усім, класифікуючи та синхронізуючи всі дані відповідно до вашого бізнес-профілю.

Rippling починається з 8 доларів США за користувача на місяць.

#2. Remofirst

Наймайте штатних працівників з усього світу за допомогою Remofirst, не створюючи різноманітних організацій і не чекаючи довго. Він автоматично розраховує відпустку, бонуси, відпустки, робочі години та комісію співробітників у різних валютах.

Remofirst справляється з неправильною класифікацією працівників, дозволяючи вам уникнути помилок відповідності, гарантуючи, що кожен документ складається відповідно до місцевого законодавства працівників. Це може запобігти непотрібним штрафам. Employer Record (EOR) дозволяє компаніям ефективно та законно наймати працівників у багатьох країнах, не порушуючи місцеве законодавство.

Remofirst пропонує гнучкі ціни для глобальної заробітної плати та EOR на ринку. Пакет підрядника починається від 19 доларів США за користувача на місяць, а пакет EOR – від 199 доларів США за користувача на місяць.

Висновок

Наймання найкращих талановитих кадрів і їх виховання — це чудовий спосіб вийти на глобальний рівень, і Deel може допомогти вам у цьому, одночасно керуючи вашими кадрами, розрахунками заробітної плати та глобальною відповідністю. Він має цінні функції для найму, нарахування заробітної плати та інших пов’язаних потреб. Він також може автоматизувати багато завдань, щоб ви могли зосередитися на своєму глобальному розширенні. Отже, спробуйте Deel і дізнайтеся про його переваги самостійно.

Ви також можете ознайомитися з найкращими глобальними рішеннями для нарахування заробітної плати для ваших міжнародних віддалених співробітників.