Відстеження пропускної здатності мережі легко за допомогою цих 6 інструментів

| | 0 Comments| 7:42 AM
Categories:

Мережеві інженери та ІТ-фахівці можуть ефективно контролювати та оцінювати мережу за допомогою інструментів моніторингу пропускної здатності.

Щоб краще зрозуміти стан вашої мережі та вирішити проблеми із затримкою та збої в мережі, потрібен моніторинг пропускної здатності.

Щоб знати, що відбувається у вашій мережі, потрібен постійний моніторинг. Ці засоби моніторингу відстежують всю мережеву активність, включаючи споживання пропускної здатності, обробку даних і час відповіді, а також умови трафіку.

За допомогою моніторів смуги пропускання ви можете швидко відстежувати, яку смугу пропускання використовує кожен пристрій у вашій мережі, установлювати ліміти використання для кожного пристрою та визначати будь-які можливі блокування чи збої в роботі служби.

А ось список найкращих моніторів пропускної здатності мережі для мережі. Ці інструменти відстежують і перевіряють ваше мережеве з’єднання та дають вам детальну інформацію про все, що відбувається у вашій мережі. Давайте розпочнемо!

ManageEngine

ManageEngine надає потужний і надійний монітор пропускної здатності на корпоративному рівні, який може допомогти вам у діагностиці та виправленні проблем мережі до того, як це вплине на клієнтів і абонентів. Це дозволяє користувачеві спостерігати та відстежувати використання пропускної здатності мережі з часом. Крім того, ви можете встановити обмеження на використання Інтернету та отримувати сповіщення в реальному часі, коли ліміт досягнуто.

Цей інструмент відображає тенденції використання та мережеву активність протягом кількох місяців за допомогою діаграм і статистичних даних. Важливо також відзначити, що ця програма моніторингу пропускної здатності має різні заходи безпеки.

особливості:

 • Це дозволяє користувачеві налаштовувати оповіщення та попередження на основі попередньо визначених порогових рівнів і створювати звіти на основі різних критеріїв, таких як споживання пропускної здатності та надійність мережі.
 • Користувачі можуть оцінити майбутні вимоги до пропускної здатності, використовуючи тенденції споживання.
 • Визначає обмеження пропускної здатності в мережі.
 • Підтримує численні технології, включаючи аналіз пакетів і фільтрацію, Cisco CBQoS і багато іншого

Це передовий інструмент моніторингу пропускної здатності, який працює в кількох операційних системах, включаючи Android, Windows і Linux. Цей пакет програмного забезпечення пропонує звіти в реальному часі та інструменти керування ресурсами для моніторингу пропускної здатності.

Інкрементний механізм обробки потоку в цьому аналізаторі NetFlow допомагає вам ідентифікувати атаки нульового дня та відстежувати порушення в мережі, щоб ви могли негайно вжити заходів, коли це необхідно. Він пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, і ви можете завантажити безкоштовна версія ManageEngine монітор пропускної здатності мережі.

  Що означає «OTOH» і як ви його використовуєте?

Песслер PRTG

Paessler PRTG є добре відомим брендом мережевого моніторингу та аналізу серед ІТ-фахівців.

Не дивно, що PRTG пропонує чудовий інструмент моніторингу пропускної здатності, враховуючи, що багато компаній завжди покладалися на них для своїх різноманітних вимог щодо моніторингу.

Повільна пропускна здатність має серйозні наслідки для корпоративного середовища. Ці збої в мережі спричиняють бездіяльність працівників і персоналу, що знижує продуктивність і продажі. Мережеві адміністратори повинні швидко виявити та позбутися перешкод пропускної здатності.

У цій ситуації ця платформа моніторингу мережі PRTG допоможе вам відстежувати споживання пропускної здатності, виявляти та вимірювати підвищені перевантаження передавання, а також ефективно визначати потенційні затримки мережі шляхом глибшого вивчення мережі.

