Відчуйте новий рівень гравірування з першим у світі розумним лазерним гравером: AlgoLaser Delta 22W

Як ентузіаст лазерного гравіювання, ви знаєте, як приємно та приємно створювати витвори мистецтва для ваших близьких або клієнтів.

Тепер виведіть свою пристрасть на новий рівень з новим AlgoLaser Delta 22W, першим у світі розумним лазерним гравером. Поєднуючи передову технологію з кардинальними функціями та простотою використання, AlgoLaser Delta дає змогу максимізувати вашу творчість у кожному проекті гравіювання.

Отже, давайте розглянемо п’ять чудових функцій, які роблять AlgoLaser Delta найкращий вибір для вас.

1. Перший у світі інтелектуальний лазерний гравер із керуванням Smart Screen

Кілька дотиків — це все, що вам потрібно, щоб вигравірувати те, що ви хочете AlgoLaser Delta 22W. Ця інноваційна машина з 3,5-дюймовим розумним сенсорним екраном і підтримкою 5G і Wi-Fi дає змогу легко переглядати та контролювати всі функції, такі як гравіювання, різання та використання повітряного насоса. Ви також можете оновити AlgoLaser Delta через смарт-екран.

Вам не потрібно підключатися до зовнішніх пристроїв або сторонніх програм для миттєвого гравіювання. Завантажте зображення на USB-накопичувач або вбудовану SD-карту пристрою. Потім вигравіруйте їх прямо з екрана.

Крім того, RGB-підсвічування не просто виглядає круто. Це допомагає перевіряти стан машини, хід роботи та сповіщення системи.

Ви також можете швидко виконати масове замовлення за допомогою автономного пакетного розрізання. Просто зробіть кілька гравюр і відразу виріжте їх — це зручно для створення аксесуарів, таких як підставки для вашого дому або ваших клієнтів. Машина підтримує G-код і попереднє збереження файлів NC для більш ефективної роботи.

Що також робить AlgoLaser Delta вашим компетентним партнером, так це розумний мобільний додаток. Тож ви можете легко керувати, вирізати та гравірувати зі свого телефону.

2. Найпотужніша гравірувальна машина 22 Вт із технологією COS 2-го покоління

Забезпечте більш точне гравірування та різання за допомогою вдосконаленої технології COS другого покоління AlgoLaser Delta. Він покращує продуктивність лазерного променя на 40% і стискає лазерні плями від прямокутника до квадрата, маючи співвідношення майже 1:1 як при низькій потужності 3%, так і при високій потужності 100%.

Крім того, ви можете створювати приголомшливі дизайни з понад 500 яскравими та стійкими кольорами, створеними окисленням нержавіючої сталі під час гравіювання.

Крім того, потужний лазерний модуль AlgoLaser Delta потужністю 22 Вт має можливості різання, які можна порівняти з машинами потужністю 33 Вт. Він може розрізати 30 мм соснового дерева за один прохід і 45 мм чорного акрилу за 15 проходів!

3. Швидше, ніж будь-коли, швидкість до 500 мм на секунду

The AlgoLaser Delta пропонує швидкість, яка перевищує галузеві обмеження, тож ви можете швидше завершувати свої проекти. Завдяки швидкості гравіювання до 500 мм на секунду ця надшвидка машина дає змогу гравірувати у 12 разів швидше!

4. Набагато потужніша 4-ядерна материнська плата

AlgoLaser Delta також дозволяє робити більше завдяки своєму 4-ядерному двоядерному процесору, який підтримує 8 МБ оперативної пам’яті, 16 МБ пам’яті та 32 ГБ SD-карти. Порівняно з іншими подібними машинами, ви можете працювати набагато швидше, оскільки швидкість завантаження файлів зросла майже на 200%.

5. Встановіть за 5 хвилин із попередньо зібраною конструкцією

Більшість апаратів AlgoLaser Delta постачається попередньо зібраними. Крім того, прості кроки встановлення легко виконати.

Plug-and-play Smart Air Pump забезпечує автоматичне регулювання потоку повітря залежно від швидкості та потужності. Ви можете керувати ним за допомогою програми AlgoLaser, програмного забезпечення LightBurn і LaserGRBL.

Оновіть до Smart Engraving за допомогою AlgoLaser Delta 22W

Безсумнівно, AlgoLaser Delta 22W відповідає всім вимогам, якщо ви шукаєте потужний, швидкісний, зручний, гнучкий і розумний пристрій, який підживить вашу пристрасть до гравірування та реалізує бізнес-цілі. Крім того, такі функції безпеки, як виявлення та захист полум’я та контроль тиску повітря, гарантують, що ви залишатиметеся захищеними.

Захопити AlgoLaser Delta тепер лише за 949 доларів США до листопада в Gearberry і заощадьте 550 доларів! Перші 100 покупців також безкоштовно отримують стільникову панель розміром 400 x 400 мм. Отримайте його та розпочніть свою інтелектуальну подорож уже сьогодні.

Візьміть чудові пропозиції та безкоштовні подарунки в суперрозпродажі Gearberry 11.11

The Суперрозпродаж Gearberry 11.11 в прямому ефірі з 7 по 13 листопада 2023 року! Випробуйте удачу в розіграші «Колеса фортуни», щоб отримати гарантовані безкоштовні подарунки та заощадити до 399 доларів США. Купуйте дивовижні продукти за півціни в екстреному розпродажі зі знижкою 50%. Отримайте ще більше під час суперрозпродажу 11.11 зі знижкою до 50% і додатковою знижкою 40 доларів США за допомогою купона. Або скористайтеся пропозицією «Купи більше, збережи більше», щоб отримати знижку до 20% на аксесуари.

Це також найкращий час для покупки електровелосипеда Fafrees, оскільки ви отримуєте безкоштовний замок для ланцюга та сумку для електровелосипеда! Скористайтеся цими чудовими пропозиціями зараз на Gearbery 11.11. Супер розпродаж перш ніж вони зникнуть!

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.