Відстежуйте, які продукти ви згоріли під час щоденної активності

Categories:

Втрата ваги страшна. Якщо у вас є багато чисел, які потрібно зменшити на шкалі, ви, можливо, вже сприймаєте це як мету, яку надто важко досягти. Головне — робити дитячі кроки. Ви можете почати з щоденної ходьби і не обов’язково щодня відвідувати спортзал, поки не будете готові до більш агресивного підходу до схуднення. Якщо ваш смартфон має вбудований трекер активності, ви можете використовувати його для підрахунку кроків, які ви робите щодня, і Movesum підкаже вам, скільки калорій ви спалили за день. Це безкоштовна програма для Android та iOS, яка підключається до трекера активності вашого телефону, бере інформацію про вашу щоденну активність і перетворює її на їжу, яку ви згоріли.

  Посібник із розблокування вашої активності

Відкрийте Movesum і надайте йому доступ до даних про вашу активність. Додаток працюватиме, лише якщо ваш телефон може відстежувати вашу активність. Ми впевнені, що він працюватиме з iPhone 6 і вище, але неможливо перерахувати, з якими телефонами Android буде працювати додаток. Вам потрібно буде відкрити сторінку програми в магазині Google Play і перевірити, чи сумісна вона з вашим телефоном.

Додаток розповість вам, з точки зору спожитої їжі, що ви спалили протягом дня. Це не дає вам кількість спалених калорій, а натомість їжу, яку ви спалили, наприклад, гамбургер, чи хот-дог, чи картоплю фрі, чи шматочок піци. Ви можете ставити собі цілі за допомогою Movesum, де ціль — це кількість кроків, які ви повинні робити щодня.

  Як створити журнали Microsoft Teams для усунення несправностей

Я люблю цю програму як за її простоту, так і за те, що вона робить, але їй потрібно одне невелике доповнення, щоб зробити його цілісним; фактична кількість калорій. Мені подобається, що програма повідомляє мені, яку їжу я згорів, але в кінці дня знання калорійності допоможе мені поставити цілі на майбутнє та керувати своєю втратою ваги за допомогою інших програм для здоров’я, які я використовую.

Встановіть Movesum з App Store

Встановіть Movesum з магазину Google Play