Він визначає можливі перевантаження мережі та перепади пропускної здатності, наприклад, яка система чи програма використовує найбільшу пропускну здатність. Крім того, цей програмний пакет містить такі вбудовані інструменти, як Packet Analyzer, який відстежує базову активність у потоках даних, щоб користувач міг зрозуміти дані, що передаються через мережу.

особливості:

 • Він використовує простий підхід до створення діаграм для візуалізації мережевого трафіку.
 • Інтегрований аналізатор пакетів для перевірки потоків даних
 • Він зчитує всі моделі мережевого трафіку та надає докладну інформацію про те, які служби та програми використовують більше пропускної здатності
 • Датчики потоку використовуються для візуалізації споживання пропускної здатності на діаграмах і графіках.

30-денна безкоштовна пробна версія доступна для завантаження. Численні датчики та модулі інтеграції включені в цей програмний пакет. Після пробного періоду він повертається до безкоштовної версії.

SolarWinds

SolarWinds надає комплексне програмне забезпечення для оцінки пропускної здатності мережі та моніторингу продуктивності. Цей набір включає NPM (монітор продуктивності мережі) і NTA (аналізатор трафіку NetFlow). Він може виконувати багато мережевих завдань, таких як моніторинг мережі різних постачальників, моніторинг трафіку WLC, користувацькі звіти про мережевий трафік і багато іншого.

Цей інструмент виконує аналіз мережевого трафіку в режимі реального часу для захоплення та аналізу потоків пакетів даних, що допомагає утримувати інформацію, розподіляти ресурси та уникати можливих помилок конфігурації.

особливості:

 • Створюйте сповіщення та попередження на основі багатошарових умов запуску та структури мережі.
 • Візуалізація потоку трафіку та продуктивності в реальному часі спрощується завдяки механізму створення діаграм.
 • Графічне зв’язування в реальному часі для з’єднання заголовків пакетів для оптимізації виявлення основної причини.
 • Автоматично визначає служби в мережі, яка споживає більше пропускної здатності.

Крім того, він може досліджувати та відокремлювати шкідливі мережеві пакети, виявляти тенденції в потоці даних і навіть візуалізувати аналіз даних потоку через доступність інтерфейсу користувача. Усе це може допомогти користувачеві виявити та вирішити проблеми продуктивності. SolarWinds пропонує одномісячний безкоштовний і повністю функціональний пробний період, як і інші інструменти, які доступні на Сторінка завантаження SolarWinds.

  Як увімкнути функцію накопичення вкладок у Chrome для кращого керування вкладками

NetWorX

Softperfect надає чудовий і простий інструмент моніторингу пропускної здатності, NetworkX, щоб відстежувати мережеву активність і використання пропускної здатності. Настроюваний графік ілюструє та відображає поточне використання трафіку та список служб доступу до Інтернету.

Інформаційні панелі можна змінювати, а обсяг використаних даних як частка вашого загального ліміту відображається в режимі реального часу разом із використанням пропускної здатності мережі.

Хоча це програмне забезпечення призначене лише для моніторингу мережевих пристроїв на вашому локальному комп’ютері, якщо ви прочитаєте документацію, ви можете помітити, що воно також може контролювати мережевий трафік, що надходить від маршрутизатора або шлюзу, який використовує стандарти SNMP.

особливості:

 • Гнучка та проста у використанні панель приладів.
 • Інтегрований вимірювач швидкості для моніторингу швидкості завантаження та завантаження.
 • Створюйте сповіщення на основі порогових значень для вашої активності в Інтернеті
 • Надає статистику в режимі реального часу щодо обмежень пропускної здатності
 • Легко перетворюйте необроблені дані у формати графіків для кращого розуміння
 • Виділяє обмежену пропускну здатність для кожної програми та служби на основі тенденцій використання.

