Генератор рахунків-фактур на основі шаблонів для малого бізнесу [Web]

| | 0 Comments| 10:44 PM
Categories:

У ведення малого бізнесу є свої переваги, але є і недоліки, наприклад відсутність великих грошових потоків. Важливо підтримувати низькі витрати, тому в невеликих підприємствах одна людина носить багато капелюхів. Якщо одним із цих капелюхів є капелюх бухгалтера, і якщо ви ведете бізнес з однією особою, ви можете боротися з найпростішими речами, такими як створення професійного рахунка-фактури, намагаючись не наймати справжнього бухгалтера. Invoice To Me — це відповідь саме на таку проблему. Це дає вам досить хороший професійний шаблон, який економить чорнило для принтера, який ви можете редагувати, щоб додати власну назву компанії, адресу, дані клієнта, інформацію про покупку тощо. Коли ви закінчите, просто експортуйте файл у форматі PDF і надішліть його (або роздрукуйте та надішліть) своєму клієнту.

  Додайте правила для зміни URL-адрес і отримайте для них QR-коди з рядка URL-адрес

Один погляд на Invoice To Me, і ви миттєво дізнаєтеся, як ним користуватися. Кожне текстове поле можна відредагувати та замінити вашими особистими даними. Щоразу, коли ви відкриваєте веб-програму, шаблон відкривається з поточною датою. Саме такі дрібниці роблять додаток дійсно хорошим. Ваш рахунок-фактура може містити стільки позицій, скільки вам потрібно. Ви можете додати або видалити рядки з рахунку-фактури за допомогою кнопок ліворуч.

Окрім простого та зрозумілого шаблону, що мені дуже подобається в Invoice To Me, так це те, що він навіть має вбудований калькулятор ставки податку. Ви можете ввести ставку, і програма автоматично застосуватиме її до загальної суми рахунку. Він також підсумовує окремі позиції в самому рахунку-фактурі, щоб отримати загальну суму, виключаючи будь-які помилки. Для будь-яких полів, які ви не хочете включати в рахунок-фактуру, ви можете просто залишити їх пустими. Усі текстові поля доступні для редагування, а це означає, що ви можете додати власне персоналізоване повідомлення або повністю його виключити на додаток до багатьох інших змін, які ви можете внести. Якщо ви використовуєте OS X, ви можете взяти цей PDF-файл і вставити свій цифровий підпис за допомогою програми Preview. На остаточному PDF-файлі немає водяних знаків.

  Як увімкнути офлайн-режим Gmail [Chrome]

Якби мені довелося вибирати, єдиний недолік програми, точніше PDF-файла, полягає в тому, що він не залишає трохи місця вгорі на випадок, якщо хтось захоче вставити логотип компанії, але це справді найгірше.

Відвідайте рахунок-фактуру для мене