Відтепер у Facebook можна створювати закладки для публікацій із веб- та мобільних пристроїв

Те, чого давно не вистачає на Facebook, — це будь-який спосіб знайти посилання чи фотографію, яка вам сподобалася місяць тому. Навіть шукати сторінку, яка вам подобається, але ви забули назву, важко. Ця боротьба тепер залишилася в минулому, оскільки Facebook запускає нову функцію «Зберегти» для своїх користувачів. Ця нова функція дозволяє зберігати місця, події, музику, посилання та фотографії зі своєї стрічки новин. Нове посилання «Зберегти» додано під вибране на лівій панелі, де ви можете отримати до них доступ, поділитися ними, перейти за посиланнями або видалити їх. Ця функція доступна як в програмах iOS, так і Android, а також в Інтернеті.

Збереження та перегляд публікацій в Інтернеті

Щоб зберегти публікацію зі своєї стрічки новин, натисніть стрілку поруч із нею та виберіть «Зберегти». [Title of post]’. Якщо ви знову відкриєте спадне меню після збереження публікації, ви зможете видалити її зі збережених посилань, натиснувши «Скасувати збереження». [Title of post]’.

Щоб переглянути публікації, збережені в Інтернеті або на телефоні, натисніть посилання Збережено в розділі «Вибране». Ви можете побачити, скільки посилань ви зберегли, відсортувати їх за типом і поділитися ними.

Збереження та перегляд дописів на iOS та Android

Торкніться стрілки біля публікації та виберіть опцію зберегти. Ви можете скасувати збереження зі спадного меню, як і в Інтернеті. Щоб переглянути збережені посилання на своєму пристрої, торкніться вкладки «Більше» та знайдіть «Збережено» у вибраному.

Збережені посилання сортуються за типом так само, як і в Інтернеті. Проведіть пальцем ліворуч, щоб відкрити параметри архівування посилання або надання доступу до нього. Ви можете поділитися нею як є або написати новий пост і додати посилання на нього.

Функція повільно поширюється для всіх користувачів, тому, якщо ви ще не бачите її, зачекайте кілька днів. Ми помітили, що опція збереження доступна для всіх профілів, але деякі вибрані сторінки не мають параметра збереження, що дивно. Можливо, це з якихось причин обмежено самою сторінкою.

Збережені посилання відсортовані за типом, а також за датою, що полегшує їх перегляд. Функції пошуку поки що немає. Цілком можливо, що завдяки опції збереження, яка тепер доступна, швидкість посилань «подобається» чи обміну посиланнями може дещо знизитися, оскільки у користувачів більше немає посилань «Поділитися» або «Подобається», щоб вони могли знову їх знайти.