Крім того, ви можете налаштувати сповіщення, щоб сповіщати вас про зниження продуктивності мережі, а також це може допомогти вам знайти потенційні області мережевих проблем і контролювати обмеження трафіку вашого постачальника послуг Інтернету. Почніть із завантаження 30-денної безкоштовної пробної версії.

Нагіос

Іншим чудовим інструментом моніторингу та аналізу пропускної здатності в реальному часі є Nagios. Цей інструмент із відкритим вихідним кодом відстежує та аналізує мережеву активність у режимі реального часу, щоб виявляти потенційні блокування та відстежувати споживання пропускної здатності. Він також сповіщає користувачів про виявлення помилок і перевищення попередньо визначених порогових рівнів.

Основна версія Nagios пропонує повний моніторинг пропускної здатності на основі SNMP для маршрутизаторів і точок доступу. За допомогою всіх версій SNMP можна контролювати мережеві маршрутизатори та шлюзи та надавати дані про споживання пропускної здатності мережі для вхідного та вихідного трафіку.

Ця процедура виконується набагато простіше Нагіос XIякий дозволяє користувачеві запустити параметр моніторингу шлюзу та налаштувати його для моніторингу мережі лише за кілька хвилин.

  Втрата слуху: наскільки голосно занадто голосно?

Програма проста у використанні та може швидко виявляти проблеми з мережею, одночасно захищаючи та розширюючи мережеве з’єднання. Він також відстежує мережеві статистичні дані, щоб у разі повторної появи тієї ж помилки швидко визначити та вирішити проблему за лічені секунди.

Nagios негайно сповіщає технічний персонал у разі поломки, щоб вони могли розпочати налагодження, перш ніж це вплине на будь-які операції клієнта.

особливості:

 • Проблеми з підключенням і затримки мережі можна швидко визначити.
 • Користувачі можуть отримувати сповіщення, коли виникає нераціональна поведінка або використання пропускної здатності перевищує заздалегідь встановлені обмеження.

Nagios XI може контролювати всі робочі елементи інфраструктури на будь-якій ОС. Він виконує різні операції, включаючи нескінченне практичне масштабування, стратегічні сповіщення системи та моніторинг безвідмовної роботи. Він доступний протягом безкоштовного пробного періоду в один місяць.

BWMonitor

BWMonitor це простий і легкий у використанні інструмент моніторингу мережі. Цей інструмент відстежує пропускну здатність виключно на машині, на якій користувач встановлює та налаштовує його, на відміну від інших інструментів, згаданих вище, які перевіряють пропускну здатність усіх систем у мережі.

Вимірюючи пакети, доставлені та оброблені на рівні інтерфейсу, можна контролювати секретний трафік, такий як дані проксі та VPN за допомогою цього інструменту. Хоча це платний інструмент, він також пропонує інші корисні послуги, як-от вбудований аналізатор пропускної здатності та перевірку швидкості завантаження та завантаження.

Він працює на всіх версіях Windows. Користувачі можуть створювати адаптовані графіки пропускної здатності в реальному часі для візуалізації даних для кращого розуміння та налаштовувати сповіщення за допомогою системи оповіщення про пропускну здатність, щоб отримувати сповіщення про перевищення порогових рівнів.

особливості:

 • настроювана інформаційна панель
 • Для налаштування та моніторингу не потрібні додаткові драйвери.
 • можна порівняти історичну швидкість і швидкість передачі даних у реальному часі

BWmonitor поставляється з 30-денним пробним періодом із усіма можливостями, які доступні на Сторінка завантаження BWMoinitor.

Висновок

Ці інструменти моніторингу пропускної здатності дозволяють адміністраторам мережі повністю переглядати мережеву активність. Кожен бізнес повинен мати системи моніторингу пропускної здатності в своєму інвентарі, незалежно від розміру інфраструктури та функціональності.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам дізнатися про найкращі інструменти моніторингу пропускної здатності мережі.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкращі аналізатори NetFlow.