Відповідайте, відхиляйте або виключайте дзвінки за допомогою плаваючої кнопки [Android]

| | 0 Comments| 10:20 AM
Categories:

Ми переглянули програми, які додають плаваючі заголовки чату для Google Chrome, сповіщення Android і навіть гарну плаваючу кнопку для доступу до програми набору номера. Плаваючі кнопки — не така вже й нова концепція, і ці зручні всюдисущі кнопки не є новими для користувачів Android, але, здається, вони значною мірою зосереджені на реплікації заголовків чату Facebook, і більшість із цих програм справді обслуговують функцію обміну повідомленнями нашого телефони. HandyCall — це програма для Android, яка додає на ваш екран плаваючу голову, коли ви отримуєте вхідний дзвінок. Ви можете відповісти, відхилити або вимкнути звук вхідного дзвінка і продовжувати робити те, що ви робили. Додаток має вбудований планувальник, який дозволяє встановлювати, коли програма має бути активною, якщо ви не хочете постійно використовувати плаваючу головку.

  Wordbase — це гра в слова, яка поєднує ерудит і високий друк [Android]

Програма вмикається за замовчуванням після її встановлення. Ви можете змінити тему з круглої головки чату на прямокутну. Додаток підтримує англійську, італійську та гінді. Якщо ви вирішите оновити програму, ви можете змінити місце розташування плаваючої кнопки на екрані. Окрім цих налаштувань програми, ви можете налаштувати вигляд плаваючої кнопки, наприклад спливаючого вікна. Прозорість можна налаштувати, і ви можете налаштувати програму для набору номера за замовчуванням, коли ви перебуваєте на головному екрані або щоразу, коли вам зателефонують, крім самого спливаючого вікна.

Крім того, ви можете запланувати, коли програма буде бездіяльною, і дозволити програмі для телефону за замовчуванням взяти її на себе. Коли ви отримуєте дзвінок, ви можете відповісти на нього, відхилити його, вимкнути звук або надіслати його на задній екран і дати йому дзвонити, поки ви продовжуєте працювати в поточній програмі.

  Зашифроване медіа-сховище Android, замасковане під годинник

У цьому додатку дійсно немає недоліків. Він добре продуманий і ненав’язливий. Функція планування сама по собі приємна, що дозволяє користувачам автоматично вимикати програму, коли вона їм підходить. Функції преміум-класу можуть бути також варті оновлення. Я б не рекомендував функцію переміщення як причину оновлення, але функція короткої історії дзвінків також розблокована під час оновлення. Він дає змогу побачити, коли цей контакт востаннє дзвонив вам, і фрагмент останнього повідомлення, яке він надіслав. Це те, що насправді може бути зручно, якщо ви використовуєте програму, щоб швидко відвідувати або відхиляти дзвінки, коли ви дуже зайняті і вам потрібен фільтр, щоб оцінити важливість дзвінка.

  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Встановіть HandyCall із магазину Google Play